dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

179 000 zł1 034 m² 173,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka z wydanym pozwoleniem na budowę gotowy projekt można budować od razu piękna spokojna cicha okolica super dojazd i bliskość do Szczecina wymarzone miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Oferujemy 4-pokojowy dom jednorodzinny, z aneksem kuchennym, spiżarnią, trzema sypialniami, garderobą, łazienką, wc, pomieszczeniem gospodarczym, tarasem i ogródkiem, mieszczący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 447 m² 92,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o budowlana o powierzchni 3447m2, o kształcie prostokątnym, lekko nachylona. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy, zgodnie z którymi: - przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł1 884,20 m² 1 586,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:7 791 m²

Na sprzedaż zespół budynków położony na dużej działce w Kudowie Zdrój składający się z: - budynku mieszkalnego (rok budowy ok 1890) o powierzchni użytkowej 459.20m2 - budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł250,10 m² 5 957,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 230 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni całkowitej 250.1m2, użytkowej 211.6m2 w Rakowie niedaleko miejscowości Borowa Oleśnicka, około 13 km do granicy Wrocławia. Budynek z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł192,70 m² 5 184,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:941 m²

Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 147m2 a całkowitej 192,70 położony w miejscowości Siekierowice, koło Dobroszyc (2 kilometry), w okolicach Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 315 zł121,15 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 121,15 m , zlokalizowanego w I etapie inwestycji Osiedle Bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 301 zł73,11 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 73,11 m , położonego na parterze w I etapie inwestycji Osiedle Bliskie w Domaszowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 315 zł121,15 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,70 m² 12 085,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje po remoncie + piwnica | Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy (rkm) Szukasz mieszkania po solidnym remoncie, ale nie chcesz przepłacać za cudzy gust? Cenisz sobie spokój, zieleń i bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł109,40 m² 7 760,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:572 m²

Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni mieszkalnej 109,4 m2 i użytkowej wraz z przyziemiem 175,9, posadowiony na 527m2 z lekkim spadem działce. Wybudowany w 1980 roku, bloczki,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł61,20 m² 12 728,76 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,2 m , położone we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej (dzielnica Fabryczna Muchobór Mały). Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł256,41 m² 1 669,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany w 1972 roku, rozbudowany w 2002 roku. Budynek dwukondygnacyjny (parter + piętro), podpiwniczony. Powierzchnia całkowita 256.4m2 (wliczone podpiwniczenie),.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 592 zł50,44 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania przy ul. Marszałkowskiej 140. Lokal położony jest na 4 piętrze budynku z 1957 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122,80 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkania w kameralnej inwestycji przy granicy Krakowa i Zielonek - zakup bez prowizji i pcc. 6 pokojowe, funkcjonalne, dwu poziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł132,22 m² 6 950,54 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

5-pokojowy segment z ogródkiem | Osiedle Gierymskiego | Ożarów Mazowiecki Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł125,98 m² 7 898,08 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł125,98 m² 7 898,08 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł34 m² 5 735,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal użytkowy całkowicie umeblowany , zadbany, bardzo słoneczny. Idealny na biuro, gabinet, kancelarię. W doskonałej lokalizacji. Bardzo przyjazne klimaty do pracy. Wystawiam fakturę. Cena zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 000 zł86 m² 7 279,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Nowoczesne segmenty w kameralnej zabudowie przy ul. Żwirowej - stan deweloperski lub pod klucz! Trwa budowa kolejnych lokali w zabudowie 4- segmentowej każdy z własnym ogródkiem, tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 358 000 zł299,30 m² 4 537,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Piękny dom wolnostojący Z przestronnym ogrodem Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość wolnostojącą położoną w spokojnej i kameralnej części Gowina. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 290 000 zł128,70 m² 10 023,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Są takie miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Gdzie poranki zaczynają się kawą na tarasie, a wieczory kończą ciszą, której tak brakuje w mieście. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł40 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w Myślenicach ul Rzemieślnicza 7 - inwestycja Duża Manufaktura. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym (duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 300 zł35,48 m² 13 339,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc, prowizja 0 % Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,48 m2 z balkonem w stanie deweloperskim w inwestycji z widokiem na Szrenicę. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł58 m² 12 931,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Modułowy dom w systemie coodo Żyj tam gdzie chcesz na własnych zasadach! Kupujesz - i przenosisz go w nowe miejsce. Niezależność, nowoczesna architektura i luksusowy standard.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł48,48 m² 18 873,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż na Ursynowie, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu z windą i monitoringiem. Idealne dla singla, pary lub jako bezpieczna inwestycja pod wynajem dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł46,50 m² 21 397,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament w sercu Krakowa - 29. Aleja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu 29. Aleja, u zbiegu ulic Prandoty.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł66,04 m² 6 950,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

** przestronne mieszkanie **osiedle białostoczek ** 3 pokoje ** ** Piękna panorama miasta ** Polecamy Państwu mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,04 m2 usytuowane przy ulicy Białostoczek na.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł32 m² 15 281,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 32 m w Krakowie, krowodrza ul. Spokojna Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Spokojna Cena: 489 000 pln (do negocjacji) Powierzchnia: 32 m Piętro: parter w kamienicy z 1953 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 327 000 zł74 m² 17 932,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy, nowoczesny, z klimatyzacją, jasny, komfortowy, gotowy do zamieszkania W wysokim standardzie, bez 2% podatku pcc - 3 pokojowy apartament - Z miejscem postojowym W garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł42,37 m² 20 179,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż oferujemy Państwu apartament na promenadzie w Świnoujściu na zamkniętym Osiedlu Villa Park. Osiedle ma idealną lokalizację pod wynajem krótkoterminowy jako inwestycja kapitału,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Ostrowiec,zachodniopomorskie

160 000 zł3 016 m² 53,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek z możliwością dalszego podziału (żółte linie na planie) o powierzchni od 0,3016ha do 0,9744ha w Ostrowcu koło Gorzowa (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł145 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł90,49 m² 6 851,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dla Kogo? To mieszkanie dla osób, które cenią kameralną zabudowę i chcą mieszkać bardziej jak w domu niż na dużym osiedlu. To propozycja dla klientów zwracających uwagę na jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 600 zł42 m² 14 752,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

/Kupujący nie płaci prowizji/. Budowa I etapu inwestycji w Dziwnowie została zakończona. Jeżeli szukasz niepowtarzalnej nieruchomości w pierwszej linii brzegowej jedynie 60 m od.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł1 140 m² 425,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis Podstawowe informacje: cena: 485 000 zł Powierzchnia: 1 140 m Nr działki: 377/7 jesteśmy otwarci na negocjacje! O działce: na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wystawiam na sprzedaż przestronne, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie na Zielonej Dolinie (ul. Kazimierza Wielkiego 51) o pow. 68 m . Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł43,45 m² 7 986 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie na popularnym osiedlu Sikornik w Gliwicach przy ul. Cyraneczki. Do zamieszkania. Kompleksowy remont został wykonany około 3 lat temu i zawierał.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł52,50 m² 18 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje jasne dwupokojowe mieszkanie 52,5 m2 z ogrodem 130 m2 - Krowodrza, prądnik Biały, ul. Chełmońskiego, okolice Galerii Bronowice mieszkanie I budynek - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł93,04 m² 10 210,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Osiedle leśny zakątek Lokale na parterze dwupoziomowe- 93,04m2 z dużymi narożnymi ogrodami (wielkości ogrodów od 71m2 do 311m2) i 2 miejscami postojowymi- - lokale z ogrodami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł204,55 m² 56,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Biuro nieruchomości "pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży domu w podwyższonym stanie surowym zamkniętym według projektu Denver (bbe1007). Projekt łączy w sobie innowacyjny design.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł135,89 m² 2 502,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 093 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem na dużej działce Stara Brzeźnica, powiat pajęczański, woj. łódzkie. Szukasz domu z dużą działką w spokojnej, zielonej okolicy? A może.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł101,60 m² 11 712,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie dwupoziomowe o pow. 101,60 m2 usytuowane na III, ostatnim piętrze kameralnego budynku przy ulicy Krzywej, na poznańskim Górczynie. Budynek Zadbany budynek trzypiętrowy z 2011r.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł38,96 m² 23 074,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentuję nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,96 m , położone na 2. piętrze budynku z 2022 roku, zlokalizowanego przy ul. Romana Kiełkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 000 zł150,93 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie - Grabówki k. Wieliczki Poranki przy wspólnym śniadaniu w jasnym salonie, dzieci biegające beztrosko po ogrodzie, letnie.