dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 223 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 223 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 773 965 zł96 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer | Bez podatku pcc Jeśli szukasz dużego, komfortowego mieszkania w prestiżowej inwestycji - ta oferta jest dla Ciebie. 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

575 000 zł116 m² 4 956,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:260 m²

Witam serdecznie, do sprzedania domy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok. 116 m z garażem w okolicach Świdnicy. Podana cena jest orientacyjna (zależy od standardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 364 001 zł101 m² 13 522 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Apartament do własnej aranżacji znajdujący się na Starym Mieście. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty nieruchomości z ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 124 900 zł176 m² 6 384 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przestronny bliźniak z Garażem w spokojnej okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 176 m 2 , która posadowiona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Różana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

970 000 zł170 m² 5 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:394 m²

Oferuje na sprzedaż dom wolnostojący w topowej lokalizacji w Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: dom znajduje się przy ulicy różanej, nieopodal plaży zachodniej!dom ma potencjał na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Węgorzewo

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

198 000 zł122 m² 1 622,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

NA sprzedaż budynek użytkowy W węgorzewie ulica wojska polskiego typ nieruchomości: nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem użytkowym; działka: powierzchnia działki: 1264 m 2 ; Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

738 820 zł50 m² 14 764,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3- pokojowego mieszkania o projektowanej powierzchni 50,04 m2 które znajduje się na II. piętrze nowoczesnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

534 660 zł56 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z nami kupisz bezpiecznie i szybko, z pełną profesjonalną i kompleksową obsługą transakcji - w cenach dewelopera. Pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu na rynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nowe Chechło,śląskie

989 000 zł100 m² 9 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Wyjątkowa oferta! Nowy dom wolnostojący 100 m - blisko natury i miasta Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 100 m , położony na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom z lat '90 o powierzchni ok 220 m2 położony w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Piaski w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe | al. Racławickie | blisko uczelni Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 5. piętrze budynku z dwiema windami, w doskonałej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kręta

Brzesko,małopolskie

397 000 zł51 m² 7 830,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Brzeska Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, usytuowany jest w zielonej okolicy na zamkniętej ulicy, do której dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest grunt budowlany zlokalizowany w Gorzowie Wlkp. obręb- zieleniec. Dostępne są 3 działki każda o pow. 1500m2 Nieruchomości objęte są miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spacerowa

Radwanice,dolnośląskie

777 736 zł79 m² 9 851 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest w podwrocławskich Radwanicach, około 1km od granicy Wrocławia. W okolicy znajdziemy całą, niezbędną do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Groblice,dolnośląskie

735 000 zł125 m² 5 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Nowoczesny dom szeregowy na sprzedaż Groblice k. Wrocławia. Odbiór: IV kwartał 2025 | Stan deweloperski | Powierzchnia: 125 m | 2 miejsca postojowe. Szukasz nowoczesnego, przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 125 000 zł165 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 942 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom wolnostojący w Oborze tuż przy granicy z Lubinem, wybudowany w 2001 roku, po remoncie wykonanym w 2022 roku. Bardzo duża działka 1942 ,która jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczyńska

Krosno,podkarpackie

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż gustownie urządzone i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w Krośnie w mocno pożądanej lokalizacji przy ulicy Korczyńskiej. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Toporowice,śląskie

145 000 zł900 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę budowlaną 900m2 Działka uzbrojona (sieć wodociągowa , prąd. Działka o charakterze działki górskiej. Wymiary - 23x39x24x39 Wydane warunki zabudowy : wskaźnik zabudowy do15%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niedrzwica Duża

Niedrzwica Duża,lubelskie

715 000 zł110 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący o pow. 110m2 w Nierzwicy Dużej na działce o pow. ok. 800m2. Garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Możliwość wykończenia domu pod klucz. Dom składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Rębiszów

Rębiszów,dolnośląskie

39 900 zł800 m² 49,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dotyczy sprzedaży działki o przeznaczeniu rolnym na sprzedaż o powierzchni 800 m2 w Rębiszowie gm. Mirsk. Dla miejscowości Rębiszów nie został opracowany mpzp. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

1 210 000 zł58 m² 20 840,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy dobrze wykończone, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem (12 m ), usytuowane na trzecim piętrze kameralnego budynku w prestiżowej lokalizacji - Galeria Top Park przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sadków,dolnośląskie

799 000 zł107 m² 7 457,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Promocja - Dom tańszy o 50 000 zł! - Zadzwoń po szczegóły do doradcy Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu w Sadkowie Termin zakończenia budowy: IV kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Jelenia Góra,dolnośląskie

550 000 zł67 m² 8 233,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Super oferta 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! Lokalizacja: blisko Szkoły Podstawowej nr 10 Powierzchnia: 60,9 m + piwnica 5,9 m Piętro: 1/4 Cena: 550 000 zł do negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł49 m² 13 673,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko dwa mieszkania na klatce! Mieszkanie dwa pokoje o powierzchni 49 m2 na zamkniętym osiedlu Lokum di Trevi. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

528 220 zł34 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,30 m z balkonem (4,5 m ), położone na 1. piętrze nowoczesnego osiedla Dynamiq przy ul. Wiczlińskiej w Gdyni. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ogonki

Ogonki,warmińsko-mazurskie

550 000 zł1 002 m² 548,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana położona 45metrów od jeziora Święcajty (szlak wjm) Ogonki gmina Węgorzewo Działka położone są w malowniczej Krainie Tysiąca Jezior, w miejscu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Henryków-Urocze

Henryków-Urocze,mazowieckie

2 099 000 zł263 m² 7 987,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

2 099 000 pln | sprzedaż I dom wolnostojący 262m2 | 7 pokoi | henryków-urocze Link do spaceru 3D: przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej 262,8 m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł33 m² 13 595,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zalety nieruchomości: - 15 minut pieszo do morza, - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego i tramwajowego, - szybki dojazd do uczelni ug, - w promieniu 100 m pełne zaplecze handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

519 000 zł47 m² 11 115,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powierzchnia: 46,69 m | 2 pokoje | II piętro | Strona świata: wschód Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny apartament w prestiżowej inwestycji Trimare, położonej w malowniczym Sztutowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

597 252 zł38 m² 15 634,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z loggią, do własnej aranżacji, z możliwością wykończenia pod klucz. Zapytaj o szczegóły. Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Hańczowa

Hańczowa,małopolskie

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Hańczowej o powierzchni 10 arów. Idealna lokalizacja zarówno pod zamieszkanie całoroczne, jak i rekreacyjne. W niewielkiej odległości rzeka Ropa, zalew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

750 048 zł60 m² 12 572 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera nie współpracujemy z pośrednikami Nowe mieszkania w Warszawie odkryj ursus w pobliżu Factory! Nowy Ursus dzielnica obecnie z największym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

565 230 zł34 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż kawalerkę usytuowaną na ostatnim 11 piętrze w stanie deweloperskim. Dysponuję również innymi mieszkaniami o rożnych metrażach w tej inwestycji. oraz podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 375 709 zł86 m² 15 920,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu w nowoczesnym budynku, które łączy komfort i funkcjonalność, ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sucharskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

345 000 zł33 m² 10 360 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn, ul. Sucharskiego 33,3 m, i piętro Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 33,3 m, położone na 1. piętrze w budynku przy ul. Sucharskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

450 000 zł36 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Słoneczne 2 pokoje (35,66 m2) na 4 piętrze z balkonem i przyjemnym widokiem. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, oddzielnej kuchni, ustawnej sypialni, łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zelwerowicza

Lublin,lubelskie

675 000 zł69 m² 9 761,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Zelwerowicza Mieszkanie nr gb2 o powierzchni 69,15 mkw, składa się z: salonu z aneksem kuchennym o pow. ok. 33,76 mkw. z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

939 500 zł55 m² 17 207 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania we Wrocławiu na Kępie Mieszczańskiej od ręki Dostępne ok. 70 mieszkań - różne metraże i układy- dobierzemy mieszkanie spełniające Twoje oczekiwania Prowizja- 0% Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

772 200 zł67 m² 11 445,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości prezentuje kameralną inwestycję mieszkań w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze zlokalizowanych na osiedlu Staroniwa. Kompleks składa się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

517 392 zł36 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tarchomin ul. Pałuków/światowida przy galerii północnej nowe mieszkanie 2 pokojowe 35,93 m2 z balkonem W cenie 517 392,00 pln. Cena promocyjna ,ograniczona ilościowo Kontakt : Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

753 000 zł49 m² 15 415 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Dwa pokoje o powierzchni 48,85 m2 z balkonem, położone na szóstym piętrze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij