dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 269 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 269 ogłoszeń

411 000 zł20,53 m² 20 019,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1896

WYJĄTKOWA OFERTA - LOKAL NIEMIESZKALNY PRZY PLANTACH KRAKOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł932 m² 256,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prądocin - po stronie jeziora. Pow. 931mkw, kształt - zbliżony do prostokąta - ok. 25 m x ok. 31 do 43m. Jest tablica z prądem, w drodze przy działce wodociąg i kanalizacja. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczna transakcja Z licencjonowanym I ubezpieczonym pośrednikiem Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w lokalizacji Poznań, osiedle Kwiatowe, ul. Krokusowa (grunwald / Junikowo).

Szczegóły ogłoszenia

483 360 zł912 m² 530 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| do sprzedania działka budowlana w Tychach dzielnicy Wilkowyje o powierzchni 912m 2. Cicha spokojna okolica. Działka płaska, kształtem zbliżona do kwadratu. Wszystkie media w drodze:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 000 zł34,22 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Winogrady - ulubiona dzielnica Poznaniaków - inwestycja blisko centrum , w pobliżu Cytadela , Warta.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 041 m² 182,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa wyłącznie sprzedający Osoba prowadząca ofertę: grażyna Kupper, tel.   Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł33,33 m² 25 052,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż apartament 1-pokojowy z widokiem na morze, darłowo ul. Wschodnia, 835.000,-PLN ZAINWESTUJ NAD MORZEM! Na sprzedaż apartament 1 pokojowy położony w nadmorskiej miejscowości Darłowo.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł70 m² 0,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom położony w miejscowości Brzeziny-Janowięta, w cichej i zielonej okolicy, stworzonej dla osób, które szukają spokoju, prywatności i codziennego kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł48 m² 16 229 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja: kraków, ul. Rydygiera Cena: 779 000 zł Powierzchnia: 48m2 Piętro: 0/5 Pokoje: salon z aneksem + sypialnia Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnej inwestycji w Krakowie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł116 m² 11 974,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 115,68 m2, położony w północnej części Rzeszowa przy ul. Warszawskiej. Najważniejsze atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł46,50 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwa pokoje 46,5m, z pięknym widokiem na Park Kościuszki i ścisłe centrum miasta. Odnowiony blok dziesięciopiętrowy przy ulicy Słowackiego. Atrakcyjny rozkład, wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł2 234 m² 200,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w całości budowlana oznaczona w mpzp jako tereny mn ( budownictwo jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej lub bliźniaczej). Kształt prostokąta o przybliżonych wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł285 m² 6 982,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Zapraszamy na dzień otwarty 12.04.2026 NIEDZIELA American Dream w zasięgu Twoich możliwości! Brzmi ciekawie? To zaproszenie do miejsca które oddaje klimat willi niczym z Beverly Hills.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł132,78 m² 5 196,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe przestronne mieszkanie 132,78 m2 w Centrum Bytomia -1 km od rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w centrum Bytomia przy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł6 041 m² 57,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Oferta Ptaszkowa koło Grybowa Działki budowlane o łącznej powierzchni 6041 m2 z udziałem w drodze nr 2386/5. Sprzedaż dot. całości terenu! Działki zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł34,70 m² 8 616,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Wejherowa przy ul. Klasztornej. Gotowe do zamieszkania, możliwość natychmiastowego wydania. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż parterowy lokal o pow. 50 mkw. z witryną od podwórza przy ul. Piotrkowskiej 240. Nieruchomość położona w centrum Łodzi, zaraz przy przystanku tramwajowo/autobusowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł36,82 m² 7 740,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy? Chcesz zamieszkać blisko centrum Katowic, ale w cichym miejscu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:605 m²

Jeżeli szukasz domu z potencjałem w bardzo dobrej lokalizacji to czytaj dalej. Na Sprzedaż Dom o powierzchni użytkowej około 140 m2, położony przy ul. Strzeleckiej, z działką.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł34,70 m² 12 101 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 34,7 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku wybudowany w 1963 roku w centrum Grodziska Maz. Mały czynsz 330zł/ 2os. Dodatkowo płatne media.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł54,67 m² 9 511,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży w pełni urządzonego mieszkania położonego w Śremie przy ul. Nowowiejskiego 4. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł220 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 720 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty blisko lasu blisko jeziora, dla rodziny , inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:158 m²

4-kondygnacyjny segment (w tym poddasze) zlokalizowany przy ul. Roztoki. Obecnie jest wynajmowany na pokoje (łącznie 11). Pierwotnie dom dysponował 7 pokojami, w tym 6 sypialniami. Zmiany wprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł25,76 m² 31 832,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Lokalizacja: mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy K.I. Gałczyńskiego okolice Ordynackiej, w drugiej linii zabudowy od ulicy Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

Dom z potencjałem w spokojnej części Mińska Mazowieckiego - idealny dla rodziny lub inwestora Lokalizacja: mińsk Mazowiecki, rejon ul. Batorego / Żwirki i Wigury Kameralna, ślepa uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Paproć Duża gmina Szumowo. Miejscowość Paproć Duża położona jest w odległości 8,5 km od zjazdu na trasę S8 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł120 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 456 m²

Na sprzedaż dom na wsi z dwiema działkami o łącznej powierzchni 45 arów. Nieruchomość idealna dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku, marząca o własnym kawałku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 732 zł51,25 m² 10 960,62 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł136 m² 13 602,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:864 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący na Ołtaszynie komfortowa przestrzeń dla rodziny Na sprzedaż oferujemy w pełni wyposażony dom wolnostojący, położony w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł53,16 m² 14 465,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Rozkładowe, klimatyczne 2 pokoje w kamienicy na Mokotowie. Wysokość ponad 2,80m! Idealne pod inwestycję! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 53.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł149 400 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki rolne utrzymane w kulturze rolnej o łącznej powierzchni 14,94 ha, położone w Woźnicach gmina Mikołajki. Teren bezpośrednio przy drodze krajowej nr 16.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł710 m² 8 309,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:32 000 m²

Szukasz miejsca, w którym praca łączy się z pasją, a każdy dzień zaczyna się śpiewem ptaków i zapachem lasu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Klimatyczna agroturystyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł8 521 m² 159,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Oferta dla inwestora -atrakcyjne działki z wz na 9 domów Zaborze, ul.Wodna Lokalizacja: Zaborze, gmina Oświęcim, ul.Wodna (powiat oświęcimski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł16 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 205 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż jednostanowiskowy, dwupoziomowy garaż przy ul. Puławskiej w dzielnicy Wieniawa. Odrębna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 194 m² 225,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 1194m 2 (609m 2 i 586m 2 ), zlokalizowanej w miejscowości Łysomice/k Torunia. W drodze, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł180 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu na sprzedaż w miejscowości Kożyczkowo, gm. Chmielno, powiat kartuski, województwo pomorskie. Wszystkie zdjęcia oferty ( 37 ) znajdziecie Państwo na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł100 m² 6 690 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż! bezczynszowe apartamenty Z ogródkami I dwoma miejscami postojowymi Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstaje w Niepołomicach w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł51,70 m² 13 733,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, zlokalizowane w rewitalizowanej willi miejskiej w jednej z najbardziej rozwijających się części Poznania -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Kołatnik,zachodniopomorskie

585 000 zł88 m² 6 647,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Odkryj swoje wymarzone miejsce na nowym Osiedlu Kołatnik w Wałczu, gdzie przyszłość spotyka się z naturalnym pięknem i komfortem. To niezwykłe miejsce, gdzie przyroda splata się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

886 000 zł146 m² 6 068,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Nieruchomość w województwie pomorskim w gminie Nowa Karczma w miejscowości Grabówko. Dom o powierzchni 146m2 projektu Archon Dom w Faworytkach 2, na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 122 000 zł3 300 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana, objęta mpzp, o powierzchni 3300 m kw., położona jest wzdłuż ul. Spacerowej i Bosmańskiej w miejscowości Duchnów gm. Wiązowna, w rozwojowej części.