dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 243 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł105 m² 8 571,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Tylko u nas! Chciałabym zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni ok 105m2 położony w budynku dwurodzinnym w sercu Grodziska Mazowieckiego. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana z linią brzegową Ciche

Ciche,małopolskie

320 000 zł2 369 m² 135,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki 3146/2, 3150/2, 3153/3 Powierzchnia: 2369m2 mpzp: tereny zabudowy jednorodzinnej usługowej (ok 50%), tereny lasów, zadrzewień i zieleni łęgowej (ok 50%) Dojazd: od drogi gminnej droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł36 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Agencja westate oferuje Państwu na sprzedaż przytulną, przestrzenną i w pełni funkcjonalną kawalerkę. Nieruchomość jest po generalnym remoncie z niezwykłym widokiem na zbiornik retencyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł49 m² 19 367,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

: krótko: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m , z osobną kuchnią, garderobą i loggią. Położone na 1. piętrze w budynku z 2009 roku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Białystok,podlaskie

549 000 zł58 m² 9 488,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Wygoda przy ul. Wasilkowskiej bardzo blisko ścisłego centrum miasta. Dzięki czemu może być to świetna inwestycja pod wynajem. Na powierzchnię 57,86 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bartoszówka

Bartoszówka,mazowieckie

1 200 000 zł156 m² 7 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Przedsprzedaż ; Parterowy Dom Wolnostojący z Basenem w Malowniczej i Zielonej Okolicy Leśnej. Z przyjemnością prezentujemy ofertę wyjątkowego domu parterowego o pow. ok 156.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł70 m² 21 006 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 pokojowy apartament na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Ta enklawa powstała w roku 2005 wg projektu renomowanego biura projektowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Storczykowa

Komorniki,wielkopolskie

889 000 zł108 m² 8 201,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecamy nowe domy w Komornikach Domy inspirowane stylem skandynawskim w zabudowie szeregowej i bliźniaczej do wyboru metraże od 90,2m2 - 108m2 90,35m2 segment 669 000zł 108 m2 blizniak 889.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł42 m² 16 071,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż ciche dwupokojowe mieszkanie z możliwością zamieszkania od razu. Mieszkanie jest zlokalizowane na Mokotowie, a dokładnie na Służewiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bytomska

Połomia,śląskie

180 000 zł1 105 m² 162,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Połomi 0.1105ha przy ulicy Bytomskiej w cenie udział w drodze, teren zabudowy mieszkaniowej zagrodowej. Działka znajduje sie bezpośrednio przy ulicy asfaltowej. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jałowcowa

Białogóra,pomorskie

1 390 000 zł240 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Białogórze - 2 domki, 1168 m , blisko plaży i lasu. Na sprzedaż prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł68 m² 16 209,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Jeśli szukasz mieszkania z duszą, w świetnej lokalizacji i blisko natury to może być właśnie to! Przytulne, słoneczne mieszkanie blisko Lasu Kabackiego idealne dla rodziny lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł43 m² 14 024,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,71 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Jasień Bulwary (deweloper Hossa), na południu Gdańska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł47 m² 10 404,30 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem na Osiedlu Wichrowe Wzgórze 14. Ta nieruchomość idealnie nadaje się jako pierwsze mieszkanie, mieszkanie dla inwestora lub pod wynajem. P O W I E R.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zofiówka

Zofiówka,lubelskie

599 000 zł101 m² 5 918,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na nowym osiedlu Sasanka Zofiówka, zlokalizowanym w gminie Łęczna. Teren gminy graniczy z obszarem Pojezierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętochowskiego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł84 m² 11 350,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bemowie przy ul. Świętochowskiego. Układ mieszkania: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

668 414 zł45 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie nadgórników 14 noho Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,86 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnym budynku - ul. Nadgórników 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

475 000 zł53 m² 8 947,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferta Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku, w spokojnej okolicy Osiedla "złote Łany" w Bielsku-Białej przy ul. Podgórze. Mieszkanie o powierzchni 53.09 m2, na parterze, w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sywarne

Kościelisko,małopolskie

865 567 zł43 m² 19 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja w kościelisku/zakopanem, która pozwoli cieszyć się pięknym widokiem na Tatry, giewont i na inne okoliczne atrakcje. To miejsce magiczne, gdzie natura zachwyca swoim niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

599 999 zł58 m² 10 362,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu zamkniętym Łódź, złotno Lokalizacja: łódź Złotno Budynek: apartamentowiec z 2021 roku, 3 piętra Powierzchnia mieszkania: 57,9 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabnica

Żabnica,zachodniopomorskie

549 000 zł150 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szukasz domu dla dużej rodziny lub idealnego miejsca na inwestycję dwurodzinną? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy wolnostojący dom o powierzchni 150 m , położony na działce 900 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radzymin,mazowieckie

1 250 000 zł190 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z pięknie zaaranżowaną działką. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji: parteru, piętra i poddasza. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 999 zł44 m² 12 440,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią po remoncie. Mieszkanie idealne dla pary, rodziny czy też pod inwestycję, znajdujące się w samym centrum Psiego Pola - jedno z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

475 000 zł27 m² 17 335,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przytulne dwupokojowe mieszkanie dla singla lokalizacja: nieruchomość wybudowana w 2007, zlokalizowana w spokojnej i cichej okolicy, ulica Obozowa, dzielnica Ruczaj. Osiedle i cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

684 000 zł49 m² 14 028 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel: dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie do własnej aranżacji, w spokojnej okolicy osiedla Sołtysowice. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł62 m² 15 302,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Prezentowana nieruchomość to trzy pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie o powierzchni ok. 62 m2 na które składają się : - trzy pokoje ( ok. 17m2, ok. 10 m2, ok. 15 m2) - kuchnia ( ok. 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

575 595 zł48 m² 12 067 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 47,70 m2 znajduje się na drugim piętrze w 2-piętrowym budynku z windą. Układ pomieszczeń: salon - 18,30 m2 Aneks kuchenny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł69 m² 14 461,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Białołęce - Winnica. Lokal jest dwustronny, jasny i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 080 000 zł151 m² 7 152,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:128 m²

Na sprzedaż segment o powierzchni 151 m2 położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Józefosławiu. Segment składa się z 3 poziomów: 1. Przyziemie: 51,8 m. kw. powierzchni całkowitej:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Radzyń

Radzyń,lubuskie

260 000 zł40 m² 6 498,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Całoroczny domek letniskowy 40 m w Radzyniu - blisko jeziora Sławskiego! Marzysz o miejscu, gdzie możesz odpoczywać przez cały rok, blisko natury i jeziora? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łaszkiewicza

Kraków,małopolskie

749 000 zł42 m² 17 962 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Łaszkiewicza / Mogilskiej w Krakowie (dzielnica Grzegórzki / Olsza ). Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Anielin Swędowski

Anielin Swędowski,łódzkie

147 070 zł1 337 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - Anielin Swędowski koło Strykowa (powierzchnia od 1100 m 2 do 1500 m 2 ) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży czterech działek znajdujących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Braci Mniejszych

Katowice,śląskie

399 000 zł29 m² 13 758,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Super cena! Tylko w Expander. Polecamy komfortową kawalerkę w nowoczesnym budynku z ogródkiem i komórką lokatorską, w pełni wyposażona. Rolety antywłamaniowe na oknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Opole,opolskie

1 120 000 zł163 m² 6 871,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:163 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu szeregowego zlokalizowanego w Opolu. Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla rodzin poszukujących komfortowego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 459 900 zł165 m² 8 826 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok. 165 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m2. Lokalizacja tego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

473 620 zł56 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie w Śródmieściu Katowic, tuż obok Galerii Katowickiej i Dworca pkp przy ul. Słowackiego. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kamienicy po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

330 000 zł55 m² 5 989,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: przestronne, klimatyzowane mieszkanie 3-pokojowe z dużą piwnicą, garażem i budynkiem gospodarczym - spokojna okolica Lokalizacja: cicha i spokojna okolica, idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł47 m² 12 393,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 2 pokojowe, mieszkanie z praktycznie zaprojektowanym wnętrzem. Idealnie nadaje się dla pary lub małej rodziny z dzieckiem. Znajduje się na ostatnim pietrze, 3 pierowego bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

1 114 456 zł57 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:14/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: magdalena Galińska tel. Opis nieruchomości: 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 14 piętrze w 23 piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu przy rzece. Układ pomieszczeń: - salon.