dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 990 zł49 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

404 899 zł36 m² 11 244,10 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 35,96 m2 położone na pierwszej kondygnacji 1/12 (wysoki parter ) bloku z 2007 roku. Pełna własność z księgą wieczystą , media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Czerwonych Maków

Bolesławiec,dolnośląskie

350 000 zł1 288 m² 272 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w spokojnej części , Osiedla Kwiatowego, przy ul. Czerwonych Maków w Bolesławcu. - działka nr 1132 o pow. 0,1288.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cylkowskiego

Gdynia,pomorskie

490 000 zł46 m² 10 698,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: mieszkanie o rozmiarze 45,8 m2 znajduje się na 1 piętrze. Składa się z : - salonu - sypialni - kuchni - łazienki - przedpokoju budynek: cztero-piętrowy budynek z 1980 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Żeglarska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

8 590 000 zł12 800 m² 671,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

1. Zarządca wyznaczony w postępowaniu sanacyjnym Re Development S.A. w restrukturyzacja ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "regulaminie konkursu ofert oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Pomiechówek

Pomiechówek,mazowieckie

3 823 000 zł49 209 m² 77,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Nowym Modlinie o powierzchni 49209 metrów, usługowo - produkcyjna idealna dla inwestora. Do zaoferowania duża działka o powierzchni 49.209 metrów w Nowym Modlinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Warszawa,mazowieckie

609 000 zł38 m² 16 240 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - na zielonym i klimatycznym Starym Żoliborzu. Mieszkanie na Starym Żoliborzu to nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Świebodzin,lubuskie

1 390 000 zł186 m² 7 469,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 322 m²

Cena do negocjacji. Piętrowy dom wolnostojący położony W świebodzinie W bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Dom gotowy do zamieszkania od razu po zakupie. Dom przy ulicy Jaśminowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

854 399 zł67 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe, centrum Wrocławia. Idealne na wynajem lub do zamieszkania dla rodziny. Prezentuje Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania 3 pokojowego po kapitalnym remoncie, mieszczącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

473 999 zł39 m² 12 308,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proszę dzwonić - jestem dostępny codziennie od 8:00 do 22:00. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, starannie zaprojektowana w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł36 m² 15 753,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 w budynku z lat sześćdziesiątych przy ul. Mołdawskiej, w dzielnicy Ochota. Rozbudowana infrastruktura osiedlowa, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żory

Żory,śląskie

350 000 zł250 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:728 m²

Okazyjna oferta domu- 3 mieszkania W cenie 1-go! Prezentacja budynku mieszkalnego, jednorodzinnego, piętrowego, w zabudowie wolnostojącej. Posłuży na lata dla rodziny dwupokoleniowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 805 797 zł67 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Podchorążych 31 - Twoje Luksusowe Miejsce na Dolnym Mokotowie Dysponujemy w ofercie wszystkimi dostępnymi apartamentami! Zapytaj o szczegóły! Z dumą przedstawiamy Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruczajowa

Zielona Góra,lubuskie

409 000 zł35 m² 11 560,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prospace Finanse i Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie, które łączy w sobie nowoczesny styl, wygodę oraz bliskość natury. To doskonała propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

239 000 zł63 m² 3 765,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Tylko w Naszym Biurze! Oferuję na sprzedaż bardzo ciekawą nieruchomość w cichej i spokojnej części Jedliny-Zdrój. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kościuszki

Trzebinia,małopolskie

169 000 zł1 251 m² 135,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, położona w sercu Trzebini! Oferujemy przestrzeń o powierzchni 1251 m , idealną dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Reda,pomorskie

990 000 zł190 m² 5 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Chciałabym Państwu zaprezentować przestronny dom z garażem i ogrodem położony w Redzie przy ul. Wiśniowej w sąsiedztwie terenów zabudowy jednorodzinnej. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac 1000-lecia

Głogów,dolnośląskie

247 000 zł35 m² 6 977,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w Głogowie przy Placu 1000-lecia. Blok znajduje się przy samym dworcu kolejowym. W budynku na parterze znajdują się lokale handlowo-usługowe. Na przeciwko bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Kraków,małopolskie

685 000 zł42 m² 16 155,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,38 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Racławickiej w Krakowie. To doskonała propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

637 897 zł30 m² 21 320,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieganów

Bieganów,mazowieckie

730 000 zł109 m² 6 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m ,na kształtnej działce o powierzchni 750 m w spokojnej okolicy koło Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

280 000 zł110 m² 2 555 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe, ogródek, bolesławiec. Do sprzedania bardzo ciekawy lokal mieszkalny wraz z ogródkiem, przeznaczony do wykończenia według własnych potrzeb. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Villardczyków

Warszawa,mazowieckie

616 000 zł35 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 35,2 m , usytuowane na parterze czterokondygnacyjnego budynku z 2000 roku, zlokalizowanego na cichym i strzeżonym osiedlu przy ul. Villardczyków, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

645 000 zł66 m² 9 757,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,10 m , położone w wyjątkowo spokojnej, zielonej części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdziesz sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pniewy

Pniewy,mazowieckie

1 100 000 zł197 m² 5 583,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedania kilkuletni dom w gminie Pniewy. Składa się z dwóch kondygnacji_ parteru i użytkowego poddasza. Brak podpiwniczenia. Dom budowany w technologii murowanej z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł34 m² 15 976,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,30 m , położone na drugim piętrze kameralnego budynku z cegły przy ul. Szczęśliwickiej na warszawskiej Ochocie. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuratowskiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

389 000 zł36 m² 10 805,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Całkowicie nowe, komfortowe mieszkanie w niedawno oddanym do użytku budynku na Piaskach - ul. Zofii Kuratowskiej. Przepiękna okolica, cisza i dużo zieleni. Dobry dojazd do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

465 460 zł55 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mierzyn, nowe developerskie mieszkanie z ogródkiem, garaż, komórka lokatorska. Kupujący zwolniony z 2% pcc. Ofertą sprzedaży jest mieszkanie na kameralnym osiedlu mieszkaniowym realizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł54 m² 21 787,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy budynek: nieruchomość położona na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gryfino,zachodniopomorskie

289 000 zł43 m² 6 720,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w topowej lokalizacji Gryfina! Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone pomieszczenia (kuchnia od strony wschodniej, salon od zachodu) - Mieszkanie w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

499 900 zł48 m² 10 414,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe mieszkanie 3 pokojowe na Pomorzanach. Idealne dla małej rodziny, pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Na powierzchnię 48m2 składają się 3 rozkładowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Serafitek

Poznań,wielkopolskie

420 000 zł24 m² 17 184,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego 1-pokojowego lokalu o powierzchni 24,44 m , usytuowanego na 5. piętrze budynku z windą. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

779 000 zł62 m² 12 625,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujęmy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, osobną kuchnią, piwnicą i dostępem do ogrodu - Gdańsk, ul. Ciołkowskiego 5 Idealnie dla rodziny lub inwestora! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

729 000 zł66 m² 10 992,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedaż| Piaseczno | 729 000 zł I Mieszkanie | 3 pokoje | 66,32 m2 Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,32m2, położone na drugim, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

359 000 zł34 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro 3a Nieruchomości przedstawia funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Stefana Okrzei w Olsztynie. Przestrzeń przypadnie do gustu miłośnikom klimatycznych aranżacji, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Obora

Obora,dolnośląskie

1 130 000 zł123 m² 9 186,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:378 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wyobraź sobie letnie poranki przy kawie na tarasie, dzieci bawiące się w prywatnym basenie i ogród, który jest piękny i jednocześnie łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Majkowskiego

Sopot,pomorskie

2 280 000 zł130 m² 17 538,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie z klimatyczną werandą i prywatnym ogrodem, zlokalizowane przy ul. Majkowskiego jednej z najbardziej pożądanych ulic w Dolnym Sopocie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Zabrze

Zabrze,śląskie

850 000 zł2 559 m² 332,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie duża działka budowlana w najbardziej rozchwytywanej lokalizacji Zabrza! Idealna pod dom jednorodzinny z dużym ogrodem. Idealna dla Inwestora. Atuty nieruchomości: działka.