dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Frycza-Modrzewskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

472 040 zł66 m² 7 173,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Zamieszkaj pięknie! 4 pokoje z widokiem na 3 strony świata! Ciche, jasne z balkonem i gotowym projektem wnętrza! 65,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Czeska

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł25 m² 22 600 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Digital Broker prezentuje kawalerkę o powierzchni 25 metrów kwadratowych, zlokalizowane na 1 piętrze w ładnej kamienicy przy ulicy Czeskiej na Pradze Południe. Głównymi atutami jest cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

1 799 000 zł82 m² 21 979,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż! wyjątkowy apartament o powierzchni 81,85 m2 z dużym pięknie zagospodarowanym tarasem! Nieruchomość jest usytuowana na ostatniej kondygnacji pięcio-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mszczonowska

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł33 m² 23 182 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 33,1 m - nowoczesne osiedle | Ochota - na przecięciu dzielnic Odolany - Szczęśliwice Warszawa, ochota 4 piętro w 5 piętrowym budynku z windą | blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ugory

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

427 500 zł47 m² 9 095,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Ma kler poleca: ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , położonego na 1 piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku na osiedlu Szwederowo Szczegóły oferty: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Częstochowa,śląskie

798 252 zł100 m² 7 958,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - dostępne również inne metraże Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Inwestycja realizowana przez sprawdzonego, lokalnego dewelopera- oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł56 m² 14 916 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwustronne mieszkanie na Mokotowie w bloku z 2001 roku z windą (monitorowane osiedle) 2-pok. mieszkanie 56,25m przy ul. Bluszczańskiej składające się z: przedpokoju Salonu Pokoju Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jędrychowo

Jędrychowo,warmińsko-mazurskie

2 100 000 zł14 329 m² 146,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dom z potencjałem nad jeziorem - Jędrychowo, mazury Są miejsca, które pozwalają złapać oddech i poczuć prawdziwy spokój. W Jędrychowie, w otoczeniu mazurskich jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

570 000 zł105 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:110 m²

Dom z potencjałem pod Gryfinem - spokojna okolica, duża działka Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu Gryfina. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowa

Radunica,pomorskie

589 000 zł65 m² 9 095,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowa oferta tylko W mio casa! Lokal mieszkalny 2-pokojowy na parterze z ogórkiem, o powierzchni 64,76 m2, znajdujący się w budynku 1-piętrowym z 2012r. W projekcie dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Słomczyn,mazowieckie

1 149 000 zł136 m² 8 477,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

1 149 000 zł | sprzedaż | 135,53 m2 | lokal W domu jednorodzinnym dwulokalowym | słomczyn I gm. Konstancin - jeziorna Przedmiotem sprzedaży jest połowa domu jednorodzinnego dwulokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Piastów,mazowieckie

899 000 zł90 m² 9 966,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:58 m²

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera atrakcyjny dom z ogródkiem na sprzedaż! Szukasz miejsca, które będzie Twoim azylem, gdzie możesz odpocząć po całym dniu pracy, a jednocześnie żyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Toruń,kujawsko-pomorskie

479 000 zł48 m² 9 958,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Najlepsza propozycja inwestycyjna na rynku! - roi około 9% Oferujemy w pełni przemyślane mieszkanie pod wynajem na pokoje, idealne dla inwestora szukającego stabilnego i pewnego zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł63 m² 14 297,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i garażem i komórką - Krzyżówki 11, warszawa Białołęka Na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Gęsia

Piotrków Trybunalski,łódzkie

26 000 zł280 m² 92,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka na terenie rod "słoneczna Polana" w Piotrkowie Tryb., przy ul. Gęsiej. Na działce znajduje się domek letniskowy o powierzchni około 25 m2 w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

353 130 zł45 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem, usytuowane na parterze w nowym 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł125 m² 6 319 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 125 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Odnowiciela

Łódź,łódzkie

720 000 zł77 m² 9 350,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o przemyślanym układzie, zlokalizowane na 2. piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2004 roku (cegła). Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

616 358 zł39 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Okazja! Bardzo dobra cena świetna lokalizacja! Kameralne mieszkanie, w dobrej cenie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera! 0 prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Katowice,śląskie

139 000 zł20 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z w Katowicach dzielnicy Dąbrówka Mała przy ul. Majora Dobrzańskiego Hubala. Układ mieszkanie: - przestronne pokój z aneksem kuchennym - Drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

755 443 zł67 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4-pokojowe mieszkanie - Naramowice, poznań. Gotowe do obejrzenia i zakupu od zaraz! Zielona okolica, niska zabudowa Nowoczesne osiedle ze smart home Zakup bez prowizji i pcc Spokojna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł104 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wilanów / ul. Sarmacka / 104 m2 / 4 pokoje / dwie łazienki / garaż Czteropokojowe mieszkanie z balkonem i z miejscem postojowym w garażu położone w miasteczku Wilanów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

519 999 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

The estate warsaw Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m położone na 1. piętrze 10-piętrowego budynku z windą na warszawskich Bielanach, tuż obok Metra Słodowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 549 000 zł83 m² 18 662,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Mam przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,42m2 zlokalizowane na Starym Mokotowie Tuż obok Metra. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w trzy piętrowej Kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Katowice,śląskie

551 076 zł48 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,34 m2 na katowickim Osiedlu Ducha. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Katowice,śląskie

450 135 zł43 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:11/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Mieszkania gotowe, oddane do użytkowania - możliwość wejścia od zaraz! zadzwoń Mieszkanie w stanie deweloperskim, zdjęcia przedstawiają wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

425 230 zł37 m² 11 545,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru Cena zawiera miejsce naziemne + system Smart homepremium Kontakt : Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera. Możliwość wykończenia pod klucz. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł37 m² 16 301,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa cena! okazja! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,8 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocławia Tarnogaj, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

786 000 zł124 m² 6 357,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości. Dom szeregowy w spokojnej okolicy, 18 km od centrum Wrocławia. Garaż w bryle budynku. Otoczenie nieruchomości: wilkszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Panieńszczyzna

Panieńszczyzna,lubelskie

350 000 zł1 793 m² 195,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka budowlana w miejscowości Panieńszczyzna (gm. Jastków) o powierzchni 1793 m2. Jeśli myślą Państwo o budowie domu w cichym zakątku tuż pod miastem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

694 000 zł49 m² 14 200,90 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie w nowym budownictwie blisko morza. Mieszkanie Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,87 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

805 658 zł58 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

861 717 zł60 m² 14 362 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe 59,47 m + taras 33,19m2 ursus / warszawa 20 min bezpośrednio pociągiem do śródmieścia! 5 minut pieszo do autobusu 35 minut komunikacją do centrum warszawy Zamieszkaj tam,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Curie-Skłodowskiej

Zabrze,śląskie

619 300 zł80 m² 7 719,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania - Grafitowe Zabrze II, zabrze Nowoczesne mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 80,23 m , położone w inwestycji Grafitowe Zabrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

915 000 zł53 m² 17 267 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Miau! To ja gospodarz tego pięknego mieszkania na słonecznym Grabiszynie we Wrocławiu. Tak, dobrze widzicie to ja je sprzedaję! Skoro żyło się tu świetnie mnie, futrzakowi z dużymi wymaganiami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Koralowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

789 000 zł52 m² 15 074,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam Państwa do wyjątkowej nieruchomości o powierzchni 53 m, znajdującej się w prestiżowej inwestycji Westin House Kołobrzeg, położonej w zachodniej części Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

425 000 zł41 m² 10 315,50 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie w bloku na Osiedlu Jana III Sobieskiego o powierzchni 41,2m2. Mieszkanie składa się z maleńkiego korytarza, dwóch jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

932 556 zł59 m² 15 876 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji, 0 % pcc. . . Zobacz i sprawdź! Czy tak ma wyglądać Twoje mieszkanie ? Czy takiego stylu mieszkania szukasz ? Czy to mieszkanie spełnia Twoje Oczekiwania ? Jeśli tak, to zadzwoń. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł107 m² 11 237,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe 113 m | Balkon + taras | Gaj, ul. Radkowska oferta tylko U nas - skontakuj się jak najszbyciej! Na sprzedaż wyjątkowe, dwukondygnacyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

487 514 zł28 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kłokoczyn

Kłokoczyn,małopolskie

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy do sprzedaży dom do remontu na dużej działce wraz z budynkiem gospodarczym. Parterowy dom o powierzchni zabudowy 145 m2 jest zlokalizowany na działce o powierzchni 30 arów.