dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

1 799 000 zł111,20 m² 16 178,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 111,2 m , położony na Krzykach. Zorientowany jest w kierunku wschód-zachód, co zapewnia doskonałe doświetlenie przez cały dzień. Dom oferuje 4.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 500 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o pow. około 15 arów zlokalizowana w miejscowości Więckowice gm. Zabierzów. Działka płaska, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł50,40 m² 6 130,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro bip Smart Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50,4 m , usytuowanego na 1. piętrze przy ul. Podleśnej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł200 m² 2 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

> krótki opis nieruchomości: na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m , położony w miejscowości Ustrobna, w pobliżu Krosna. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie jedynym dźwiękiem o poranku jest szum sosen i śpiew ptaków? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,01 m² 6 978,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 691 200 zł18 456 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 18456 m2 w miejscowości Legnickie Pole w blisko autostrady A4. Na działce wszystkie media (woda, prąd i kanalizacja). W miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł9 768 m² 102,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 9 768 m2, położona we wsi Całowanie w gminie Karczew. Parcela jest ogrodzona, kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach ~ 38,5 m x 253 m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł105,45 m² 10 431,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 105.45m2 powierzchni użytkowej w kompletnie wyremontowanej kamienicy w Górnym Wrzeszczy przy ulicy Romana Dmowskiego. Atuty: - kamienica jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bolków

Bolków,dolnośląskie

109 000 zł3 900 m² 27,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży kształtną, słoneczną działkę budowlaną w Wolbromku niedaleko Bolkowa. - powierzchnia 3900m2 - działka budowlana - woda przy działce - prąd przy działce - kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 501 m² 85,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w malowniczej okolicy Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego, otoczona lasem i widokiem na pobliską panoramę Beskidu Wyspowego. Wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł4 662 m² 34,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy atrakcyjną działkę o łącznej powierzchni 4 462 m , położoną w urokliwej części Lasu Rzeczki w Ostrowcu Świętokrzyskim. Działka posiada bezpośredni dostęp do ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł260 m² 4 423,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:24 640 m²

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Dom o powierzchni około 140m2 z podziemnym garażem + dodatkowym garażem na ogrodzie. - pomieszczenie gospodarcze około 120m2 - stajnia około.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 52m. Mieszkanie położone na parterze w czteropiętrowym bloku w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 371 145 zł119,23 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokale uzytkowe na sprzedaż - dębniki, ruczaj - ceny netto Oferujemy do sprzedaży lokale o powierzchni od 88 do 119 m2. Lokale położone są w nowym budynku, oddanym w 2025 r. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 699 m² 44,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| złotopolice to najbardziej znana w Polsce "telewizyjna wieś" , położona w Gminie Załuski pow. Płońsk , oddalona od W-wy ok. 45 km z dogodnym dojazdem "trasą gdańską"- e-7.Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży 5 działek budowlanych w malowniczej miejscowości Łomnica. Działki, każda o powierzchni 1000 m2 położone na całkowitych obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł287 m² 278,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam prawo do użytkowania działki rod Warszawa Bemowo II. Działka ogrodzona, zabudwana drewnianym domkiem z piwnicą i narzędziownią. Na działce doprowadzona woda i prąd. Gaz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka składająca się z dwóch części o łącznej powierzchni 30 arów, położna nieopodal uzdrowiska Iwonicz-Zdrój. - nieruchomość znajduje się w miejscowości Iwonicz - zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł54,57 m² 9 327,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Lwowskiej. Inwestycja w zabudowie szeregowej dwu lokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

175 600 zł878 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Przedmiotem sprzedaży są atrakcyjne działki położone w Karninie, powiat gorzowski, gmina Deszczno. Działki o pow. od 350 m2 do 909 m2 zlokalizowane w odległości 300 m od plaży /.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 073 zł13 627 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna na sprzedaż Wrocław, polanowice, ul. Kamieńskiego Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 13 627 m , położona w północnej części Wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

488 640 zł3 054 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działkę budowlaną w Jeżowie Sudeckim w bardzo atrakcyjnej cenie. Działka o pow. 3054 m2 jest płaska, dobrze nasłoneczniona. Posiada ona.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka 28 m w Parku Leszczyńskiego nowoczesny styl, wyjątkowa lokalizacja! lokalizacja Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 28 m położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł95,46 m² 12 465,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Dom jednorodzinny - dwulokalowy w Mostach znajdujący się 900 m od plaży w Mechelinkach. Może pełnić funkcję klasycznego domu jednorodzinnego lub kontynuować swoją rolę jako stabilna.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł80 600 m² 5,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 1/2 udziałów w jeziorze Lubaszki Polskie, zlokalizowanym w sercu Kaszub w miejscowości Prądzonka gmina Studzienice. To wyjątkowa okazja do nabycia udziału w prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł77,40 m² 7 480,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Komfortowe mieszkanie w Centrum miasta. Nowa Niższa Cena! Lokalizacja: białystok, ul. Ciepła, centrum miasta, osiedle Sienkiewicza Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł60,60 m² 30 528,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atuty nieruchomości: kameralna inwestycja - tylko 5 mieszkań, gwarancja prywatności Mieszkanie na parterze z ogrodem o powierzchni 120 m Przemyślany układ i funkcjonalne wnętrza.