dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł41 m² 15 023 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje z balkonem, windą i garażem na pierwszym piętrze Opiekun oferty: tel: układ pomieszczeń: - pokój dzienny z aneksem 19,89 m - Pokój 13,94 m - Łazienka 4,01 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skowronkowa

Lublin,lubelskie

1 567 000 zł182 m² 8 593,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Skowronkowa 23 to osiedle składające się z 18 bezczynszowych segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy segment posiada własny ogródek oraz garaż w bryle i miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

1 380 000 zł23 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna, znajdująca się w miejscowości Wykroty w gminie Nowogrodziec. Działka zajmuje powierzchnie 23000 m , objęta jest mpzp o przeznaczeniu; - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dobieszowice,śląskie

207 300 zł797 m² 260,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę o powierzchni 797 m2, działka położona w Dobieszowicach - gmina Bobrowniki Będzińskie. Działka o regularnym kształcie Media: prąd, woda, gaz w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

779 900 zł130 m² 5 985 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Nowy Bliźniak w Żabiej Woli o powierzchni ok.130 m2, posadowiony na dużej działce. Rozkład domu : - Wiatrołap 3,5m2, - kotłownia ok. 2,2m2, - kuchnia ok. 8,3m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

805 594 zł56 m² 14 437 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Zadzwoń! W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty nieruchomości z ponad siedemdziesięciu wrocławskich inwestycji. Otoczenie nieruchomości: to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

777 400 zł52 m² 14 898,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji na gdańskich Siedlcach z terminem odbioru na grudzień 2025! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie o powierzchni 52,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 325 zł39 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Okolu. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rzepichy

Kraków,małopolskie

699 000 zł303 m² 2 306,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Dwie działki budowlane w II linii zabudowy znajdują się w Krakowie przy ul. Rzepichy, dzielnica Kraków Krowodrza - Wola Justowska. Działki (sąsiadują ze sobą) oznaczone jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

629 955 zł45 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,65 m2 , położone na 6, ostatnim piętrze apartamentowca z windą przy ul. Turniejowej w Krakowie (podgórze Duchackie). Blok, osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szamotuły,wielkopolskie

260 000 zł77 m² 3 376,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż znajdujące się na ulicy Powstańców Wielkopolskich w Szamotułach. Jest to cicha i spokojna okolica, jednocześnie w pobliży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

444 000 zł48 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedam 2 pokojowe przytulne mieszkanie, o powierzchni 48 m2, osiedle Na Stoku. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku. Do mieszkania przynależą 2 piwnice po 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorna

Rosnówko,wielkopolskie

1 070 000 zł122 m² 8 770,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom wykończony pod klucz na nowoczesnym osiedlu domów W zabudowie bliźniaczej 300 metrów od jeziora. Cenisz sobie ciszę przedmieścia? Chcesz zamieszkać 5 minut od jeziora oraz pół godziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

481 408 zł38 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa, kameralna inwestycja. Zakup bez prowizji i podatku pcc Zapraszam do kontaktu i na spotkanie! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,61 m2. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

1 024 190 zł91 m² 11 215 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Doradca Klienta: tel. 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,32 m2 znajduje się na parterze 8-piętrowego budynku z windą. Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

394 240 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

549 207 zł40 m² 13 799 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: 2- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na nowej części osiedla Księże Wielkie, w pobliżu terenów Natura 2000/terenów rekreacyjnych nad rzeką i blisko pętli tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

479 900 zł41 m² 11 837,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od developera! brak podatku pcc! Zdjęcia poglądowe. Stan deweloperski - Lublin Bazylianówka - 8 min do centrum miasta. Zdjęcia poglądowe. Zapraszam po więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Ulim,lubuskie

24 000 €1 500 m² 16 €/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena 16 euro/m2 Przedmiotem oferty jest działka budowlana o pow. 1500m2 w miejscowości Ulim położona nieopodal centrum miejscowości, w której znajduje się Kościół, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

530 829 zł45 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Taniej niż u dewelopera, brak pcc! bez prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Długiej w Czarnochowicach, tuż za granicą Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

215 000 zł49 m² 4 429,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie na sprzedaż | Rybnik - Boguszowice Os. Południe Cena: 215 000 zł - to tylko 4479zł m2 :0 Lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł51 m² 13 137,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Digital Broker prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,05 m , zlokalizowane przy ulicy Grochowskiej 309/317 B w Warszawie na Pradze Południe. Jest to idealna nieruchomość dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czynu Społecznego

Sulejówek,mazowieckie

905 000 zł114 m² 7 928,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej Sulejówek, ul. Czynu Społecznego Gotowe do odbioru w lipcu z pozwoleniem na użytkowanie! Układ funkcjonalny idealny dla rodziny 4 pokoje Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

495 607 zł49 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze nowoczesnej inwestycji mieszkań przy ul. Św. Kingi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Huzele

Huzele,podkarpackie

360 000 zł6 147 m² 58,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż kompleks trzech działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Huzele koło Leska. Nieruchomości te doskonale łączą komfort miejskiego życia z ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lublin,lubelskie

675 000 zł69 m² 9 747,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania mieszkanie 3-4 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 69,25 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Zelwerowicza, usytuowane na parterze dwukondygnacyjnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

670 000 zł73 m² 9 226,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia Państwu pięciopokojowe mieszkanie w Kielanówce o powierzchni 95 m2 (72,62 m2 - powierzchni użytkowej). Nieruchomość mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Królewska

Kościelisko,małopolskie

4 557 150 zł195 m² 23 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:359 m²

Lokal 14 - wille witkacy Kościelisko, ul. Królewska - Powierzchnia użytkowa: 195,00 m - Powierzchnia całkowita: 224,57 m - Powierzchnia działki: 359,80 m Ekskluzywny, dwupoziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł35 m² 19 779,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Nowa cena! 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy | Nowogrodzka 78 | Idealne pod wynajem lub dla singla/pary Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (35,34 m ) przy ul. Nowogrodzkiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Centralna

Żory,śląskie

980 000 zł140 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Topowa lokalizacja w sercu miasta Żory Oferta sprzedaży apartamentu wraz z garażem w Żorach, przy ulicy Centralnej. Doskonała lokalizacja, centrum miasta, wszelkie sklepy, centra handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

626 620 zł42 m² 14 814 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Mieszkanie 2 pokojowe o pow 42,30 m2 na 4 piętrze w budynku z windą. Nowoczesne inwestycje znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

660 000 zł57 m² 11 581 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dla klienta szukającego mieszkania wygodnego, komfortowego do wprowadzenia w wyjątkowym miejscu na uboczu centrum miasta. Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wrzosowa

Wrząsowice,małopolskie

990 000 zł2 500 m² 396 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Home Estate zaprasza do zakupu działki w Wrząsowicach. Przedmiotem sprzedaży jest teren o powierzchni 25 arów z drogą dojazdową utwardzoną. Całość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciechowska

Lublin,lubelskie

800 000 zł67 m² 11 903 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Polecam przestronne, widne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,21m2 zlokalizowane na 1 piętrze w 6- piętrowym bloku z 2018r, usytuowany przy ul. Wojciechowskiej w Lublinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

424 424 zł40 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przytulne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy św. Kingi. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

732 519 zł44 m² 16 648,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 43,09m2 + Ogródek 45m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z balkonami) Praga Południe - kamionek/grochów To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

210 000 zł53 m² 3 933,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko U nas wyłączność lokalizacja Na sprzedaż oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,42 m2 położone w Głuszycy - Osiedle - ul. Łukasiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł52 m² 20 251 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

1 049 000 pln | sprzedaż | 2 pokoje | 51,80 m2 | warszawa wola - metro płocka Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze 16 piętrowego budynku w Warszawie na Woli. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karkonoska

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł96 m² 5 832,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Biuro Eagles Estate przedstawia nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej przy ul. Karkonoskiej. Osiedle to, to 8 domów w zabudowie szeregowej oraz 4 domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zamość

Zamość,lubelskie

580 000 zł43 m² 13 580 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą, balkonem oraz miejscem w garażu Zamość, ul. Bohaterów Monte Cassino o powierzchni 42,71 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Częstochowa,śląskie

177 000 zł36 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Raków. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku.