dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 465 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 465 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 013 000 zł80 m² 12 635,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem i tarasem w stanie deweloperskim! Budynek jest już oddany do użytku! Opiekun oferty: tel: idealna nieruchomość dla rodziny zlokalizowana na północy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Na Barciach

Kraków,małopolskie

665 000 zł35 m² 19 269,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

** Oferta prywatna ** możliwa negocjacja ceny ** Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i komórką lokatorską w kameralnej inwestycji Magna Apartamenty na Prądniku Czerwonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł69 m² 17 681,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność zaprezentować Państwu gotowe do zamieszkania, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,12m2, które znajduje się na Mokotowie tuż przy Placu Unii Lubelskiej. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bydgoska

Łubianka,kujawsko-pomorskie

860 000 zł232 m² 3 706,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Jeżeli poszukujesz taniego w utrzymaniu domu dla dużej rodziny koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Przedstawiam Państwu nietuzinkową nieruchomość położoną w Łubiance, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bufalo

Częstochowa,śląskie

1 090 000 zł7 300 m² 149,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

390 320 zł33 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Niższe koszty okołotransakcyjne/ brak pcc Duża i przestronna kawalerka z balkonem położona na cichym osiedlu Zielonych Stabłowic. Układ mieszkania pozwala na wydzielenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

1 280 000 zł64 m² 19 860,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przestrzenne, nowoczesne mieszkanie na mogilskiej lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na inwestycji przy ulicy Mogilskiej, dzielnica Grzegórzki. Osiedle i cała okolica posiada doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

386 000 zł30 m² 12 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w centrum ul. Emilii Plater Świeżo po generalnym remoncie | 1. piętro | Widok na ogród | Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

548 600 zł34 m² 16 278,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł58 m² 13 620,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Millennium Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie trzypokojowe usytuowane przy ulicy Toruńskiej na warszawskim Targówku. O mieszkaniu: lokal ma powierzchnię 58 mkw, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wójcin

Wójcin,łódzkie

28 161 zł700 m² 40,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Mielno sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zalesie

Kraków,małopolskie

667 275 zł43 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem | Kraków, ul. Zalesie 27 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,05 m z wyjątkowym, 130 m ogrodem okalającym lokal, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

544 928 zł81 m² 6 730 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nowopowstającą inwestycję zlokalizowaną w Rzeszowie na osiedlu Słocina przy ul. Św. Walentego. Inwestycja składała się będzie z segmentów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł127 m² 9 440,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Doskonała lokalizacja - ścisłe centrum Wrzeszcza, ul. Czarnieckiego 3. Kameralna kamienica, która usytuowana jest w sercu tętniącego Wrzeszcza, oraz w otulinie Parku Jaśkowej Doliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wójcin

Wójcin,łódzkie

26 656 zł800 m² 33,32 zł/m²

 

 

 

Kraków,małopolskie

637 999 zł38 m² 16 671 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie wolne mieszkania zapytaj O promocję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

627 683 zł49 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: numer licencji pfrn 30901 tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 2-pokojowego mieszkania z balkonem! Otoczenie nieruchomości: tarnogaj to dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 264 830 zł137 m² 9 232,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Mamy dla ciebie twój wymarzony dom! idealny W każdym calu! Nowa inwestycja, osiedle 7 domów dwulokalowych z dużymi działkami w Łozinie. Tylko 15 minut drogi od Wrocławia obwodnicą S8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wójcin

Wójcin,łódzkie

42 925 zł800 m² 53,66 zł/m²

 

 

 

Gdańsk,pomorskie

1 373 910 zł69 m² 19 934,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu, zlokalizowanym na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej, zaledwie 2,7 km od pięknej Plaży Sobieszewskiej oraz w pobliżu rezerwatów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

998 000 zł100 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 819 m²

Komorniki Dom wolno stojący o powierzchni użytkowej około 100 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1819 m2, o szerokości frontu 18 m. Parter: pokój dzienny, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 10 Lutego

Łódź,łódzkie

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wprowadzenie Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 7. piętrze 10 piętrowego bloku z dwiema windami przy ul. 10 Lutego w Łodzi (dzielnica Śródmieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kanarkowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 450 000 zł135 m² 10 740,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż: komfortowy i przytulny dom w zabudowie szeregowej (skrajny) Olsztyn, ul. Kanarkowa Bez pośredników! Szukasz funkcjonalnego domu w spokojnej okolicy, blisko natury? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Kraków,małopolskie

2 060 110 zł90 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

We speak English. Do not hesitate to contact us! uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Emmerson prezentuje: ostatnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

729 900 zł49 m² 14 775,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bardzo ładne świeżo po kapitalnym remoncie remoncie do zamieszkania bez nakładów w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, dwustronne z osobną widną z oknem kuchnią wójcikwysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Bystrzyca

Bystrzyca,podkarpackie

349 000 zł36 900 m² 9,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości - przepiękny teren o powierzchni 3,6931 ha w Bystrzycy, gmina Iwierzyce. Działka w większości jest zadrzewiona, jednak tylko częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kaktusowa

Białystok,podlaskie

535 000 zł70 m² 7 686,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowy lokal mieszkalny 69,60 m z ogródkiem i miejscem postojowym zabudowa jednorodzinna bliźniacza. Funkcjonalny lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni 69,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Katowice

Katowice,śląskie

659 000 zł85 m² 7 752,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w Beskidach z sauną i balią, 85 m gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, sucha Beskidzka ul. 29 Stycznia. Promocja do 10.10.2025 r. - cena w przypadku płatności gotówką 659.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Sucha Beskidzka,małopolskie

659 000 zł85 m² 7 752,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

659 000 zł85 m² 7 752,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tomaszów Lubelski

Tomaszów Lubelski,lubelskie

235 000 zł140 m² 1 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Słoneczny dom w doskonałej lokalizacji Narol Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w cichej i zielonej części miejscowości Narol. Nieruchomość do remontu. Powierzchnia domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bobrowa

Bobrowa,łódzkie

675 000 zł122 m² 5 549,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 513 m²

Już w najbliższą sobotę, 23 sierpnia 2025 r., serdecznie zapraszam Państwa na Dzień Otwarty tej wyjątkowej nieruchomości. Aby każdy mógł w pełnym komforcie zapoznać się z domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Połoniny

Szczawnica,małopolskie

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania z widokiem na góry Szczawnica, ul. Połoniny | Do remontu Pierwsze zdjęcie ukazuje wizualizację po termomodernizacji. Pakiet 3 mieszkań Cena za cały pakiet (3 mieszkania): 799 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczawnica,małopolskie

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Połoniny

Szczawnica,małopolskie

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Połoniny

Szczawnica,małopolskie

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczawnica,małopolskie

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania z widokiem na góry Szczawnica, ul. Połoniny | Do remontu. Pierwsze zdjęcie ukazuje wizualizację po termomodernizacji. Pakiet 3 mieszkań Cena za cały pakiet (3 mieszkania): 799 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

995 000 zł150 m² 6 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

Ofertą sprzedaży jest nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej , zlokalizowany w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum - dzielnica Lisiniec. Dom składa się z: 3 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kielno

Kielno,pomorskie

471 267 zł3 057 m² 154,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gronów

Gronów,lubuskie

34 400 zł96 400 m² 0,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk sprzeda udział 1/6, działki Gronów cena 60% wartości oszacowania Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna zabudowana Kraków

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł400 m² 3 155,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna zabudowana pawilonem handlowym o powierzchni 89m2 Działka o powierzchni 380m2 - pełna własność Parametry nieruchomości : Rok budowy pawilonu :.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij