dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

439 900 zł57 m² 7 772,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, wykończone mieszkanie przy ul. Oriona gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o przemyślanym układzie, zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

810 000 zł900 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grodzisk mazowiecki | 3 działki obok siebie | każda O powierzchni 900 m | możliwość zakupu pojedynczo lub wszystkie naraz | łączna powierzchnia 2700 m nieruchomość : Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł33 m² 17 600,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości, nie szukaj dalej! Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Magnoliowa

Namysłów,opolskie

570 000 zł98 m² 5 816,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom typu bliźniak, idealny dla rodziny szukającej komfortu, funkcjonalnych rozwiązań oraz spokojnej okolicy. Nieruchomość położona w Namysłowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

499 806 zł42 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji oferta promocyjna rabat 64 000 zł! Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, w sąsiedztwie lasu. Mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze nowego 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Musuły

Musuły,mazowieckie

1 449 900 zł146 m² 9 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy dom wolnostojący o pow. ok 150m2 usytułowany na działce 1055m2 w zielonej okolicy Osowca, z pięknym widokiem na prywatny staw! Rozkład pomieszczeń: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

600 329 zł37 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

dla biura oraz podatku pcc! Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku przy Bohaterów Września na Mistrzejowicach. Zdjęcia przedstawiają poprzednie etapy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Wichradzka

Warka,mazowieckie

918 800 zł11 485 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 11 485 m , położona w Warce - malowniczym i dynamicznie rozwijającym się mieście w woj. mazowieckim. Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spółdzielcza

Rumia,pomorskie

679 000 zł128 m² 5 288,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie - kupujący nie płaci prowizji- cena 679 000 zł Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Barniewicka

Rębiechowo,pomorskie

729 750 zł2 085 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Rębiechowie przy ul. Barniewickiej! Działka o łącznej powierzchni ok. 2085m2;. Nie ma mpzp, ale zostało wydane pozwolenie na budowę dwóch budynków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Urzut,mazowieckie

1 290 000 zł171 m² 7 543,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:768 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego wolnostojącego- bezpośrednio od dewelopera | bez pcc | Urzut Budynek: dom zlokalizowany jest na terenie miejscowości Urzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

127 000 zł19 m² 6 638,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości Prestige Na sprzedaż kawalerka o pow. 19,13 m2 na wysokim parterze w podwórzu kamienicy, w centrum miasta, w stanie do kapitalnego remontu. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

786 000 zł51 m² 15 442 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - bez pcc I prowizji! Możliwość obejrzenia lokalu po wcześniejszym umówieniu się. Powstająca inwestycja na Warszawskim Targówku to połączenie nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 147 817 zł82 m² 13 951,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania z widokiem na rzekę! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na wrocławskim Kleczkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

1 360 000 zł80 m² 16 915,40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Światowida. Nieruchomość ta znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

656 319 zł42 m² 15 814,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z widokiem na rzekę! Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowoczesne osiedle powstaje w dzielnicy Kleczków w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Odry. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 250 000 zł165 m² 7 576 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość w sercu Grodziska Mazowieckiego, o powierzchni ok. 175 m2. Nieruchomość składa się : na parterze z części usługowo-handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

2 214 950 zł117 m² 19 004,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny Apartament na Wrocławskich Krzykach 116 m , 4 Pokoje Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 116 m , położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

439 000 zł31 m² 14 244 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż komfortowy, wykończony apartament w prestiżowej inwestycji Trimare w Sztutowie - jednej z najbardziej malowniczych miejscowości na Mierzei Wiślanej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Konin,wielkopolskie

295 000 zł57 m² 5 202,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Koninie na ul. Kleczewska. Mieszkanie idealnie nadaje się dla młodego małżeństwa lub dużej rodziny. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 56,7 m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skłodowskiej-Curie

Wołów,dolnośląskie

566 950 zł82 m² 6 885,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Sprzedaż Środkowego Segmentu w Wołowie! Kontakt: tel: zamieszkaj w komfortowym i nowoczesnym segmencie w spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Wołowie. Zalety: ani pcc! Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bielsko-Biała,śląskie

313 077 zł26 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji! podatek pcc = 0 zł Lokalizacja: bielsko-Biała, 3 Lipki - niebo dla fanów widoków górskich i miejskiego komfortu. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą więcej od życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł105 m² 8 571,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Tylko u nas! Chciałabym zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni ok 105m2 położony w budynku dwurodzinnym w sercu Grodziska Mazowieckiego. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana z linią brzegową Ciche

Ciche,małopolskie

320 000 zł2 369 m² 135,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki 3146/2, 3150/2, 3153/3 Powierzchnia: 2369m2 mpzp: tereny zabudowy jednorodzinnej usługowej (ok 50%), tereny lasów, zadrzewień i zieleni łęgowej (ok 50%) Dojazd: od drogi gminnej droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł36 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Agencja westate oferuje Państwu na sprzedaż przytulną, przestrzenną i w pełni funkcjonalną kawalerkę. Nieruchomość jest po generalnym remoncie z niezwykłym widokiem na zbiornik retencyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł49 m² 19 367,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

: krótko: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m , z osobną kuchnią, garderobą i loggią. Położone na 1. piętrze w budynku z 2009 roku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Białystok,podlaskie

549 000 zł58 m² 9 488,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Wygoda przy ul. Wasilkowskiej bardzo blisko ścisłego centrum miasta. Dzięki czemu może być to świetna inwestycja pod wynajem. Na powierzchnię 57,86 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bartoszówka

Bartoszówka,mazowieckie

1 200 000 zł156 m² 7 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Przedsprzedaż ; Parterowy Dom Wolnostojący z Basenem w Malowniczej i Zielonej Okolicy Leśnej. Z przyjemnością prezentujemy ofertę wyjątkowego domu parterowego o pow. ok 156.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł70 m² 21 006 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 pokojowy apartament na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Ta enklawa powstała w roku 2005 wg projektu renomowanego biura projektowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Storczykowa

Komorniki,wielkopolskie

889 000 zł108 m² 8 201,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecamy nowe domy w Komornikach Domy inspirowane stylem skandynawskim w zabudowie szeregowej i bliźniaczej do wyboru metraże od 90,2m2 - 108m2 90,35m2 segment 669 000zł 108 m2 blizniak 889.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł42 m² 16 071,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż ciche dwupokojowe mieszkanie z możliwością zamieszkania od razu. Mieszkanie jest zlokalizowane na Mokotowie, a dokładnie na Służewiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bytomska

Połomia,śląskie

180 000 zł1 105 m² 162,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Połomi 0.1105ha przy ulicy Bytomskiej w cenie udział w drodze, teren zabudowy mieszkaniowej zagrodowej. Działka znajduje sie bezpośrednio przy ulicy asfaltowej. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jałowcowa

Białogóra,pomorskie

1 390 000 zł240 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Białogórze - 2 domki, 1168 m , blisko plaży i lasu. Na sprzedaż prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł68 m² 16 209,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Jeśli szukasz mieszkania z duszą, w świetnej lokalizacji i blisko natury to może być właśnie to! Przytulne, słoneczne mieszkanie blisko Lasu Kabackiego idealne dla rodziny lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł43 m² 14 024,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,71 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Jasień Bulwary (deweloper Hossa), na południu Gdańska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł47 m² 10 404,30 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem na Osiedlu Wichrowe Wzgórze 14. Ta nieruchomość idealnie nadaje się jako pierwsze mieszkanie, mieszkanie dla inwestora lub pod wynajem. P O W I E R.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zofiówka

Zofiówka,lubelskie

599 000 zł101 m² 5 918,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na nowym osiedlu Sasanka Zofiówka, zlokalizowanym w gminie Łęczna. Teren gminy graniczy z obszarem Pojezierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętochowskiego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł84 m² 11 350,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bemowie przy ul. Świętochowskiego. Układ mieszkania: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

668 414 zł45 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie nadgórników 14 noho Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,86 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnym budynku - ul. Nadgórników 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

475 000 zł53 m² 8 947,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferta Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku, w spokojnej okolicy Osiedla "złote Łany" w Bielsku-Białej przy ul. Podgórze. Mieszkanie o powierzchni 53.09 m2, na parterze, w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sywarne

Kościelisko,małopolskie

865 567 zł43 m² 19 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja w kościelisku/zakopanem, która pozwoli cieszyć się pięknym widokiem na Tatry, giewont i na inne okoliczne atrakcje. To miejsce magiczne, gdzie natura zachwyca swoim niepowtarzalnym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij