dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 233 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Kraków,małopolskie

1 342 372 zł67 m² 19 949,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, zakup bez prowizji i podatku pcc! Chcę Państwu przedstawić apartament w kameralnej i prestiżowej inwestycje w sercu krakowskich Bronowic. Dzielnicę te wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

566 712 zł56 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ta oferta to więcej niż mieszkanie - to przestrzeń, w której poczujesz się komfortowo, bezpiecznie i nowocześnie. Mieszkanie idealne dla: młodych par szukających własnej oazy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

779 900 zł121 m² 6 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniak - stan deweloperski o powierzchni ok. 120 m2, posadowiony na ładnej działce o pow. ok. 750 m2, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł25 m² 18 613,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Apartament pod najem krótkoterminowy. Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w nowoczesnym stylu loftowym, zlokalizowana przy ul. Zarembowicza, zaledwie 300 metrów od terminala lotniczego we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

998 000 zł100 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 819 m²

Komorniki - ścisłe centrum, czytelny adres. Nieruchomość idealna na działalność gospodarczą z dużym potencjałem, położona przy ruchliwej, przelotowej ulicy. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 124 900 zł176 m² 6 384 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przestronny bliźniak z Garażem w spokojnej okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 176 m 2 , która posadowiona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

707 000 zł32 m² 21 827,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfort i styl w nowoczesnym wydaniu Na sprzedaż w pełni wykończone, przytulne mieszkanie o powierzchni 30,76 m , położone w nowej inwestycji. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł29 m² 17 618,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Unikalna inwestycja w centrum miasta, tuż przy terenach nadodrzańskich Główne atuty nieruchomości: - topowa lokalizacja; - w bliskiej odległości Rynek - 2,5 km, wyspa Słodowa - 2 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zaberbecze

Zaberbecze,lubelskie

110 000 zł1 400 m² 81,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W sprzedaży duża działka z wydanym zezwoleniem na budowę o powierzchni 1400 m . Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej w miejscowości Zaberbecze, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Struga

Struga,pomorskie

550 000 zł20 031 m² 27,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Charakterystyka działki: - powierzchnia: 20 031 m - Wymiary: ok. 100 m x 200 m - Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowo-letniskowa lub rekreacyjna - Oznaczenie w mpzp: 3ML i 1zl -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gojawiczyńskiej

Gdynia,pomorskie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie - Karwiny, ul. Poli Gojawiczyńskiej Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Poznań,wielkopolskie

526 659 zł40 m² 13 114 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji oraz brak podatku pcc! Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! Wyjątkowe miejsce na poznańskich Winogradach. Zaplanowane tak aby móc wygodnie korzystać z malowniczej doliny Warty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

669 804 zł71 m² 9 485,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie narożnikowe o powierzchni 70,61 m2 na 3 piętrze na Ratajach. Lokal posiada dwa balkony, aneks kuchenny z oknem pozwala na wydzielenie kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

475 917 zł38 m² 12 384 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament z ogródkiem. Idealny wybór zarówno dla inwestorów poszukujących nieruchomości pod wynajem, jak i dla osób szukających kompaktowego, wygodnego mieszkania w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

869 000 zł66 m² 12 015 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania w zabudowie szeregowej - dwulokalowej. Nieruchomość o powierzchni 66,5 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro vesta przedstawia nieruchomość znajdującą się w bardzo bliskiej odległości od Uniwersytetu Medycznego oraz Zamku Lubelskiego. Lokalizacja mieszkania jak i jego bardzo dobry rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

807 177 zł61 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,69 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smyczkowa

Lublin,lubelskie

569 000 zł58 m² 9 861,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Czechów | ul. Smyczkowa | 57,7 m | 4 oddzielne pokoje | 3. piętro | Winda Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,7 m położone na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

756 000 zł56 m² 13 548 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Trzy pokoje o powierzchni 55,80 m2 z tarasem, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przeginia Duchowna

Przeginia Duchowna,małopolskie

880 000 zł134 m² 6 554,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Zakup bez prowizji u pośrednika i bez podatku pcc. Kup pierwszy, zanim ubiegną Cię inni;) Wybierz Swój dom- miej wybór:) Emmerson nieruchomości -oferuję na sprzedaż dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bojano

Bojano,pomorskie

1 100 000 zł5 392 m² 204,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki pod inwestycję deweloperską? Świetnie trafiłeś! Prezentuję Państwu piękną działkę w bardzo dobrej lokalizacji Bojana. Wspaniałe miejsce otoczone lasami, piękne krajobrazy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

288 000 zł25 m² 11 387,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc razem : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon i ogródek Szczegółowe parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dionizosa

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł71 m² 15 522,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Narożne mieszkanie na Białołęce w bloku z 2021 roku 5-pokojowe mieszkanie o pow. 70.8m2 przy ul. Dionizosa składające się z: przedpokoju Salonu 4 Sypialni Aneksu kuchennego Łazienki (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Radom,mazowieckie

789 000 zł155 m² 5 101,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jeżeli marzysz o własnym domku z ogródkiem, ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Radomiu na ulicy Okrężnej (potkanów). Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł144 m² 7 971 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Opiekun oferty: tel: garaż w bryle budynku. Użytkowe poddasze. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą środkowego domu w zabudowie szeregowej, w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sieroszewice,wielkopolskie

899 000 zł114 m² 7 876,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:838 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego W sieroszewicach Marzysz o bezpiecznym i komfortowym miejscu dla swojej rodziny? Ten przestronny dom jednorodzinny w Sieroszewicach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

649 000 zł72 m² 9 013,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena! duży ogród! Gorąco polecam mieszkania cztero pokojowe położne na nowym osiedlu w Nadolicach Wielkich. Lokal mieszkalny na parterze usytuowany w budynku jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł54 m² 11 559,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Super lokalizacja! Granica Bielan i Żoliborza. Zaledwie 5 km do centrum miasta. W okolicy Fortów Bema, parku Olszyna i Sadów Żoliborskich. Stan - do remontu. Dwustronne północ-południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Poświętne z dwoma miejscami postojowymi i dwiema komórkami Wrocław, psie pole, ul. Czartoryskiego 8 Powierzchnia: powierzchnia użytkowa 60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zacisze

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, jednakże z bardzo dobrym połączeniem z Warszawą? Dobrze trafiłeś :) Dlaczego tu? : Działka mieści się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pionierów

Mielno,zachodniopomorskie

1 200 000 zł53 m² 22 744,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy Państwu do sprzedaży apartament inwestycyjny zlokalizowany w prestiżowym budynku dune resort w nadmorskim Mielnie. Nieruchomość usytuowana w pierwszej linii zabudowy(budynek A),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Handlowa

Warszawa,mazowieckie

798 000 zł57 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie o powierzchni 57 m z balkonem 6 m , położone na 6. piętrze (z 7) w budynku z 2003 roku, przy ul. Handlowej zaledwie kilka minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Legnica,dolnośląskie

395 000 zł45 m² 8 688,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,46 m2 położone na 5 piętrze pięciopiętrowego bloku z 2022r. Cena: 395 000 pln ( do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie? Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drzymały

Poznań,wielkopolskie

679 000 zł80 m² 8 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1944

Świetna , unikalna oferta. Mieszkanie trzypokojowe z oddzielną dużą kuchnią z jadalnią, łazienka z oknem , duży ogródek z garażem na dwa auta , murowany duży balkon , piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Piastów

Starogard Gdański,pomorskie

465 000 zł68 m² 6 838,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Prokowo

Prokowo,pomorskie

130 440 zł1 087 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1087 m kw. ( nr z ewidencji 22/16), położona w malowniczej miejscowości Prokowo (gmina Kartuzy). Jest to spokojna, zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

268 900 zł49 m² 5 510,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

626 192 zł56 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,96 m2 plus ogródek 13,53 m2 Otoczenie: inwestycja zlokalizowana jest w północnej części Wrocławia, w otoczeniu znakomitych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Pieszków

Pieszków,dolnośląskie

70 000 zł57 m² 1 228,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą wolnostojącego lokalu handlowo usługowego o powierzchni 57m2 znajdującego się w miejscowości Pieszków: loka przez wiele lat funkcjonował.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

983 060 zł38 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Świetne mieszkanie dla singli lub inwestora. Świetne miejsce do korzystania z uroków centrum miasta. Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 lat, nowoczesna technologia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

549 000 zł75 m² 7 320 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przytulne, ciepłe i słoneczne mieszkanie na osiedlu Górczyn, wjazd na osiedle odgrodzony szlabanem otwieranym na pilota (tylko dla mieszkańców) co zapewnia spokojne parkowanie pod domem. Doskonała.