dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 242 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 242 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

99 900 zł2 600 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Siedlec Duży,śląskie

77 000 zł1 200 m² 64,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną(zabudowa zagrodowa) w spokojnej okolicy, powierzchnia 1200 m2. (Możliwość zakupu większej działki , scalenie) Działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

10 550 000 zł26 490 m² 398,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni łącznej 26000m2 ,w tym 10000 tyś lasu,położona w atrakcyjnym miejscu w Bydgoszczy- myślęcinku. W Studio Uwarunkowań Kierunków Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

868 039 zł105 m² 8 305 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ul. Miodowa, iwiny między Jagodnem a Brochwem nieruchomość Czteropokojowy, dwupoziomowy apartament z dwiema łazienkami o powierzchni użytkowej 104,52 m2 (110 m2 posadzki) oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 829 120 zł101 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Czarnieckiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

700 000 zł2 056 m² 340,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowa z potencjałem - ul. Czarnieckiego, olsztyn Prezydent Olsztyna ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej działki usługowej: działka nr 37/146, obręb 143 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

717 922 zł54 m² 13 339,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Jeśli szukasz 3-pokojowego mieszkania w dobrej lokalizacji i z komfortowym dojazdem do centrum miasta - ta oferta jest dla Ciebie. 3-pokojowe mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wandy

Chorzów,śląskie

189 000 zł38 m² 4 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ładne mieszkanie , po remoncie do zamieszkania. Duży salon z aneksem kuchennym, sypialnia , przedpokój , łazienka, piwnica i komórka lokatorska,wspólny ogródek. Doskonała Lokalizacja :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Tadeusza Kościuszki

Częstochowa,śląskie

295 000 zł54 m² 5 462,96 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54m , zlokalizowane na IV piętrze. Mieszkanie w samym sercu Częstochowy z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Coopera

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł30 m² 19 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie - kawalerkę, 30m2 +9m2 loggia zabudowana, bemowo, ul. Coopera 6, w pobliżu powstającej stacji metra M2 Lazurowa (otwarcie w 2026r). Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w Osiedlu "belzacka city park" Nowa, atrakcyjna cena mieszkania! Mieszkanie w stanie deweloperskim. Wizualizacje prezentują możliwą aranżację mieszkania. Przy współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

740 000 zł117 m² 6 301,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy etap! bez pcc l bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jelczu Laskowicach Na parterze znajduje się: 1 wiatrołap 3,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

925 000 zł2 287 m² 404,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2287m2 zlokalizowana w Owczarni koło Podkowy Leśnej. Kształt prostokąta o wymiarach 41 x 55,78, media - prąd, woda i gaz w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł547 m² 2 742,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 936 m²

Duży, solidny dom z potencjałem inwestycyjnym - 577 m na działce o pow. 1936 m Oferta dostępna wyłącznie w Makler Nieruchomości Idealna nieruchomość pod działalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

854 412 zł55 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować 3 -pokojowe mieszkanie 54,77m2 na 11 piętrze w nowo powstałej inwestycji, zlokalizowanej w dzielnicy Podgórze Duchackie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

485 000 zł33 m² 14 688,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - przestronna kawalerka 33 m . Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym (25m2) Łazienka (4m2) Przedpokój (4 m2) Dlaczego warto? Świetna lokalizacja Dobra komunikacja Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

484 000 zł53 m² 9 132,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończony lokal Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spacerowa

Radwanice,dolnośląskie

693 690 zł73 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem dwupoziomowym zlokalizowanym w podwrocławskich Radwanicach zaledwie 1km od granicy Wrocławia. Dojazd do Wschodniej obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

3 199 999 zł123 m² 25 959,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą ekskluzywnego apartamentu o powierzchni 123,27 m , położonego przy ul. Tadeusza Kościuszki 60 w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopackich

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł46 m² 8 438,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Szukasz mieszkania w centrum, które od razu możesz urządzić po swojemu, według własnego stylu, bez konieczności dużych nakładów finansowych? Takie czeka właśnie na Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

489 000 zł49 m² 9 979,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Proponujemy Waszej uwadze tą nietuzinkową nieruchomość - mieszkanie 3 pokojowe w Centrum miasta, ul. Jurowiecka. Blok z cegły po termomodernizacji. Okolica jednocześnie zazieleniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Karłowicza

Kielce,świętokrzyskie

319 000 zł38 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 37.7 m2 na ul. Karłowicza osiedle ksm. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Blok zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Poznań,wielkopolskie

902 455 zł74 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru 4 pokoje wykończone "pod klucz"! podolany - jasielska. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Wysoki standard wykończenia zarówno samego mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Porajowska

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł42 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i podwójnym miejscem postojowym | Wrocław Maślice, okolice ulicy Porajowskiej, do odświeżenia (kosmetyka fronty w kuchni oraz odmalowanie) Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

925 000 zł44 m² 20 975,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie ul. Wrocławska 53M, kraków Cena: 925 000 zł Powierzchnia: 41,1 m Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w wysokim standardzie, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bema

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

179 999 zł37 m² 4 900,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowa kawalerka o pow. 36,73 m i, położona na 4. piętrze przy ul. Bema 1 - w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie wymaga delikatnego odświeżenia, instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Będzińska

Sosnowiec,śląskie

249 000 zł49 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twoja Czysta Karta w Sosnowcu przy ul. będzińskiej! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem czeka na Twój pomysł! brak prowizji od kupującego! Marzysz o mieszkaniu, które stworzysz od podstaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

652 625 zł57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na cichym osiedlu Zielonych Stabłowic. Otoczenie nieruchomości: w otoczeniu osiedla zlokalizowane są wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Chrzanów

Chrzanów,dolnośląskie

1 050 000 zł3 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolno budowlaną o powierzchni 3500m2. Spokojna okolica, działka przy bocznej oświetlonej drodze asfaltowej. Media w drodze (prąd, woda, kanalizacja, gaz). W razie pytań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

859 850 zł59 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tądel () Tel.: Numer licencji PFRN 30058 Mieszkanie o powierzchni o powierzchni 59,30 m2 znajdujące się na 6. piętrze w 10 piętrowym bloku z windą w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opypy

Opypy,mazowieckie

2 100 000 zł155 m² 13 548,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z bali, położony w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasu. Idealne miejsce dla osób ceniących naturę i wygodny dostęp do miasta. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

431 578 zł39 m² 11 111,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Mieszkanie z rabatem w atrakcyjnej lokalizacji. Zakup bezpośrednio od developera bez pcc i prowizji. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

570 000 zł75 m² 7 572,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Doskonale zlokalizowane mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze trzypiętrowego budynku z 1993, w sercu dzielnicy Gdynia Dąbrowa. Nieruchomość o powierzchni 75,29 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.