dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 975 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Czudec,podkarpackie

75 000 zł1 232 m² 60,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż ostatnia wolna działka o powierzchni 12,32 ar z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny zlokalizowana w miejscowości Czudec (zawisłocze) ok. 20 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Solvaya

Kraków,małopolskie

1 000 000 zł69 m² 14 492,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie (69m2) Z ogródkiem I garażem ul.Ernesta Solvaya dzielnica - (Łagiewniki - Borek Fałęcki) Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bliźniaku, w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z tarasem, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

4 336 000 zł542 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 542 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Banino,pomorskie

1 595 000 zł170 m² 9 382,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:940 m²

Tylko U nas! przestronny dom wolnostojący Z pięknym ogrodem W cichej I spokojnej części banina cena do rozmów! lokalizacja: dom zlokalizowany jest w Baninie przy kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł131 m² 8 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

599 000 zł52 m² 11 464,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na os. Prądnik Czerwony. Osiedle z lat 70-tych, z dużą ilością zieleni. budynek 4-piętrowy. Blisko komunikacja miejska autobusowa, w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Poznań,wielkopolskie

1 044 600 zł68 m² 15 452,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji dla kupującego! Dzień dobry, nazywam się i jako doradca ds. nieruchomości z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

149 000 zł33 m² 4 515,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Umowa na wyłączność! Szukasz mieszkania pod inwestycję wynajmu? Oferuję na sprzedaż kawalerkę w zielonej, spokojnej lokalizacji Boguszowa-Gorc. Kawalerka znajduje się na wysokim parterze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 999 999 zł294 m² 13 605,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Lokalizacja: wilkszyn Metraż: parter 127, 80 m2 , + poddasze 99,35 m2 (powierzchnia użytkowa 227,15 m2) oraz powierzchnie tarasów, balkonów 66,05 m2 (całość domu z powierzchniami przynależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wola Zaradzyńska

Wola Zaradzyńska,łódzkie

880 000 zł3 600 m² 244,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedaży narożna, trójkątna działka budowlana o powierzchni 3600 m2 w Woli Zaradzyńskiej gmina Ksawerów, powiat Pabianice, województwo łódzkie. Działka ogrodzona siatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Żory, os. Korfantego, 56 m Oferta na wyłączność! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

846 000 zł56 m² 15 093,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem | Gądów Mały, wrocław Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,05 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł74 m² 10 727,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

2 niezależne mieszkania gotowiec inwestycyjny | 75 m | parter | ul. Kleczkowska | cena 799 000 zł Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 75 m, położona na wysokim parterze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

1 190 000 zł96 m² 12 395,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Rezerwacja! Interesujący, przytulny, komfortowy dom 4/5 pokojowy, z klimatyzacją, ładnym ogrodem, sporym tarasem w zabudowie bliźniaczej. Dom emanuje ciepłem, a jego wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Podlesie,podkarpackie

279 000 zł107 m² 2 607,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:55 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży domu. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami. 1. Informacje podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 649 999 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:959 m²

Dom marzeń pod Warszawą cisza, las, konie, 240 m bezpośrednio dom, w którym się odpoczywa Józefów k. Warszawy bezpośrednio 240 m | 959 m działki | bezpośrednio Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

740 000 zł43 m² 17 273,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament w Villa Mountain View Dwupokojowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych i porządnych lokalizacji Szklarskiej Poręby. Lokal całkowicie wykończony, sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kochanowskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

690 000 zł129 m² 5 725,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Anna Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, wolnostojący, piętrowy dom o powierzchni 128,9 m , z 1991 roku, położony w Inowrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

610 574 zł61 m² 9 983,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko komfortowe mieszkanie, ale także wysoki standard życia. Położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Opole,opolskie

554 000 zł47 m² 11 911,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

659 328 zł44 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w 8 piętrowym budynku. Nowocześnie zaprojektowane osiedle w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa. Mieszkanie wyposażone w mobilny system.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 799 999 zł73 m² 24 657,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prestiżowy apartament 73 m w sercu Sopotu - 2 miejsca postojowe, balkon, winda! Powierzchnia: 73,2 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 z 3 Lokalizacja: sopot, dolny Sopot, ul. Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

1 241 537 zł62 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie Apartament w pełni wyposażony, 3-pokojowe, 62,08 m2, piętro 4 z 5 Bielany, ul. Sokratesa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przypki

Przypki,mazowieckie

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

1 199 000 zł | Sprzedaż I Dom parterowy 160 m2 | Przypki | gm. Tarczyn wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera! bez podatku pcc! 0% prowizji zarezerwuj już dziś - wpłać 1%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morelowa

Jenin,lubuskie

319 200 zł46 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, gdzie codzienność to spokój, zieleń i pełen komfort? Poznaj nową inwestycję Zielone Wzgórza w Jeninie nowoczesne mieszkania z własnymi ogródkami, stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wisła

Wisła,śląskie

583 745 zł39 m² 14 983,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu w okolicy Bielska, szczyrku oraz Żywca. Laguna Beskidów to inwestycja nad Jeziorem Żywieckim charakteryzująca się wysoką dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biała

Biała,dolnośląskie

339 000 zł140 m² 2 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Uwaga obniżka ceny! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego usytuowanego w Białej. Dogodna lokalizacja nieruchomości, cisza oraz spokój. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bzów

Opole,opolskie

299 000 zł25 m² 12 149,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie w popularnej dzielnicy Chabry. To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, blisko centrum miasta. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

2 316 505 zł88 m² 26 190 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio! Kupujący nie płaci 2% podatku pcc oraz prowizji dla biura! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 88,45 m2 zlokalizowany na II poziomach. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Mechowo

Mechowo,pomorskie

185 000 zł3 010 m² 61,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż obszerną działkę rolną o powierzchni 3010 m2 w urokliwej miejscowości Mechowo. Mechowo to kameralna wieś kaszubska, położona w powiecie puckim, na skraju Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zacisze

Robakowo,pomorskie

234 910 zł1 305 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Budowlana działka o powierzchni 1305 z wodą, gazem i prądem w drodze oddalonej około 100m od działki. Nieruchomość z uregulowanym stanem prawnym: działka objęta planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł41 m² 14 627,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne, starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie z dużym 120m ogródkiem, oraz miejscem parkingowym. Idealne dla osób ceniących wysoki standard, komfort, życie na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

464 000 zł28 m² 16 512,50 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Digital Broker prezentuje słoneczne mieszkanie o powierzchni 28,10 m , położone na 6. piętrze w budynku z lat 70., przy ul. Anielewicza - w sercu zielonych Nowolipek. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

648 900 zł46 m² 14 106,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie na wysokim parterze blisko Centrum. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z kuchnią (umeblowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

599 000 zł56 m² 10 773,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie w Legionowie na osiedlu Nowy Bukowiec. Osiedle bezpieczne, monitorowane, zamknięte w otulinie Puszczy Legionowskiej. Plac zabaw, ścieżki spacerowe i rowerowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Katowice,śląskie

649 000 zł51 m² 12 658 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie położone w dzielnicy Kostuchna, na osiedlu Bażantowo. Jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Katowicach, zwłaszcza dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowa

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Mokotowie. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

842 030 zł37 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: funkcjonalnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 36,61m2 z przynależnym ogrodem o powierzchni 200 metrów. Przestrzeń apartamentu oferuje część dzienną z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzeźnica

Brzeźnica,małopolskie

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom, który przytuli twoje życie Wyobraź sobie poranek, w którym wstajesz bez pośpiechu. W kuchni pachnie świeżo mielona kawa, a przez okno wpada miękkie światło. Otwierasz drzwi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zjednoczenia

Biedrusko,wielkopolskie

380 000 zł56 m² 6 846,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie ma układ płd. - północ, od strony południowej są salon, kuchnia i sypialnia. Z przedpokoju wchodzi się do pokoi. Łazienka do odnowienia, podobnie kuchnia. W salonie, pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skłodowskiej-Curie

Wołów,dolnośląskie

565 950 zł82 m² 6 873,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Piotroniowice * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych teraz niższa cena! poprzednia cena 628 950 Układ domu:.