cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 312 ogłoszeń
Od najnowszych
200 312 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa
Poznań,wielkopolskie
345 000 zł29 m² 11 702,80 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filtrowa
Warszawa,mazowieckie
1 496 400 zł52 m² 29 000 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Niepodległości
Warszawa,mazowieckie
2 090 000 zł89 m² 23 420 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Krzywaczka
Krzywaczka,małopolskie
270 000 zł1 947 m² 138,67 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego
Częstochowa,śląskie
363 689 zł43 m² 8 455,92 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Sygietyńskiego
Radom,mazowieckie
1 749 300 zł5 145 m² 340 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Curie Skłodowskiej
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
399 000 zł67 m² 5 955,22 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Wyspiańskiego
Świnoujście,zachodniopomorskie
4 890 000 zł1 080 m² 4 527,78 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Szklarska Poręba
Szklarska Poręba,dolnośląskie
2 000 000 zł252 m² 7 936,51 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej
Warszawa,mazowieckie
2 640 000 zł184 m² 14 347,80 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości
Warszawa,mazowieckie
650 000 zł35 m² 18 481,70 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, al. Karkonoska
Wrocław,dolnośląskie
633 487 zł52 m² 12 182,40 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Góra Kalwaria
Góra Kalwaria,mazowieckie
650 000 zł55 m² 11 818 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana w górach, ul. Wichrowe Wzgórze
Jaszkowa Dolna,dolnośląskie
3 311 000 zł30 100 m² 110 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego
Legionowo,mazowieckie
840 000 zł78 m² 10 700,60 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia