dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

315 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 2-pokojowe 60 m , bezczynszowe, z garażem i ogrodem. Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł37 m² 18 952 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok 37 m2, położone w dzielnicy Stare Miasto. Kontakt: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w bliskiej okolicy rynku Wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Jaworzno,śląskie

729 000 zł141 m² 5 168,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż w Jaworznie. Centrum ul. Obr. Poczty Gdańskiej. Piękny dom W stanie Deweloperskim W atrakcyjnej okolicy. Ogłoszenie dotyczy lewego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dulęby

Lublin,lubelskie

543 479 zł51 m² 10 669 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim w Lublinie w dzielnicy Bronowice na osiedlu Maki. Lokalizacja: lublin, dzielnica Bronowice, ul. Dulęby Powierzchnia: 50,94 m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grupy AK Krybar

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł48 m² 17 659,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje 47,51 m Do wprowadzenia Piękne osiedle Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,51 m , zlokalizowane przy ul. Ak "krybar" na warszawskim Mokotowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Filarecka

Kraków,małopolskie

389 999 zł73 m² 5 364,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Rezerwacja Na sprzedaż poddasze/strych do adaptacji o powierzchni 72,7 m2 przy ulicy Filareckiej, 3 minuty spacerem do Krakowskich Błoń. Zakup możliwy tylko przez klienta dysponującego środkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ujście

Ujście,wielkopolskie

255 000 zł48 m² 5 366,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,52 m 2 w Ujściu - centrum. II piętro / duży balkon / piwnica Mieszkanie zarządzane przez Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 500 000 zł400 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 758 m²

Na sprzedaż unikalna nieruchomość z historią i niepowtarzalnym urokiem stylowy dom z restauracją z 1865 roku, usytuowany w urokliwej Szklarskiej Porębie. Ta wyjątkowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

864 000 zł50 m² 17 119,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Warszawa Białołęka. Wyjątkowe, jasne i ciche mieszkanie z dużą loggią w eleganckim apartamentowcu z 2020 roku. Doskonała lokalizacja - 150 m od Galerii Północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł46 m² 18 969,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowa oferta przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie! ? Na Sprzedaż wyremontowane, pachnące nowością mieszkanie w sercu Starej Ochoty! * Lokalizacja Wyjątkowa: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

376 600 zł34 m² 10 976,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Posiadam w ofercie całą inwestycje-różne piętra, metraże i układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do zaoferowana Państwu w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kościuszki

Brańsk,podlaskie

80 000 zł1 034 m² 77,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaz dzialek w Bransku, powiat Bielski, województwo Podlaskie Oferuje na sprzedaz działki od osoby prywatnej, zlokalizowanych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tropie

Tropie,małopolskie

99 000 zł712 m² 139,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania ostatnia z 6 działek widokowych z pozwoleniem na budowę - widok na Tatry i przełom Dunajca. Pozwolenie na budowę budynku jednorodzinnego z projektu firmy Archon "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł47 m² 5 689,51 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,28 m2 , wraz z balkonem , oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok.2 m2 , na os. Słonecznym w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Struga

Struga,pomorskie

550 000 zł20 031 m² 27,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Niezwykła okazja inwestycyjna na Kaszubach! Przedstawiamy Państwu nieruchomość położoną w Gminie Stara Kiszewa, w miejscowości Struga. To idealne miejsce, które harmonijnie łączy piękno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

732 900 zł95 m² 7 714,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1928

Atrakcyjna Oferta Sprzedaży Gotowca Inwestycyjnego w Centrum Szczecina - Mieszkanie Inwestycyjne Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne w samym sercu Szczecina, przy ul. Pocztowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

655 000 zł55 m² 11 831,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśne w Bydgoszczy. Mieszkanie ma 55,36 m2 i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i jadalnią, - sypialni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 900 zł48 m² 7 913,68 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Marzysz o własnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji albo szukasz pewnej inwestycji? Ta oferta dostępna jest wyłącznie w biurze o!dom - nie znajdziesz jej nigdzie indziej! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sierosław

Sierosław,kujawsko-pomorskie

199 000 zł72 m² 2 763,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 659 m²

Wyjątkowa posiadłość. Wieś otoczona lasami, jeziorami i przepięknymi terenami Borów Tucholskich. K upujący nie płaci prowizji dla biura! Żadnych dodatkowych kosztów, 0% prowizji! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemysłowa

Katowice,śląskie

700 094 zł59 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Katowice os. Paderewskiego- 3 pokoje- 47,19 m2 - gotowe do odbioru 3 pokoje 59,33 m 1. piętro Z widokiem na zieleń Gotowe do odbioru Zadzwoń i umów się na spotkanie - Zamień godziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

268 000 zł44 m² 6 031,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy położony w dzielnicy Śródmieście w Szczecinie. Najważniejsze informacje: bardzo niski czynsz administracyjny: ok. 215 zł/mc pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodu Słońca

Warszawa,mazowieckie

681 000 zł43 m² 15 666 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł54 m² 11 963,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości klimatyczne mieszkanie przy ul. Makuszyńskiego o powierzchni 54,25 m2 z imponującym 43-metrowym tarasem! Ta nowoczesna nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 590 000 zł221 m² 7 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny wolnostojący dom o powierzchni 221m2 w stanie deweloperskim. Przedstawiam na sprzedaż dom usytułowany na działce 1000m2 w podwarszawskim Osowcu, cichym miejscu otulonym lasami -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Falandysza

Radzymin,mazowieckie

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż bezpośrednia! Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Radzymina na ulicy Falandysza. Blok z 2010 roku, ogrodzony, z windą. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

708 210 zł79 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa i stylowa kamienica - 15 komfortowych mieszkań w samym centrum Elbląga. Winda, podziemny garaż, przestronna klatka schodowa ze stylowymi oknami oraz sztukaterią. Wiele osób ceni sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

1 249 000 zł57 m² 21 923,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie B.01.07 w Ocean Apartments 3 pokoje na 1 piętrze, budynek B OFERTA OD WŁAŚCICIELA, BEZ PROWIZJI, BEZ DODATKOWYCH OPŁAT Oferuje na sprzedaż, bezpośrednio od właściciela wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł53 m² 14 433 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,35 m , położone na zamkniętym, strzeżonym osiedlu z całodobową ochroną i monitoringiem. Lokal charakteryzuje się jasnymi,.