dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

964 955 zł67 m² 14 317 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu w nowoczesnym budynku, które łączy komfort i funkcjonalność, ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

1 950 000 zł192 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2026

Przestronne, 9-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy granicy Krakowa i Zielonek - 192 m komfortu bez prowizji i pcc Szukasz naprawdę dużej przestrzeni dla swojej rodziny, miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł51 m² 13 823 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Dwa pokoje o powierzchni 50,64 m2 z balkonem, położone na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

849 900 zł140 m² 6 071 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.140m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok.140 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 700 000 zł521 m² 5 182,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:443 m²

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy obiekt komercyjny o powierzchni użytkowej 521 m , usytuowany na działce o powierzchni 443 m w ścisłym Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Stężycka

Gdańsk,pomorskie

1 381 900 zł1 063 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W gdańsku pod twój wymarzony dom! - Lokalizacja: gdańsk Jasień, ul. Stężycka/s.Kaima - Powierzchnia: 1063m2, działka nr 252/2 - Kształt: prostokąt - Ukształtowanie terenu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sumówko

Sumówko,kujawsko-pomorskie

381 000 zł4 648 m² 81,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z linią brzegową jeziora Sumówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

526 800 zł44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone na cichym osiedlu Zielonych Stabłowic. Otoczenie nieruchomości: w otoczeniu osiedla zlokalizowane są wszystkie niezbędne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

639 100 zł47 m² 13 597,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Idealna oferta dla studenta inwestora rodziny na nowym osiedlu gaj obok Ferio Gaju 2 pokojowe mieszkanie osobna kuchnia-duży balkon- licencja nr 16128 warto! Serdecznie polecam Zachęcam do kontaktu Chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

487 458 zł25 m² 19 321 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka z balkonem w Centrum Miasta Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nowoczesny budynek znajduje się w Centrum Miasta w bliskiej odległości Domu Towarowego Renoma, opery Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gaj Wielki,wielkopolskie

385 000 zł62 m² 6 238,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie czterolokalowej, zlokalizowane w Gaju Wielkim, gmina Kaźmierz. Termin oddania sierpień/wrzesień 2025 roku. Ostatni wolny lokal na piętrze. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

611 198 zł35 m² 17 294,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Okazja dla studentów oraz dla inwestorów! bez podatku pcc Doradca klienta: tel: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35,34 m2, z balkonem na 8 piętrze w nowoczesnym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

1 649 000 zł84 m² 19 631 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przestronne oraz bardzo ustawne 4 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w samym centrum Gdyni Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczne, nowoczesne mieszkanie, urządzone w nadmorskim stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lizbońska

Warszawa,mazowieckie

2 390 000 zł78 m² 30 641 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą unikalnego i niezwykle przytulnego apartamentu inspirowanego modernizmem i atmosferą słonecznej Lizbony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł49 m² 26 530,60 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do zakupu stylowego apartamentu położonego na wysokim piętrze legendarnego budynku Iks jednego z symboli powojennego modernizmu, zaprojektowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

779 000 zł52 m² 14 980,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą unikalnego mieszkania położonego w spokojnej, zielonej dzielnicy Krakowa Bielanach. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płaszowska

Kraków,małopolskie

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego apartamentu po generalnym remoncie, wykończonego w wysokim standardzie. Mieszkanie łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

997 000 zł51 m² 19 549 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego mieszkania położonego w zielonej części Krakowa, tuż przy Bulwarach Wiślanych. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żubardzka

Łódź,łódzkie

419 000 zł45 m² 9 284,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość: dwupokojowe mieszanie w pełnym rozkładzie po generalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania to 45m2. Położone na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Żubardzkiej. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

721 828 zł44 m² 16 461,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, komfortowego, 2 - pokojowego mieszkania o projektowanej powierzchni 43,85 m2. Zlokalizowane jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Reda,pomorskie

450 000 zł41 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż dostępną tylko w Naszym biurze. Oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41,40 m , zlokalizowane w Redzie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Rybnik,śląskie

759 000 zł137 m² 5 524,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szukasz komfortu, nowoczesności i bliskości natury? Osiedle Lipowa to kameralna inwestycja składająca się z 11 przestronnych domów o powierzchni 137,38 m , zaprojektowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

670 882 zł42 m² 15 981 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Mieszkanie typu studio do samodzielnego wykończenia, z osobną sypialnią, położone na parterze nowego budynku, którego zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

364 700 zł26 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka o pow. 26,05 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Winogrady w Poznaniu. Idealne dla/pod: > studenta, singla > pary na start > wynajem/booking -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

416 495 zł30 m² 14 028,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Do zaoferowania mam kawalerkę w nowo powstającej inwestycji przy ul. Fabrycznej we Wrocławiu. Lokale inwestycyjne z możliwością odliczenia 23% vat Możliwość zakupu na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł53 m² 18 716,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

775 000 zł60 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 4 pokoi (28m/13m/9m/7m), aneksu kuchennego (10m), łazienki, przedpokoju, oraz 2 balkonów. Istnieje możliwość kupienia garażu za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

599 950 zł72 m² 8 275,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przestronne mieszkanie dla rodziny. Idealne zarówno dla osób starszych jak i młodych rodzin. W bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura, m.in. szkoły, przedszkola, żłobek, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł33 m² 5 121,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta na wyłączność - dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura willa. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym! Stan prawny - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 617 260 zł89 m² 18 141 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: luksusowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 89,15 m2 znajduje się na 7. piętrze w 10-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z windą. Otoczenie nieruchomości: nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 585 000 zł89 m² 17 779 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie III kwartał 2026 roku. Pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 89,15 m2 z dużym balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł56 m² 13 346 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Trzy pokoje o powierzchni 55,82 m2 z balkonem, położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Zabrze,śląskie

239 000 zł41 m² 5 876,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Zabrzu - Rokitnicy przy ul. Budowlanej. Nieruchomość o powierzchni 40,67 m2, znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. * budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Widacz

Widacz,podkarpackie

119 000 zł7 586 m² 15,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż malowniczo położony kompleks 2 działek w miejscowości Widacz k. Frysztaka, woj. podkarpackie. Działki w podziale: - działka o pow. 49,84 ar z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Legionowo,mazowieckie

550 000 zł56 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,1 m -10 piętro w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1979 roku-Legionowo, centrum, ul. Zygmunta Krasińskiego. Balkon, piwnica, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dolna

Przedmoście,dolnośląskie

558 000 zł123 m² 4 553,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - komfort, przestrzeń i prestiż Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 122,53 m , zlokalizowany w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wręczyca Wielka,śląskie

249 000 zł100 m² 2 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:555 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomość położonej w miejscowości Wręczyca Wielka Dom przy ul asfaltowej z dogodnym, szybkim dojazdem do Częstochowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Poznań,wielkopolskie

598 394 zł55 m² 10 872 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Unikatowa oferta! promocja ograniczona czasowo umów się na spotkanie Zapraszam do zapoznania się z ofertą narożnikowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 55,04 m2 z dwoma balkonami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

485 206 zł27 m² 17 650 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w centrum miasta! Idealny produkt pod inwestycję! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w centrum miasta, w odległości 200 m od Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Będzin

Będzin,śląskie

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz własnego M4 z przestronnym tarasem? Ważna jest dla Ciebie i Twojej rodziny lokalizacja w pobliżu szkoły czy przedszkoli? Jeśli tak, to na pewno spodoba Ci się ta oferta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł94 m² 16 454,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Tylko U nas! Agencja maxhome posiada klucze do tej wyjątkowej nieruchomości! Istnieje możliwość prezentacji mieszkania w godzinach 9.00- 21.00! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij