dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

399 000 zł1 500 m² 266 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 2 działki po 1500 m2 jedna położone w Starej Wsi! Działki są suche, równe oraz zmeliorowane z dostępem do wszystkich mediów miejskich takich jak prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

439 000 zł48 m² 9 184,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna lokalizacja pod wynajem jak I do zamieszkania 900 M do uczelni politechniki świętokrzyskiej, uniwersytet jana kochanowskiego 1,2 km! Oferuję Państwu sprzedaż dwupokojowego mieszkani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

619 843 zł60 m² 10 396,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup od Dewelopera Wakacyjna promocja - rabat- 92 000 zł! Komfortowe 3- pokojowe mieszkanie z ogródkiem w świetnej lokalizacji- poznański Grunwald! Bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

778 800 zł53 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Połączenie spokojnej okolicy z bliskością atrakcji Starego Miasta. Nowoczesny apartamentowiec o wysokim standardzie wykończenia z windą i halą garażową. Na parterze budynku lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

637 000 zł43 m² 14 694,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, usytuowane na 2 pietrze w 2 piętrowym budynku, na ogrodzonym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu w spokojnej okolicy. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

735 900 zł92 m² 7 998,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna Oferta Sprzedaży Gotowca Inwestycyjnego w Centrum Szczecina! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne w samym sercu Szczecina, w kamienicy o niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

360 000 zł38 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy w Gdyni Grabówek przy ulicy Morskiej. Lokalizacja Grabówek to dzielnica Gdyni, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 403 247 zł126 m² 11 132,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy lu-6 zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Krakowa - Ruczaju. Powierzchnia: 126,05 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

663 217 zł64 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstytucji 3 Maja

Toruń,kujawsko-pomorskie

347 000 zł44 m² 7 977,01 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja jeśli zainteresowało Państwa to mieszkanie, proszę o kontakt postaramy się znaleźć podobne tel. Oferta sprzedaży mieszkania Toruń - Na Skarpie, ul. Konstytucji 3 Maja W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chmieleniec

Kraków,małopolskie

989 000 zł72 m² 13 736,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży naszego 3-pokojowego (72m2) mieszkania położonego na Ruczaju (dzielnica Dębniki). To co w nim najbardziej lubimy: - przestronność, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

756 000 zł72 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 72M2, 3 pokoje, białołęka, ul. Myśliborska sprzedaż lub zamiana na 2 pok., mieszkanie na parterze lub z windą. Minimum 42m2. Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wręczycka

Blachownia,śląskie

1 590 000 zł2 944 m² 540,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 944 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą hali z pomieszczeniami produkcyjno - usługowymi znajdującej się w miejscowości Blachownia przy skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejewskiego

Warszawa,mazowieckie

798 000 zł55 m² 14 509,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z całorocznym, oszklonym tarasem. Zamień miejskie tempo na domową przestrzeń-przez cały rok, niezależnie od pogody. Oszklony taras, który staje się drugą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

473 613 zł36 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera Szukasz idealnego miejsca do życia - w otoczeniu zieleni, ale z szybkim dostępem do centrum Warszawy? Poznaj kameralne, zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

1 550 000 zł162 m² 9 583,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:497 m²

Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych W malowniczej zielonej częsci katowic dom Z zielonym dachem nad garażem nowoczesne wysokie duże okna Na sprzedaż dom o pow. 161,73 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żurawiniec

Żurawiniec,dolnośląskie

350 000 zł1 180 m² 296,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Budowlana o powierzchni 1180 m2 w Żurawiniec gmina Miękinia Stacja kolejowa! Dla działki obowiązuje mpzp Nr Działki: 278/5 Lokalizacja: 900 m do granicy Wrocławia Do głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościuki

Kościuki,podlaskie

2 100 000 zł342 m² 6 138,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 466 m²

Zamieszkaj tam, gdzie każdy dzień przypomina wakacje - Kościuki, gmina Choroszcz - 20 minut od centrum Białegostoku! Wyobraź sobie poranki, gdy budzi Cię śpiew ptaków, a przez otwarte okna wpada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Orzesze,śląskie

1 499 000 zł804 m² 1 864,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 310 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Orzeszu, z możliwością inwestycji, składający się z dwóch odrębnych mieszkań o powierzchni 168 m2 oraz 146 m2, ponadto w budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

259 999 zł51 m² 5 098,02 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia - 51M - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka Czynsz - 600 zł Dobra lokalizacja: - polomarket - blisko promenada Niemena - C.H. M1 - Las Aniołowski Komunikacja: - tramwaj -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

720 000 zł39 m² 18 643,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Top Mieszkanie 2 pokojowe z dużym tarasem, balkonem i miejscem w hali garażowej! 2021r! Oferta sprzedaży mieszkania - apartamentu 2 pokojowego, zlokalizowanego na parterze bloku z 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

939 150 zł59 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 1. piętrze nowej inwestycji - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Lgota,śląskie

850 000 zł19 000 m² 44,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż przy ul. Sosnowej w miejscowości Lgota około 10minut od Częstochowy, w sąsiedztwie lasu oraz nowej zabudowy jednorodzinnej Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościuki

Kościuki,podlaskie

2 100 000 zł342 m² 6 138,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 466 m²

Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność smakuje jak wakacje - Kościuki w gminie Choroszcz! To tylko 20 minut od centrum Białegostoku! Wyobraź sobie poranki, gdy budzi Cię śpiew ptaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

992 000 zł52 m² 19 007,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 8 piętrze w 12-piętrowym apartamentowcu z windą z 2010 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Radziwie. Osiedle zamknięte, strzeżone. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Łódź,łódzkie

319 000 zł48 m² 6 710,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na osiedlu Nowe Rokicie, tuż przy Parku Rejtana ( okna wychodzą częściowo na park). W okolicy pełna infrastruktura miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

970 000 zł156 m² 6 217,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie Inwestycyjne w Centrum Katowic - już działające, wyniki finansowe ok. 12% roi Unikalne mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane w sercu Katowic, od strony parku Kościuszki. Najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Nassuta

Międzyrzec Podlaski,lubelskie

188 000 zł22 m² 8 404,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulna kawalerka po generalnym remoncie, położona przy ulicy Nassuta w Międzyrzecu Podlaskim. Nieruchomość o powierzchni 22.37m2, znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

975 000 zł53 m² 18 289,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ścisłe centrum doskonała lokalizacja Z dostępem do parkingu 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku taras widokowy na dachu strefa co-workingowa dostęp do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

776 388 zł58 m² 13 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera Mieszkania gotowe do odbioru Na sprzedaż mieszkanie w nowym kompleksie mieszkaniowym położonym przy ul. Marywilskiej - w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

1 219 000 zł97 m² 12 567 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie na południu Krakowa. Nieruchomość Mieszkanie wykończone, przestronne i posiada 97m2 powierzchni użytkowej, na co składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

398 000 zł46 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler Nieruchomości poleca do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na wysokim parterze czteropiętrowego bloku w spokojnej części dzielnicy Bartodzieje Małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Półwiejska

Kostrzyn,wielkopolskie

599 000 zł75 m² 7 973,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Posiadam w ofercie całą inwestycję - różne metraże i układy mieszkań. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera Proponuję Państwu mieszkanie wielorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

801 130 zł65 m² 12 399,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc Lokalizacja osiedla pozwala na wiele możliwości, świetne mieszkania inwestycyjne z przeznaczeniem pod wynajem. Zadzwoń już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasnogórska

Kraków,małopolskie

1 305 872 zł95 m² 13 775 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% Podatku pcc inwestycja gotowa oddana do użytkowania cena: 1 305 872 pln metraż: 94,80M2 piętro: II / II gwarancja ceny- podpisz umowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 158 417 zł83 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dynów,podkarpackie

1 169 000 zł159 m² 7 354,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 064 m²

Dynów / powiat Rzeszowski / oferta premium / Dom w Dynowie to oferta nieruchomości, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Nowoczesne wnętrza, funkcjonalne rozwiązania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

425 000 zł40 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam ciekawą ofertę mieszkania 2-pokojowego położonego na 6 piętrze bloku z windą przy ul. Pułaskiego na poszukiwanym osiedlu Nowe Miasto. Mieszkanie zadbane, gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

596 158 zł49 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem( możliwość wydzielenia osobnej kuchni) Łazienka.