dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

990 000 zł118 m² 8 414,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:273 m²

Zapraszam do zakupu pięknego domu w zabudowie bliźniaczej z ogrodem. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąsowicza

Gdynia,pomorskie

1 490 000 zł109 m² 13 669,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż! Przedstawiamy Państwu dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim w prężnie rozwijającej się dzielnicy Grabówek w Gdyni, którego oddanie nastąpi w drugim kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł41 m² 15 496,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

The estate warsaw Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,3 m , położone na 3. piętrze zadbanego bloku na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie w stanie do remontu - daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Kraków

Kraków,małopolskie

2 100 000 zł143 m² 14 685,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO sprzedaży lokal gastronomiczny na kazimierzu blisko placu nowego O powierzchni 143 M2 Lokal mieści się na parterze oraz na poziomie - 1. Obecnie prowadzona tam działalność to drink bar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wrocław,dolnośląskie

1 174 680 zł3 012 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działki rolno-budowlane na osiedlu Świniary we Wrocławiu - 3 012 m - świetna lokalizacja - spokojny, sielski klimat. Świetna propozycja dla osób, które cenią sobie zarówno bliskość miasta, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Przerzeczyn-Zdrój

Przerzeczyn-Zdrój,dolnośląskie

540 000 zł2 797 m² 193,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 2797 m2 zabudowana budynkiem handlowo -usługowym! świetna lokalizacja! Nieruchomość znajduje się tuż przy drodze krajowej nr 8- droga o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

865 000 zł41 m² 21 133,60 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament w Albatross Towers - wysoki standard, widok w stronę morza Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,93 m . Wykończone i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Bolesława Chrobrego

Wrocław,dolnośląskie

309 900 zł19 m² 16 310,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż w pełni wykończona kawalerka o powierzchni 18,9 m , położona na 4. piętrze 5-piętrowej kamienicy w centrum Wrocławia. Lokal przeszedł generalny remont, a wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Częstochowa,śląskie

585 510 zł67 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

379 900 zł57 m² 6 630,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko w biurze Makler! Mieszkanie idealne dla pary lub jako doskonała nieruchomość na start. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rudacka

Toruń,kujawsko-pomorskie

358 000 zł805 m² 444,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana 805 m2, na lewobrzeżu w Toruniu - Rudak. Działka budowlana o powierzchni 805 m2, przy ulicy Rudackiej w Toruniu. W cichej i spokojnej części Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pobiedna

Pobiedna,dolnośląskie

89 000 zł1 001 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa oferta działki budowlanej W wsi pobiedna obok świeradowa zdroju oferta dostępna tylko W naszym biurze. Proponuję Państwu działkę budowlaną w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kalwaria Zebrzydowska

Kalwaria Zebrzydowska,małopolskie

540 000 zł3 256 m² 165,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy! Barwałd Górny-gm.Kalwaria Zebrzydowska Widokowo położona działka budowlana- pasmo Beskidów z Babią Górą. Powierzchnia działki 32,56 arów. Dojazd do działki drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Siennica,mazowieckie

1 079 000 zł287 m² 3 759,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:823 m²

Dzień otwarty! Niedziela 21.09 W celu umówienia godziny prezentacji proszę o kontakt telefoniczny. Nowoczesny dom wolnostojący w Siennicy komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

549 000 zł70 m² 7 899,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w Elblągu przy ul. Wspólnej - zielona i spokojna okolica. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł86 m² 17 981,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie, 3 Pokoje, 86 m , Bielany, ul. Gwiaździsta, 2 Miejsca Parkingowe Na sprzedaż nowoczesne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,2 m , położone na Bielanach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje Z ogródkiem - gotowe od zaraz Prezentacje również w soboty i niedziele! 50 m komfortowej przestrzeni na kameralnym osiedlu Cicha, spokojna okolica - idealna do życia Prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Białystok

Białystok,podlaskie

540 000 zł61 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 4ro pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,2 m2, piętro 2/4. Pokoje nieprzechodnie, oddzielna kuchnia z oknem, do mieszkania przynależy piwnica ok 8m2. Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

2 400 000 zł414 m² 5 797,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy przy głównej ulicy Radomia ,po generalnym remoncie , nowocześnie wykończony , duże witryny od strony ulicy , dwa wejścia od frontu , jedno od zaplecza. Całość okamerowana ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kąkolowa

Kraków,małopolskie

1 449 000 zł190 m² 7 626,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom premium z ogrodem i dużym tarasem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej ok.190 m2, (pow. użytkowa ok.150 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

617 985 zł66 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Stoku

Leśniewo,pomorskie

720 000 zł117 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy z garażem i dużą działką - Leśniewo, ul. Na Stoku Marzysz o spokojnym życiu blisko natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody i nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 067 490 zł1 227 m² 870 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowana na terenie Ursynowa 1227 m2 Dojazd do działki drogą prywatną w udziałach. Media dostępne w pobliżu - woda, gaz i prąd. W sąsiedztwie tylko niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łuczyce

Łuczyce,małopolskie

308 520 zł857 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tę ofertę znajdziesz tylko w naszym biurze! Więcej informacji : Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Łuczyce, w gminie Kocmyrzów-Luborzyca. Działka ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł38 m² 11 707,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Ciche mieszkanie 1-pokojowe rozkładowe w kamienicy przy cichej uliczce na Przedmieściu Oławskim - okolice ul. Brzeskiej. Składa się z: - pokoju - przedpokoju - oddzielnej kuchni z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł66 m² 11 329,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta sprzedaży klimatycznego mieszkania w Wrocławiu Na sprzedaż dwustronne, klimatyczne mieszkanie z balkonem o powierzchni 66,20 m . Idealne dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Toruń,kujawsko-pomorskie

364 000 zł46 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (15m/10m), kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Lokal jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

398 275 zł36 m² 10 914,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - I speak English Dopasuję lokal do Twoich potrzeb i odpowiem na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tuczno

Tuczno,wielkopolskie

500 000 zł1 050 m² 476,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Tucznie, gm. Pobiedziska, bezpośrednio w obrębie Puszczy Zielonka. Pełne media, własność prywatna, brak hipoteki. Zachęcam do kontaktu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

440 000 zł47 m² 9 274,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,44 m , położone na parterze zabytkowej kamienicy w samym sercu osiedla Nikiszowiec - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Markuszowa

Markuszowa,podkarpackie

409 000 zł142 m² 2 880,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny budynek handlowo-usługowy o powierzchni 142 m , usytuowany w centrum miejscowości Markuszowa, tuż przy drodze asfaltowej oraz w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł44 m² 12 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 44,38 m2, usytuowane jest na parterze w niskiej zabudowie szeregowej. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

400 000 zł60 m² 6 719,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Brak prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferuję przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 59,53 m , zlokalizowane w zadbanym i ocieplonym bloku wyposażonym w dwie nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wiklinowa

Urzut,mazowieckie

290 000 zł1 122 m² 258,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania ładną działkę z możliwością wybudowania bliźniaka. Działka ma powierzchnię 1121 m i wymiary 30m x 35m Wjazd na działkę z zachodu drogą prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

298 999 zł20 m² 14 585,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

! okazja na sprzedaż mieszkanie W doskonałej lokalizacji 5 minut do rynku! Na sprzedaż kawalerka z aneksem kuchennym o powierzchni 20.5 m2 z łazienką i dodatkowo nie wliczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Szczecin,zachodniopomorskie

465 000 zł47 m² 9 935,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 46,80 m , położone na II piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku w dzielnicy Pomorzany przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

275 000 zł35 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34,7 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym bloku z windą w Kielcach. Nieruchomość przeszła gruntowną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

379 000 zł61 m² 6 213,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3 pokojowe mieszkanie dla rodziny! Słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,60m2 , położone na II piętrze w częściowo odnowionym i ocieplonym bloku przy ul. Hubala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Relaksowa

Lublin,lubelskie

620 000 zł56 m² 10 973,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W ofercie komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,5 m , usytuowane na wysokim parterze w bloku z 2012 roku, przy ul. Relaksowej w Lublinie. Cena: 620 000 zł W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osada Leśna

Osada Leśna,dolnośląskie

510 000 zł117 m² 4 370,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:877 m²

Sprzedam dom wolnostojący o pow. 116,7m2 położony na działce 877m2 w miejscowości Osada Leśna gm.Oleśnica woj.dolnośląskie. Budynek podsiada poddasze, media: prąd, woda. Dojazd utwardzony.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij