dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 981 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 981 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśnej Aury

Komorniki,wielkopolskie

1 396 000 zł164 m² 8 512,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy! Ostatnie wille dostępne W sprzedaży nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 141 m i 160 m .Każdy dom posiada prywatny ogród 440-560 m3 , garaż, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

657 696 zł69 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie, okazyjna cena, gotowe do odbioru! Osiedle zostało zaprojektowane na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. To zaciszne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Koniaków

Koniaków,śląskie

83 500 zł1 670 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna na południowym zboczu Ochodzitej. Niezwykły, niczym nie zasłonięty widok. Z działki widać nawet Tatry. Dojazd drogą gminną, utwardzoną płytami. 150 metrów do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł48 m² 10 505,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania pod inwestycję? Marzysz o lokalu wolnym od zaraz? bingo! lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z niezależnym układem pomieszczeń o metrażu 47,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

446 121 zł38 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania W stanie deweloperskim premium brak pcc | brak prowizji | bezpośrednio od dewelopera Lokalizacja: poznań umultowo - Wysoko oceniana okolica, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 877 zł47 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu w nowym prestiżowym budynku i w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze okolice ul. Sikorskiego. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Na Miasteczku

Poznań,wielkopolskie

388 895 zł25 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem - Centrum Poznania! Mam do zaoferowania nową kawalerkę w stanie deweloperskim o powierzchni 25,09 m z prywatnym ogródkiem, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Sopot,pomorskie

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bardzo dobra lokalizacja. Z oferowanego mieszkania do sopockiego molo i piaszczystej plaży dojść można w ciągu 15 minut. Bliskość terenów zielonych Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

599 900 zł41 m² 14 560,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty w poniedziałek 22/09/2025 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Kochanowskiego 32 / bielany/piaski 2 pokoje z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

489 527 zł40 m² 12 290,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2- pokojowe mieszkanie (39,83 m2), położone 3-cim piętrze w Gdyni Dąbrowie. Mieszkanie: oferowane 2- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

501 298 zł38 m² 13 192 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie Wrocław Fabryczna W ramach inwestycji powstaje osiedle z mieszkaniami o powierzchni 26 - 92 mkw każdy. Do lokali przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Ujście,wielkopolskie

840 000 zł191 m² 4 393,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 306 m²

Ujście - dom wielopokoleniowy o pow. 191 m z ogromnym potencjałem! Zagospodarowana działka o pow. aż 2306 m ! Szukasz przestrzeni dla dwóch Rodzin, domu z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kraśnica,wielkopolskie

81 000 zł736 m² 110,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki budowlanej w miejscowości Kraśnica Kolonia, woj. wielkopolskie. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 7,36 ar Typ działki: budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

344 000 zł40 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

W wiosce Smerfów, w cieniu wielkiego dębu, mieszkał Smerf Marzyciel. Choć jego codzienne życie było pełne smerfnych przygód, miał jeden problem wynajmował domek od Smerfa Chciwka. Każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 800 000 zł3 400 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowana na ursynowie(pyry po stronie Lasu Kabackiego) o powierzchni 3400m2 i wymiarach 98x32. Teren objęty mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

633 000 zł88 m² 7 193,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Teraz nowa niższa cena - taniej O 100.000! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO U NAS! NOWSZE BUDOWNICTWO Z 2000r. Osiedle ostra górka! garderoba! kominek! stan do zamieszkania! parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł45 m² 14 422,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia - Zielona okolica Jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4. piętrze w zadbanym, 9-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaworowa

Rokitnica,pomorskie

1 150 000 zł82 m² 14 024,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Rokitnica, osiedle zamknięte i monitorowane Powierzchnia użytkowa: 82 m + strych | 3 sypialnie | ogród | 2 miejsca postojowe Idealny dom dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Jana Kilińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł34 m² 11 014,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Budynek administrowany jest przez Spółdzielnię Śródmieście`. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, zatem mieszkanie mogą nabyć obywatele nie tylko z Polski. Mieszkanie posiada wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Bielsko-Biała,śląskie

495 000 zł54 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nowa cena! Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Bielsku-Białej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

353 307 zł41 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w centrum Tarnowa budynek B, ul. Niedojadły Biuro sprzedaży: nieruchomości | Oferta na wyłączność Bez prowizji od kupującego Rozpoczynamy przedsprzedaż nowoczesnych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

470 436 zł48 m² 9 883,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować: przestronne, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie 47,6m2 z ogrodem 28m2! Lokal znajduje się na parterze dwulokalowej zabudowie. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

575 000 zł63 m² 9 195,59 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 62.53m2., znajdującego się na 5 piętrze 8 pętrowego bloku z windą na osiedlu Wilkowyja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Warszawa,mazowieckie

1 282 743 zł66 m² 19 494,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera. Oferta bez prowizji. Bezpośrednio! 0 % pcc! Zapytaj o wszystkie aktualne promocje! To idealne mieszkania dla osób ceniących nowoczesność, komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Źródlana

Gdańsk,pomorskie

100 000 zł280 m² 357,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rekreacyjna z dobrze wyposażonym piętrowym domkiem letniskowym. W okolicy duże jezioro Jasień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Emila Serkowskiego

Kraków,małopolskie

1 049 000 zł56 m² 18 632,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Mieszkanie dwupokojowe plac Serkowskiego / Stare Podgórze Zadbana kamienica z 1892 roku, zlokalizowana na Placu Emila Serkowskiego, w sąsiedztwie Plant Nowackiego. W odległości 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułańska

Katowice,śląskie

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie położone jest na 17.piętrze, 18-piętrowego budynku z czterema windami, dostęp z zamkniętego korytarza z domofonem. Lokal 36,7 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia