dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

220 000 zł21 950 m² 10,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 21 950 m z widokiem i dostępem do jeziora Rospuda - Czarne, gmina Filipów, powiat suwalski. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,40 m² 10 435,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57 ,40 m , położone w ścisłym centrum Kielc przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 000 zł14 628 m² 2 187,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy nowoczesny kompleks produkcyjno-biurowy o łącznej powierzchni 14 628 m, położony w Żyrardowie,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 500 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Super pejzaże, dobre położenie! Działka o powierzchni 1500 m2 w Złejwsi Wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł52,75 m² 14 407,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje komfortowego mieszkania w nowym budownictwie. Lokal znajduje się na 1 piętrze (z windą) apartamentowca w Cieplicach - nieopodal parku.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł778 m² 230,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Możliwość dokupienia sąsiadującej działki O podobnej powierzchni (87/7)! Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 87/6, położona w miejscowości Domatówko, gmina Puck,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł144,80 m² 4 212,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Głogów, krzekotówek, dom piętrowy, 5 pokoi, 144m2, działka ok 7ar,garaż, stan deweloperski, 610 000zł, sprzedaż bez prowizji dla kupującego luksusowy dom jednorodzinny W otoczeniu natury -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Udanin

Udanin,dolnośląskie

45 000 zł9 620 m² 4,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży działki nr 13/6 stanowiącej teren niezabudowany, płaski o pow. 0,9620 ha. Działka częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł28 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka inwestycyjna -zagórze ul. Jagiełły. Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 3. piętrze w niskiej zabudowie wielorodzinnej. Opis nieruchomości Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł1 376 m² 243,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedamy widokową, kształtną działkę budowlaną o powierzchni 13,76 ara, położoną w Masłomiącej k/michałowic, spokojnej okolicy zabudowywanej nowymi domami jednorodzinnymi.

Szczegóły ogłoszenia

4 739 140 zł16 054 m² 295,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż budowlano - usługowa działka o pow. 16 054 m2 zlokalizowana w Komornikach, w gminie Tarczyn. Nieruchomość zlokalizowana 1,5 km od al. Krakowskiej, ok. 200 m od nowego.

Szczegóły ogłoszenia

87 976 zł3 142 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta zakupu tej działki skierowana jest do osób, którym zależy na postawieniu domu w cichej i zielonej lokalizacji z możliwością szybkiego dojazdu do aglomeracji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł96 m² 9 270,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy 96 m Centrum Handlowe Marina, ustka Szukasz miejsca z dużym potencjałem handlowym lub usługowym w samym sercu Ustki? Oto idealna propozycja! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł51,70 m² 3 384,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Makler poleca Na sprzedaż: kameralny dom z ogrodem - gliszcz, 51,7 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Gliszczynie, która łączy komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł38,93 m² 10 017,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Brief: kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38.93 m w Grodzisku Mazowieckim, na 1. piętrze. Układ z oddzielną kuchnią i balkonem daje świetną bazę do stworzenia wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie

Kicko,zachodniopomorskie

85 170 zł1 002 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę działek położonych w malowniczej miejscowości Kicko, zaledwie kilka kroków od jeziora i ściany lasu. To idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł28 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

1-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Saska budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł46,44 m² 11 412,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na popularnym osiedlu Chabry w Opolu. Lokal znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł300 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dla amatorów ciszy i spokoju. Do sprzedania dom wolnostojący na terenie Gminy Radziejowice o pow. użytkowej 234 m2 na działce 2500 m2, powiat żyrardowski. Energooszczędny z systemem.

Szczegóły ogłoszenia

155 400 zł1 036 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks działek budowlanych - 6 sztuk - możliwość zakupu całości lub pojedynczo. Powierzchnie od 1036 m2 do 1993 m2, cena za m2 - 150 zł. Działki położone na terenie dawnego sadu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 606 zł10 161 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną w Stanowicach k/oławy Dojazd do działki drogą utwardzoną Media przy działce ; - woda - prąd - kanalizacja Powierzchnia działki 10 161 m2 Szerokość działki.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano- rolna o pow. 30ar położona w Niskowej gm. Chełmiec. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego cześć działki o pow. około 12 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł97,20 m² 6 687,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament w otoczeniu zieleni - ostatnie 3 mieszkania w tej lokalizacji! Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 97,2 m , położony w kameralnym budynku wśród.

Szczegóły ogłoszenia

189 875 zł1 225 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych położonych w Maszewie. Działki znajdują sie przy ulicy 8 Marca. Teren uzbrojony w energię elektryczną, miejską wodę oraz kanalizację. Teren znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł3 200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Glinik Górny, gm. Frysztak - dwie działki o powierzchni 32 i 30 arów z warunkami zabudowy na cztery domy, bardzo ładna okolica, miejsce równe, widokowe; dobry dojazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł53,30 m² 6 472,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone na VIII piętrze w X piętrowym wieżowcu na os. Ksm, ul. Chopina. Ze względu na położenie na osiedlu blisko centrum i z pełną infrastrukturą.