dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

2 370 000 zł101 m² 23 465,35 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartament premium o powierzchni ponad 100 m znajdujący się w jednej z najbardziej prestiżowych, nowoczesnych inwestycji w Krakowie -noho Monument Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 452 m² 185,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W tyliczu Z piękną panoramą Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1452 m/kw. Wydane warunki zabudowy na 1 dom jednorodzinny. Przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

623 700 zł63 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2000 roku, przy ul. Agatowej na osiedlu Czuby Północne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł59,60 m² 13 003,36 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywna inwestycja znajduje się w sercu Poznania, w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się i cenionych rejonów miasta. To miejsce, które łączy wygodę miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł43 m² 17 790,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rzadko spotykane mieszkanie z dużym ogrodem w tej lokalizacji! Słońce, cisza, zieleń a jednocześnie tylko 25 minut do centrum Warszawy. To nie jest zwykłe mieszkanie to mały azyl.

Szczegóły ogłoszenia

362 900 zł45,36 m² 8 000,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w nowoczesnym stylu - Wieruszów Prezentujmy Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym Osiedle Jaskółki, zlokalizowanym przy Alei Solidarności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł135,16 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł41 m² 3 634,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam prawo do użytkowania działki rod w Gdańsku Olszynka ,motława ' Działka rekreacyjna o powierzchni około 300m2, zagospodarowana, przygotowana do korzystania i relaksu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł3 400 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ostrów, gmina Radymno. Do sprzedania dwie działki z wydanymi Warunkami Zabudowy o powierzchni 34 arów (3400 m2). Nieruchomość przeznaczona pod budowę domu jest płaska, uporządkowana.

Szczegóły ogłoszenia

368 700 zł52,76 m² 6 988,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,76 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego, jednopiętrowego bloku w miejscowości Frysztak, w powiecie strzyżowskim.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł1 205 m² 559,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży! Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji w Osielsku na granicy z Niemczem bezpośrednio przy małym lesie. P owierzchnia działki ok 1206m2. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

419 995 zł36,01 m² 11 663,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Hit! / Kawalerka / Semaforowa /balkon Strzeżone! Kawalerka na parterze, na osiedlu parkowym na Ulicy Semaforowej na Brochowie w pobliżu Aquaparku. składa sie: ustawnego dużego pokoju otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 811 m² 469,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1811 m2 Parkitka, ul. Bialska Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1811 m2 szerokość działki: ok. 17 m kształt: prostokąt teren płaski, obecnie nieużytek, zakrzewiony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł130 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny budynek dwulokalowy Mościska | 130 m | działka 750 m | 1 170 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy budynek dwulokalowy położony w spokojnej, zielonej części Mościsk, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 332 zł29,14 m² 10 992,86 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu znajdującym się przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 29,14 m2, składającego się z salonu z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51 m² 5 965 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w centrum Świdnika. Mieszkanie ma powierzchnię 51m , zlokalizowane jest na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 479 000 zł235,70 m² 6 274,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Na sprzedaż niezwykle funkcjonalny i przestronny dom o powierzchni 235,7 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Poznania. To wyjątkowe miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł1 143 m² 195,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 11.43 a z projektem bliźniaka | Miechów, ul. Racławicka Lokalizacja: miechów, ul. Racławicka - woj. małopolskie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł146,30 m² 8 195,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania ekonomiczny w użytkowaniu dom ponad 150 m2 ( użytkowej 146,3 m2) w zabudowie bliźniaczej w Żółwinie obok Podkowy Leśnej. Estetyczny i funkcjonalny projekt oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

274 500 zł36,60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie deweloperskie 36,60 m, ul. 3 maja, żabno, powiat tarnowski - Centrum miasta Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,60 m, położone w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł72 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowość W okazyjnej cenie! tylko 5125 zł/m2- 4 pokojowe! Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ustawne, dwustronne i całkowicie rozkładowe mieszkanie z piwnicą i dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 385 m² 72,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży dwie działki położone obok siebie w miejscowości Harklowa, gmina Nowy Targ. Działki poza miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz w znikomej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Szczecin,zachodniopomorskie

1 890 000 zł315,60 m² 5 988,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:653 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż przestronna nieruchomość w dzielnicy Bukowo. Lokalizacja Budynek posadowiony na płaskiej działce o powierzchni 653 m2 w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł1 000 m² 2 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta sprzedaży dostępna tylko W biurze onyx home! Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w znanej, kaszubskiej wsi letniskowej Salino (gm.Gniewino, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

608 500 zł3 120 m² 195,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy dwie atrakcyjnie położone działki budowlane w Lublińcu przy ulicy Chłopskiej, w pobliżu ul. Podmiejskiej i Klonowej. Nieruchomości oznaczone są numerami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:533 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym. Możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego. Powierzchnia budynku 110 m2 z działką o powierzchni 533 m2 w super.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 500 m² 197 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

tel.   Do sprzedania piękna działka budowlana znajdująca się w miejscowości Radziejowice, gmina Radziejowice, powiat żyrardowski. Wg planu.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł512 m² 3 710,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 457 m²

Szukasz nieruchomości pod inwestycję? Chcesz kupić nieruchomość już przynoszącą dochód? A może interesuje Cię rozbudowa/budowa nieruchomości? Jeżeli tak, to mamy coś dla Ciebie. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 450 m² 82,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Te 3 działki to propozycja dla osób, które chcą wybudować dom w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie mieć szybki i wygodny dojazd do miasta. Odległość do granicy miasta to.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł117,50 m² 4 910,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Makler Nieruchomości prezentuje duże, 4-pokojowe mieszkanie w klimatycznej, kamienicy w centrum Bydgoszczy. II piętro, 117 m2 plus piwnica 15m2, do własnej aranżacji! Historia kamienicy datuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 393 zł38,11 m² 12 867,82 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł80,31 m² 21 043,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament Z tarasem na granicy Z mokotowem Wysoki standard wykończenia | 3 sypialnie | Dwustronne | Panoramiczne okna | Taras 16 m | 2 miejsca w garażu podziemnym | Recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł80 m² 3 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrze utrzymanej kamienicy z odnowioną elewacją, dachem oraz klatką schodową. Układ mieszkania: 3 duże, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kolce

Kolce,dolnośląskie

179 000 zł3 002 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż malowniczo położona działka usytuowana w sercu Gór Sowich regionu niezwykle cenionego za piękne krajobrazy, spokojne otoczenie oraz wyjątkowy klimat. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

99 606 zł1 277 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Lubiewice, gmina Lubiewo, powiat tucholski, województwo kujawsko-pomorskie. Działka o powierzchni 1277 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 449 000 zł83,40 m² 41 354,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atuty - Prestiżowa lokalizacja blisko plaży - Wysoki standard budynku, fitness oraz spa, ochrona aranżacji - gotowy projekt Opis Apartament do własnej aranżacji o powierzchni 83,40 m2 (4 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 635 000 zł115,20 m² 14 192,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Bezpośrednio Park Szczęśliwicki | Chronione osiedle | Cisza i Zieleń Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy lokal z ogromnymi możliwościami. To przestronne, dwupoziomowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 139 zł30,43 m² 9 567,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 057 zł65,73 m² 9 707,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 120 m² 151,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży działek o powierzchni ok. 1000m2 i 1120m2 w miejscowości Jeleńska Huta przy ulicy Kamieńskiej. - kształt: prostokąt, idealny pod zabudowę, - media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł176,83 m² 14 081,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:296 m²

Gdynia Orłowo, dom w zabudowie bliźniaczej nad morzem - 540 m od mola w Orłowie. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 176 m , usytuowany na działce 296 m w prestiżowej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij