dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 244 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

115 000 zł864 m² 133,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy + projekt domu w miejscowości prądki/zielonka gmina Białe Błota. Działka budowlana w uroczym i cichym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł36 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje gotowe do wprowadzenia po generalnym remoncie Zapraszam do zakupu komfortowego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 36 mkw, położonego przy ul. Nowodworskiej. Układ mieszkania: jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sezam

Warszawa,mazowieckie

2 399 000 zł390 m² 6 151,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:720 m²

Dom z Duszą w Warszawie | 330 m przestrzeni | 720 m działki | Marysin Wawerski Szukasz miejsca, gdzie budzi Cię śpiew ptaków, a do centrum Warszawy dojeżdżasz w 20 minut?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 789 900 zł156 m² 11 452 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:906 m²

Urokliwy dom z zadbanym ogrodem w Międzyborowie. Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy? Ta wyjątkowa nieruchomość to idealna propozycja dla Ciebie! Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 349 900 zł122 m² 11 029 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż oferujemy elegancki dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow 122 m . Nieruchomość położona jest w Grodzisku Mazowieckim, na działce o powierzchni ok. 300 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

747 861 zł54 m² 13 800,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania w stanie deweloperskim. Mieszkanie o metrażu 54,19 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w nowej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarny Las

Czarny Las,mazowieckie

1 850 000 zł350 m² 5 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Przestronny Nowy Dom Na Inwestycję, lub do Zamieszkania. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni ok. 350 m, usytuowany na malowniczej działce o powierzchni 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

1 600 000 zł209 m² 7 664,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

i podatku pcc Mam do zaoferowania nowoczesny dom, typu bliźniak łączony garażami, oznaczony numerem a2c w nowej inwestycji, realizowanej w okolicach ulicy Zelwerowicza w Lublinie. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

717 521 zł56 m² 12 817 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzy przestronne pokoje z dużym balkonem, z możliwością wykończenia pod klucz. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Opiekun nieruchomości: svitlana Luts tel. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Strzegom,dolnośląskie

354 607 zł43 m² 8 199 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W cichym otoczeniu przy Parku tuż przy Centrum Strzegomia powstanie eleganckie i nowoczesne osiedle parkowa oaza. W ofercie mieszkania 1-2-3 pokojowe Wyjątkowa lokalizacja w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

599 923 zł55 m² 10 880 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 55,14 m2 w nowej inwestycji na poznańskich podolanach/strzeszynie, nieopodal ul. Druskiennickiej. Mieszkanie gotowe, wyszpachlowane i pomalowane! klucze gotowe do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słabego

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł48 m² 13 457,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji podmiejskiej, tuż przy obwodnicy, na dobrze zorganizowanym osiedlu, z pełną infrastrukturą miejską. Miejsce świetnie skomunikowane z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechonia

Częstochowa,śląskie

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m usytuowane na piątym piętrze w zadbanym wieżowcu przy ul. Lechonia w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

525 000 zł55 m² 9 576,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

iuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mucharz

Mucharz,małopolskie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, wybudowany według projektu Liza o powierzchni użytkowej 74,90 m , położony w malowniczej miejscowości Mucharz zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

99 900 zł2 600 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Siedlec Duży,śląskie

77 000 zł1 200 m² 64,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną(zabudowa zagrodowa) w spokojnej okolicy, powierzchnia 1200 m2. (Możliwość zakupu większej działki , scalenie) Działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

10 550 000 zł26 490 m² 398,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni łącznej 26000m2 ,w tym 10000 tyś lasu,położona w atrakcyjnym miejscu w Bydgoszczy- myślęcinku. W Studio Uwarunkowań Kierunków Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

868 039 zł105 m² 8 305 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ul. Miodowa, iwiny między Jagodnem a Brochwem nieruchomość Czteropokojowy, dwupoziomowy apartament z dwiema łazienkami o powierzchni użytkowej 104,52 m2 (110 m2 posadzki) oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 829 120 zł101 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Czarnieckiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

700 000 zł2 056 m² 340,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowa z potencjałem - ul. Czarnieckiego, olsztyn Prezydent Olsztyna ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej działki usługowej: działka nr 37/146, obręb 143 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

717 922 zł54 m² 13 339,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Jeśli szukasz 3-pokojowego mieszkania w dobrej lokalizacji i z komfortowym dojazdem do centrum miasta - ta oferta jest dla Ciebie. 3-pokojowe mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wandy

Chorzów,śląskie

189 000 zł38 m² 4 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ładne mieszkanie , po remoncie do zamieszkania. Duży salon z aneksem kuchennym, sypialnia , przedpokój , łazienka, piwnica i komórka lokatorska,wspólny ogródek. Doskonała Lokalizacja :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Tadeusza Kościuszki

Częstochowa,śląskie

295 000 zł54 m² 5 462,96 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54m , zlokalizowane na IV piętrze. Mieszkanie w samym sercu Częstochowy z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Coopera

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł30 m² 19 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie - kawalerkę, 30m2 +9m2 loggia zabudowana, bemowo, ul. Coopera 6, w pobliżu powstającej stacji metra M2 Lazurowa (otwarcie w 2026r). Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w Osiedlu "belzacka city park" Nowa, atrakcyjna cena mieszkania! Mieszkanie w stanie deweloperskim. Wizualizacje prezentują możliwą aranżację mieszkania. Przy współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

740 000 zł117 m² 6 301,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy etap! bez pcc l bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jelczu Laskowicach Na parterze znajduje się: 1 wiatrołap 3,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

925 000 zł2 287 m² 404,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2287m2 zlokalizowana w Owczarni koło Podkowy Leśnej. Kształt prostokąta o wymiarach 41 x 55,78, media - prąd, woda i gaz w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł547 m² 2 742,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 936 m²

Duży, solidny dom z potencjałem inwestycyjnym - 577 m na działce o pow. 1936 m Oferta dostępna wyłącznie w Makler Nieruchomości Idealna nieruchomość pod działalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

854 412 zł55 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować 3 -pokojowe mieszkanie 54,77m2 na 11 piętrze w nowo powstałej inwestycji, zlokalizowanej w dzielnicy Podgórze Duchackie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

485 000 zł33 m² 14 688,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - przestronna kawalerka 33 m . Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym (25m2) Łazienka (4m2) Przedpokój (4 m2) Dlaczego warto? Świetna lokalizacja Dobra komunikacja Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

484 000 zł53 m² 9 132,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończony lokal Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spacerowa

Radwanice,dolnośląskie

693 690 zł73 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem dwupoziomowym zlokalizowanym w podwrocławskich Radwanicach zaledwie 1km od granicy Wrocławia. Dojazd do Wschodniej obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

3 199 999 zł123 m² 25 959,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą ekskluzywnego apartamentu o powierzchni 123,27 m , położonego przy ul. Tadeusza Kościuszki 60 w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopackich

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł46 m² 8 438,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Szukasz mieszkania w centrum, które od razu możesz urządzić po swojemu, według własnego stylu, bez konieczności dużych nakładów finansowych? Takie czeka właśnie na Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

489 000 zł49 m² 9 979,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Proponujemy Waszej uwadze tą nietuzinkową nieruchomość - mieszkanie 3 pokojowe w Centrum miasta, ul. Jurowiecka. Blok z cegły po termomodernizacji. Okolica jednocześnie zazieleniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Karłowicza

Kielce,świętokrzyskie

319 000 zł38 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 37.7 m2 na ul. Karłowicza osiedle ksm. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Blok zabezpieczony.