dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Wrocław,dolnośląskie

899 990 zł82 m² 10 922,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z duszą i ogromnym potencjałem, znajdujące się w samym sercu Wrocławia - Nadodrzu. Przestronny w pełni rozkładowy lokal o powierzchni 82,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 189 999 zł71 m² 16 760,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4 pokojowy - 70,55m2 + taras 60,34m2 Piętro 8/8 Praga Północ - Pelcowizna To idealna propozycja dla osób ceniących sobie życie w dynamicznie rozwijającej się okolicy, świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

899 000 zł70 m² 12 872,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam ofertę 3-pokojowego mieszkania z antresolą, zlokalizowanego w Bielanach Wrocławskich. Mieszkanie położone jest w spokojnej okolicy z dostępem do infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

689 291 zł46 m² 15 099,50 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

640 000 zł45 m² 14 222,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na ostatnim, 10. piętrze bloku przy ul. Jabłonkowskiej 17 w Krakowie (bronowice). Idealne dla rodziny z dzieckiem, pary, singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

1 570 000 zł83 m² 18 915,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż ul. Okopowa 33, warszawa Opis mieszkania: na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82,59 m , położone przy ul. Okopowej 33 w Warszawie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

319 999 zł54 m² 5 898,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, chciałabym przedstawić ofertę dwupokojowego mieszkania. Ogromnym plusem tej nieruchomości jest oddzielna kuchnia, dzięki czemu pokoje świetnie sprawdzą się jako samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Malbork,pomorskie

315 000 zł47 m² 6 659,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Nowa niższa cena! Na sprzedaż! Mieszkanie 2-pokojowe w bloku z windą oraz zamkniętym parkingiem dla mieszkańców! Malbork, ul. Jagiellońska 116. Szukasz mieszkania blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spokojna

Długa Kościelna,mazowieckie

369 000 zł948 m² 389,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Nieruchomość zarezerwowana, zachęcam do zapoznania się z położoną obok działką o pow. 1 186 m ! Spokój zaczyna się tu od nazwy ulicy, przez malownicze otoczenie, aż po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Setniki

Setniki,lubelskie

130 000 zł37 m² 3 506,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania mieszkanie - 37,07 m2 w miejscowości Setniki gmina Dołhobyczów. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, jasnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie po remoncie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Skalna

Karpacz,dolnośląskie

750 000 zł1 089 m² 688,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki o łącznej powierzchni 1089 m , idealne dla inwestorów i osób poszukujących przestrzeni pod wymarzoną inwestycję lub własny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

8 700 000 zł315 m² 23 835,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Jeśli szukasz luksusowego domu w cichej, zielonej okolicy, ten wyjątkowy dom w Międzylesiu jest właśnie dla Ciebie! Idealna lokalizacja, nowoczesne technologie i najwyższa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

637 165 zł67 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj ze mną tysiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

671 150 zł61 m² 11 084 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami (3,88 m2 oraz 3,82 m2). Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Izbica

Izbica,mazowieckie

230 000 zł976 m² 235,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis lokalizacji: okolica Jachranki Izbica,gmina Serock,blisko rzeki Narew, na sprzedaż działka 976 m2,budowlana,teren posiada mpzp,przewidujący zabudowę wolnostojącą i bliżniaczą. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

590 077 zł39 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera Mieszkania gotowe do odbioru! Nowe mieszkania w zielonej części Warszawy | Marywilska | metraże od ok. 36 do 80 m Na sprzedaż mieszkania w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urocza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł60 m² 7 534 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Posiada balkon od strony zachodniej. Na powierzchnię 59,6 m2 składają się cztery pokoje, widna kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

556 644 zł42 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Dom z garażem Przypki

Przypki,mazowieckie

695 000 zł89 m² 7 808,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

695 000 zł | sprzedaż | 89 m2 | bliźniak | przypki I gm. Tarczyn wszystkie media miejskie, internet światłowodowy! Przedmiotem sprzedaży jest do typu bliźniak o powierzchni całkowitej 93,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

315 000 zł60 m² 5 223,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym na dzielnicy podzamcze. Trzy pokoje w pełnym rozkładzie, okna wychodzące na północ oraz południe. Mieszkanie składa się z salonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Tworóg

Tworóg,śląskie

2 594 125 zł20 753 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ciekawa działka inwestycyjna przeznaczona pod działalność gospodarczą. Działka o powierzchni 20 753 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach około 130 x 164.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kanałowa

Łochowice,kujawsko-pomorskie

999 999 zł160 m² 6 249,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:675 m²

Budynek mieszkalny wybudowany na podstawie projektu dom przy głogowej 2. Oddany do użytkowania w 2018 roku, dom z ogrodem pięknie zaaranżowanym w miejscowości Łochowice, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

796 000 zł73 m² 10 964,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość na mapie katowic budynek 9 piętrowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł50 m² 10 394,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 49,93m2, znajdujące się przy ulicy Lubelskiej w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł36 m² 13 985,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Odlicz 23% vat - komfort, relaks i pewna inwestycja w jednym miejscu Apartament inwestycyjny na Wyspie Sobieszewskiej - Gdańsk Powierzchnia: 35,68 m + ogród 15 m | 2 pokoje | parter |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

795 000 zł181 m² 4 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom o powierzchni ok. 180m2, usytuowany w Pięknej zielonej okolicy w Milanówku. W skład nieruchomości wchodzą : - 2 x kuchnia - salon - główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

544 492 zł66 m² 8 203,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dużym ogrodem! Wyobraź sobie poranek - wschodzące słońce wpada do salonu, kawa już pachnie w kuchni, a Ty nie musisz się nigdzie spieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Redlice

Redlice,dolnośląskie

145 000 zł38 m² 3 788,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i komórką | 38 m | 145 000 zł Na sprzedaż rozkładowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 38,27 m , położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Władysławowo,pomorskie

449 000 zł54 m² 8 365,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczna zatoka - Nowoczesne Apartamenty Blisko Morza! Wyobraź sobie, że budzisz się przy dźwięku fal, a za oknem rozciąga się kojący widok na nadmorską naturę. Witaj w Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

456 625 zł37 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! śródmieście! - Obręb - stare miasto! Możliwość Oglądania mieszkań w środku budynku od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 338 000 zł82 m² 16 333 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie III kwartał 2026 roku. Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 81,92 m2 z dużym balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

1 868 209 zł92 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie dwa gotowe do odbioru wolne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

276 000 zł46 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamienię mieszkanie do zamieszkania Z balkonem O powierzchni ok. 46m 2 - jaworzno - podwale Zamienię mieszkanie o powierzchni ok. 46m 2 w Jaworznie, dzielnica Podwale. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Rypin

Rypin,kujawsko-pomorskie

149 000 zł6 670 m² 22,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6670 m2 z warunkami zabudowy na budowę hali o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Starorypin Prywatny Gmina Rypin. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kórnik,wielkopolskie

369 000 zł48 m² 7 752,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej okolicy? Marzysz by zamieszkać z dala od zatłoczonych miast, w spokojnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

419 000 zł82 m² 5 128,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 81,70 m 2 , usytuowane na parterze w kamienicy blisko centrum miasta Płoty, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

670 891 zł30 m² 22 437,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołajewo

Mikołajewo,podlaskie

695 000 zł162 m² 4 295,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Urokliwy dom w sercu Wigierskiego Parku Narodowego Cena 695 000 zł. Powierzchnia domu: 161,78 m2. Powierzchnia działki: 751 m2 Liczba pokoi: 4 Lokalizacja: 18 km od Suwałk. Twój dom w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

734 454 zł63 m² 11 695 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,80 m2 z balkonem i osobną łazienką. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 26.2 m2, - Sypialnia 10.6 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Robakowska

Luzino,pomorskie

537 000 zł84 m² 6 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Zamieszkaj blisko natury! nowoczesny dom z ogródkiem na Osiedlu silva w Luzinie Zakup Bezpośrednio od Inwestora! Zero Prowizji i Podatku pcc! bez dodatkowych opłat: kupując tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

773 000 zł132 m² 5 856,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa inwestycja w Miękini. Polecam! pośrednik odpowiedzialny za ofertę L. 6285 tel. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana.