dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Dobroszycka

Oleśnica,dolnośląskie

709 700 zł4 737 m² 149,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Home&invest Oddział Wrocław tel. Do sprzedania działka usługowa z mpzp o wielkości 4 737 m2 oraz 1/3 udziału w działce 6/10. Oznaczenie geodezyjne to 6/5 obręb Rataje, oleśnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zelków,małopolskie

500 000 zł2 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Piękne widokowe działki w atrakcyjnej cenie przy lesie w Zelkowie! Tylko 11 minut jazdy autem z Krakowa Bronowic. Oferujemy na sprzedaż kilka widokowych działek budowlanych pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chopina

Piaseczno,mazowieckie

1 747 000 zł169 m² 10 313 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

1 747 000 zł | sprzedaż | 169,40 m2 | dom W zabudowie bliźniaczej | piaseczno | gotowy do zamieszkania! domy są gotowe! (odebrane przez pinb - są gotowe do użytkowania) bez prowizji I bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rybnik,śląskie

330 000 zł42 m² 7 819,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem 42,2 m2 | po generalnym remoncie | dostępne od zaraz Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 42,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

645 000 zł37 m² 17 527,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

MB estates ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37 m , położonego na trzecim piętrze czteropiętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

970 000 zł72 m² 13 472,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

*Tylko u nas * Na sprzedaż wyjątkowy apartament 2 pokojowy na osiedlu Słoneczne Tarasy. Mam przyjemność zaprezentować przestronne i nowoczesny apartament o powierzchni 72 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łagiewnicka

Kraków,małopolskie

747 825 zł44 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji, 0 % pcc. . . Zobacz i sprawdź! Czy takiego stylu mieszkania szukasz ? Czy tak ma wyglądać Twoje mieszkanie ? Czy takiego szukasz mieszkania ? Jeśli tak, to zadzwoń. * mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gola

Gola,lubuskie

298 000 zł150 m² 1 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Na sprzedaż wiejski dom o powierzchni 150 m2 z i budynkiem gospodarczym, usytuowany na 38 arowej działce. Możliwość dokupienia działki o powierzchni: 0,24 ha Jeśli szukasz spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa,śląskie

330 000 zł79 m² 4 188,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy Alei Najświętszej Maryi Panny 1 o powierzchni 78,78m Mieszkanie usytuowane na I piętrze zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 095 000 zł71 m² 15 379,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w sercu Krakowa Kazimierz / Stare Miasto. ul. Augustyna Kordeckiego Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji na cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

99 600 zł1 041 m² 95,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia rewelacyjnie usytuowanej działki w miejscowości Małe Rudy oddalonej zaledwie kilka kilometrów od Rynarzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł40 m² 12 119 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tel: mieszkanie świeżo po remoncie! Układ nieruchomości: - salon z aneksem - Pokój - Kuchnia - Łazienka z wc Najważniejsze informacje: - mieszkanie świeżo po remoncie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krzyżanowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

760 000 zł97 m² 7 867,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Dwupoziomowe mieszkanie z klimatem, przy Parku Kajki - 4 pokoje. Ulica Krzyżanowskiego.9. Zapraszam do obejrzenia filmu ze spaceru po mieszkaniu i klatce schodowej:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Białystok,podlaskie

367 000 zł40 m² 9 291,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania bezpośrednio 2-pokojowe, ciche mieszkanie przy ulicy Chrobrego 12 o powierzchni 39,5m. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z 2 ustawnych pokoi /16,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje dom bliźniak na sprzedaż w Rzeszowie przy ul. Konfederatów Barskich. Dom położony na działce o powierzchni 7,78 ar w odległości ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Snycerska

Kraków,małopolskie

267 240 zł40 m² 6 598,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości zaprasza do udziału w konkursie ofert, którego przedmiotem jest prawo własności lokalu mieszkalnego nr 1, stanowiącego odrębną nieruchomość, o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

455 652 zł29 m² 15 551,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Apartament z potencjałem! - Nie czekaj, promocja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w budynku z 2007 roku przy ulicy Dębickiej. Lokal ma pow. 48,82 m2 i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł48 m² 15 154,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem na warszawskiej Białołęce. Układ mieszkania: funkcjonalny rozkład idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łużna

Łużna,małopolskie

599 900 zł21 009 m² 28,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość składająca się z czterech działek budowlanych z aktualnymi planem zagospodarowania mn ( zabudowa mieszkaniowa ) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Świerkowa

Swędów,łódzkie

469 000 zł1 600 m² 293,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nietuzinkowy dom na pięknej działce - 1600 m Na sprzedaż wyjątkowy, drewniany dom szkieletowy, wybudowany 4 lata temu, położony na zagospodarowanej i ogrodzonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 400 000 zł8 458 m² 283,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Syndyk ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy! Przedmiot przetargu stanowią wchodzące w skład masy upadłości Fabryki Maszyn do Drewna Gomad sp. z o.o. w up. prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

945 000 zł61 m² 15 491,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 usytuowane na 11 z 12 pięter w budynku z 1978 roku w dzielnicy Ochota Rakowiec. Mieszkanie składa się z: - 3 odzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł31 m² 20 323 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Sprzedam nowoczesną kawalerkę z balkonem i klimatyzacją - 8. piętro, świetna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalna i świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Kamieniak

Nałęczów,lubelskie

299 267 zł2 153 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w samym centrum Nałęczowa o powierzchni 2153 m2. Sposób zagospodarowania terenu - na obecną chwilę w mpzp działka oznaczona jest jako Lzr - tereny leśne. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Gdynia,pomorskie

325 000 zł26 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Oferuję mieszkanie 1 pokojowe o fantastycznym układzie pomieszczeń. Niskie koszty utrzymania. Stan prawny: pełna własność. Układ: - komfortowy przedpokój z pojemną szafą, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Oleśnica,dolnośląskie

370 000 zł44 m² 8 352,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Oleśnicy Rynek Mieszkanie o powierzchni 44,3 m , zlokalizowane na 1. piętrze w ocieplonym bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

385 000 zł52 m² 7 475,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania nowoczesne , po kapitalnym remoncie mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni około 51,50m2. z wyposażeniem mieszkania w cenie. Nieruchomość składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche mieszkanie 2-pokojowe w pełni rozkładowe w zadbanym, niskim bloku z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Starym Mieście - okolice Placu Legionów. Część wyposażenia może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabrody

Mława,mazowieckie

619 000 zł72 m² 8 636,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Mława, ul. Zabrody Piętro: 1 (winda w budynku) Powierzchnia: 71,67 m Liczba pokoi: 3 Cena mieszkania: 619 000 zł Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

709 000 zł65 m² 10 958,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie do remontu z ogródkiem - niedaleko nowa stacja metra Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,7 m , położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Urbanistów

Piaseczno,mazowieckie

497 170 zł36 m² 13 696,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 2 pokoje I balkon I 497170 zł I bez pcc! promocja na garaż za 10000! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernica

Czernica,dolnośląskie

750 000 zł119 m² 6 302,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bez prowizji! bez pcc l zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w miejscowości Czernica Dom o pow 119 mkw składa się z: parter: - komunikacja 9,66 mkw - salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Józefczaka

Bytom,śląskie

999 999 zł500 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:305 m²

. jedni powiedzą tak, inni powiedzą nie a ja jestem głęboko przekonana, że to właśnie Ty masz pomysł na nowe życie dla tej kamienicy. Marzysz o inwestycji w sercu Bytomia? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rydzyn Szlachecki

Rydzyn Szlachecki,mazowieckie

143 000 zł3 516 m² 40,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy - Rydzyn Szlachecki, gmina Strzegowo Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3516m2, położona w miejscowości Rydzyn Szlachecki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

578 000 zł51 m² 11 234,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wille Forest - Nietuzinkowa Inwestycja w Polanicy Zdrój Marzysz o miejscu, które łączy bliskość natury z komfortem nowoczesnego stylu życia? "wille Forest" w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

240 000 zł35 m² 7 204,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świeżo odświeżone 2 pokoje w top lokalizacji Głogowa! Trzecie piętro z windą, duży balkon, piwnica i pełne wyposażenie wprowadzasz się od razu, bez dodatkowych kosztów. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł74 m² 20 134 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż mieszkanie w malowniczej i spokojnej części Starego Mokotowa. W bliskiej odległości od stacji metra Racławicka. Lokal znajduje się w zabytkowej kamienicy na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

1 385 000 zł100 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100 m, położony na spokojnym i kameralnym osiedlu Parzniew II w Pruszkowie. Mieszkanie zostało wykończone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia