dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 243 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

489 000 zł60 m² 8 133,73 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania o powierzchni ok. 60 m , znajdującego się w dzielnicy Świerczewo. Najważniejsze atuty: nieruchomość trzypokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Józefowska

Katowice,śląskie

793 905 zł76 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokoje z balkonem / harmonogram 20/70/10 / bez prowizji / komórka lokatorska za 1 zł! nowe mieszkanie / 4 piętro / funkcjonalny układ / oddanie: q1 2027 Szukasz przestrzeni dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Komarno,dolnośląskie

369 000 zł301 m² 1 225,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Szukasz lokalu o charakterze inwestycyjnym? Chcesz zamieszkać samemu i mieć dodatkowe mieszkanie/a na wynajem? Zapraszam Cię do Komarna, a tam budynek 2 lokalowy na działce 722m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żuromin

Żuromin,mazowieckie

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż nowoczesne, przytulne mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz! W skład mieszkania wchodzą: -salon, -sypialnia, -gabinet, -osobna kuchnia, -łazienka, -przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Górzno,mazowieckie

1 411 430 zł9 734 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowy kompleks ośmiu działek budowlanych położonych w malowniczej części Górzna zaledwie 10 km od Garwolina i niespełna godzinę drogi od Warszawy trasą ekspresową S17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

601 600 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe | Blisko terenów zielonych | Kameralne osiedle Opis lokalizacji: lipa Piotrowska, ulica Lawendowa, czas dojazdu do centrum 20 min. Opiekun nieruchomości: tel. *** Promocja - 10 000 zł/m2 ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

115 200 zł1 152 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam sprzedam piękną działkę budowlaną 227/60 w Żarowie gm.Stargard na ulicy Kwiatowej. Media prąd przy działce woda gaz w drodze. Działka posiada warunki zabudowy i pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ciemne

Ciemne,mazowieckie

351 560 zł1 034 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1034 m2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną, bliźniacza z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji. Działka położona jest w Gminie Radzymin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

949 000 zł69 m² 13 773,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w spokojnej i zielonej części Krakowa w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogodna

Mokronos Górny,dolnośląskie

1 570 000 zł160 m² 9 817 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Opiekun oferty: telefon Dom o powierzchni około 159,7 m2 z ogródkiem. Inwestycja znajduje się na obrzeżach Wrocławia w miejscowości Cesarzowice. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

718 343 zł73 m² 9 821,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** nowa inwestycja *** Mam do zaoferowaniaczteropokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 73,14m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Koncertowej 14, zlokalizowane na trzecim piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

659 794 zł68 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.02 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Paderewskiego. Termin oddania inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 079 065 zł51 m² 21 158,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania w inwestycji Mateczniq przy ul. Rydlówka. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51 m2. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

397 863 zł23 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

929 800 zł93 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 32,93 m2 do 92,98 m2 zadzwoń, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sztabin

Sztabin,podlaskie

500 000 zł652 m² 766,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 596 m²

Tylko u nas oferta na wyłączność! Polecam Państwu położoną w Sztabinie przy ulicy Polnej Na nieruchomość składa się : 1. Dom mieszkalny wraz z częścią gospodarczą położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Borkowo

Borkowo,pomorskie

425 000 zł40 m² 10 561,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal D1 to 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,24 m2, zlokalizowane na piętrze w Osiedlu Kowalove w Gdańsku. Mieszkanie posiada prywatny ogródek o powierzchni 40 m2 Cena: 425 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

671 752 zł51 m² 13 102,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 3- pokojowego mieszkania, o powierzchni 51,27 m2, które mieści się na VI piętrze nowoczesnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łoś

Łoś,mazowieckie

260 000 zł1 200 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m2 położona w ciszy wśród zieleni w urokliwej miejscowości Łoś w gm. Prażmów. Działkę wyróżnia umiejscowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Józefów,mazowieckie

490 000 zł1 598 m² 306,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość świetna na siedzibę firmy , biuro itp. Działka leśna z uchwalonym mpzp pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z możliwością funkcji działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Westerplatte

Łeba,pomorskie

595 000 zł111 m² 5 379,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż: mieszkanie 110 m w Łebie, 400 m od morza Lokalizacja: łeba, w sąsiedztwie plaży idealne miejsce pod wynajempowierzchnia: 110 mpiętro: i piętro Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

495 004 zł38 m² 13 002,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji otoczonej lasem Prezentujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,07 m z balkonem, położone w wyjątkowej inwestycji Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przywidz

Przywidz,pomorskie

279 000 zł2 822 m² 98,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja - Klonowo Dolne, k. Przywidza - ul. Zgody Kameralne położenie w cichej, spokojnej otulinie lasu oraz bliskości 5 jezior. Lokalizacja ta zapewnia szybką i sprawną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grondysa

Bielsko-Biała,śląskie

785 000 zł62 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament w prestiżowej dzielnicy pod Dębowcem i Szyndzielnią Prezentujemy Państwu do sprzedaży apartament zlokalizowany w najbardziej ekskluzywnej i najczęściej wybieranej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 160 000 zł59 m² 19 528,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Dębniki - jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Krakowa. O nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Młyńska

Konarzewo,wielkopolskie

750 000 zł109 m² 6 868,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny bliźniak 109,20 m2, 6 pokoi, ogród, konarzewo Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie gotowe do wejścia! Po generalnym remoncie! Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Osiedlowej Ustronie. Dzięki temu, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł20 m² 23 267,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowa kawalerka usytuowana w pięknej, zadbanej kamienicy na Starym Żoliborzu - jednej z najbardziej pożądanych i klimatycznych dzielnic Warszawy. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Orzechowa

Łódź,łódzkie

649 000 zł52 m² 12 575,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję wyjątkowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji "apartamenty Zdrowie" przy ulicy Orzechowej w Łodzi. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł52 m² 6 375,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do remontu 3 pokojowe o powierzchni 51,6m2 na parterze w kamienicy z około 1930r. w centrum Szczecina. Budynek w bardzo dobrym stanie, elewacja i klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

370 600 zł34 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin Bardzo Gorąca oferta - mega rabaty na mieszkania jedynie do końca wakacji 2025! zapytaj O listę mieszkań W promocji! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopalniana

Katowice,śląskie

572 508 zł46 m² 12 392 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Katowice - centrum- inwestycyjna perełka obok Strefy Kultury lokal 5 pow.46,2m w tym 3pok plus duży balkon Idealne na gotowca inwestycyjnego lub jako lokata kapitału -48 nowoczesnych mieszkań

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Staszica

Dobrzany,zachodniopomorskie

180 000 zł56 m² 3 225,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Poszukujesz komfortowej lokalizacji do prowadzenia swojej działalności usługowej lub biurowej? Mamy dla Ciebie propozycję! Jedyny taki Lokal usługowo-biurowy o powierzchni 55,8 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

465 000 zł32 m² 14 531,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

585 864 zł38 m² 15 385 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Superoferta - wykończone dwupokojowe mieszkanie z balkonem, już gotowe do odbioru! Zamieszkaj na Krzykach w 2024! Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Zapraszam na kameralne targi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Niewiesze,śląskie

70 000 zł100 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zabudowana holenderska z tarasem - 40 m , zlokalizowana 2 minuty pieszo do zalewu! Teren zamknięty Monitorowany Gotowy do letniego wypoczynku Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 200 000 zł550 m² 2 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 395 m²

Biuro nieruchomości Expander prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu o powierzchni 550 m , usytuowanego na dużej działce o powierzchni 2394 m w.

Szczegóły ogłoszenia