dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

729 900 zł49 m² 14 775,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bardzo ładne świeżo po kapitalnym remoncie remoncie do zamieszkania bez nakładów w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, dwustronne z osobną widną z oknem kuchnią wójcikwysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Opoczyńska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe przy ulicy Opoczyńskiej we Wrocławiu, które oferuje komfortowy układ i przyjemne otoczenie. We speak English, call for more details! English version.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zaczernie,podkarpackie

479 000 zł84 m² 5 698,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z poddaszem o użytkowej powierzchni 26,68m2 (42,53m2 po podłodze)oraz dwoma miejscami postojowymi. Niska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skrzeszew,mazowieckie

1 190 000 zł127 m² 9 370,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:685 m²

Rezerwacja! Przedstawiam piękny, niezwykle zadbany i przestronny 4 pokojowy dom o powierzchni użytkowej 127 m2 (+ 46 m2 poddasza do wykończenia wg własnej aranżacji) zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się na osiedlu Mickiewicza, blisko lubelskich Uczelnii. Mieszkanie: cała nieruchomość składa się z dwóch ustawnych sypialni, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

915 000 zł53 m² 17 395,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

To mieszkanie to coś więcej niż tylko cztery ściany to miejsce, w którym rodzi się codzienność pełna miłości. Przestrzeń stworzona dla pary, która marzy o wspólnym gniazdku. Tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmiczna

Częstochowa,śląskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na parterze zlokalizowane przy ulicy Kosmicznej, dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie typu M3 o powierzchni użytkowej ok 52m2, mieści się na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietora

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł48 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje do wejścia na kazimierzu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Wietora, dzielnica Kazimerz. Jest to doskonała lokalizacja dla osób, które poszukują nieruchomość pod wynajem lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Urzut

Urzut,mazowieckie

650 000 zł2 484 m² 261,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2484 m2 zlokalizowana w spokojnej okolicy w miejscowości Urzut. Atuty nieruchomości: -działka objęta mpzp -prąd w drodze bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

548 900 zł93 m² 5 914,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Kopczyńskiego

Gołuchów,wielkopolskie

161 000 zł2 300 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekreacyjną z własnym stawem Gołuchów (wielkopolska) Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 2300 m , położona w malowniczej okolicy przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

1 595 000 zł156 m² 10 201 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

0% pcc | 0% prowizji Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży skrajnego segmentu w nowej inwestycji zlokalizowanej w spokojnej części Jagodna. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł54 m² 23 878,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego i komfortowego Apartamentu położonego na prestiżowym ,żoliborzu Artystycznym w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 763 840 zł1 378 m² 1 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną na terenie zielonego Ursynowa o powierzchni 1378m2 Teren objęty Planem Zagospodarowania z oznaczeniem u(mn) Wymiary 31x44m Media - gaz, prąd, woda przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zalesie

Zalesie,mazowieckie

410 000 zł1 391 m² 294,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1391 m Zalesie k. Musuł | Media | mpzp | vat Na sprzedaż funkcjonalna i dobrze położona działka budowlana o powierzchni 1391 m, zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

610 000 zł64 m² 9 531,25 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, zapraszam do zapoznania się z propozycją gotowca inwestycyjnego po kapitalnym remoncie, złożonego z dwóch oddzielnych kawalerek o łącznej powierzchni 64 m2 Kawalerki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł66 m² 9 008,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie trzypokojowe (66,49m2) na czwartym piętrze na bydgoskich Kapuściskach Mieszkanie składa się z salonu z aneksem z wnęką na kącik tv i wyjściem na balkon, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodakowskiego

Gdańsk,pomorskie

449 999 zł37 m² 12 162,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 37 m z garażem | 2 osobne pokoje | Widok na las | Idealne do własnej aranżacji Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

773 000 zł50 m² 15 306,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie w kamienicy z 1953 r. przy Rondzie Wiatraczna. Układ: -przestronny salon, -sypialnia, -kuchnia, -łazienka, -przedpokój. Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tylicz

Tylicz,małopolskie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w malowniczym Tyliczu, gminie Krynica Zdrój, oferuje nie tylko piękną panoramę górskiego krajobrazu, ale także wyjątkowe widoki na pobliski wyciąg narciarski Master Ski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł45 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jeżeli szukasz czegoś więcej niż tylko apartamentu w prestiżowych Browarach Warszawskich - mam propozycję, która łączy luksus, elegancję i nowoczesny styl życia. To wyjątkowe wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Koszary,małopolskie

310 000 zł100 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:68 m²

Oferta na wyłączność - tylko U nas! ul. Koszary - Młynarska Góra - Gmina Limanowa. Limanowa - 8 km. Kraków - 60 km. Biuro nieruchomości vibehome zaprasza do odkrycia tego wyjątkowego miejsca!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Augustów,podlaskie

860 000 zł53 m² 16 263,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Unikalna inwestycja - wyjątkowe apartamenty nad samym jeziorem necko W augustowie Z plażą oraz mariną jachtową! W ofercie posiadamy różne lokale w tej inwestycji - zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł40 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, nowoczesne w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie, zaprojektowane i urządzone z dbałością o każdy detal -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł40 m² 8 860,76 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone na 4. piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Prusa. Lokal wymaga kapitalnego remontu, co daje przyszłemu właścicielowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Agrestowa

Ustroń,śląskie

650 000 zł230 m² 2 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:542 m²

Ustroń Hermanice, do sprzedaży urokliwy dom o ciekawej bryle ze stylowym kominkiem. Dom, posiada trzy poziomy o powierzchni ok.230 m2, usytuowany jest na słonecznej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Stargard,zachodniopomorskie

480 000 zł48 m² 9 968,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj na wyjątkowym Osiedlu w Stargardzie! Ogrody Łukasiewicza to zamknięte osiedle z niskimi dwupiętrowymi budynkami, które tworzą kameralny i niepowtarzalny klimat. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

530 000 zł80 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:688 m²

Dom wolnostojący, parterowy z podpiwniczeniem w Świerklańcu. Powierzchnia domu: ok. 80 m - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, 2 przedsionki. Powierzchnia działki: 688 m oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworna

Przerośl,podlaskie

245 000 zł68 m² 3 602,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Przerośli w bloku na parterze z balkonem i piwnicą mieszkanie ma 68,67m2 ; składa się z 3 pokoi , kuchni , łazienki i wc oddzielnie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Altanowa

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

700 000 zł88 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Dzień dobry, posiadamy na sprzedaż nowy dom budowany dla naszych rodziców. Projekt gotowy Archeton Julia (997) plus odbicie lustrzane 88m2 powierzchni użytkowej i 30m2 strych. Dom stoi na działce nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

417 000 zł35 m² 11 836,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym sypialnia łazienka przedpokój balkon Lokalizacja Osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł28 m² 15 196,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną we Wrocławiu, stanowiącą idealną propozycję do wynajmu krótkoterminowego. Lokal mieszkalny znajduje się na 7. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

539 250 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! śródmieście! - Obręb - stare miasto! Możliwość Oglądania mieszkań w środku budynku od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Daszyńskiego

Katowice,śląskie

505 000 zł40 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spokój i komfort blisko centrum. Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Osiedle nowoczesnych budynków zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie Parku Śląskiego. Świetnie skomunikowane.