dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł48 m² 8 309,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! Harmonogram 20/80! kamienica przechodzi remont w tym roku - elewację i dach (razem z izolacją). Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,02 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Błonie,małopolskie

198 000 zł3 200 m² 61,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlano-leśna w Błoniu koło Tarnowa 32 ary ciszy i spokoju! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 32 ar położona w miejscowości Błonie (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

655 493 zł55 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie w którego skład wchodzą: 2 osobne pokoje Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Balkon ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Święta Katarzyna,dolnośląskie

899 000 zł134 m² 6 704,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

537 400 zł37 m² 14 544 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Bez podatku pcc! odbiór do końca roku! Własny ogródek! 150 metrów do tramwaju! 5 min jazdy do Śródmieścia! 15 min autem do lotniska! 20 min komunikacją do plaży! 7 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Niecała

Lublin,lubelskie

866 000 zł88 m² 9 797,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 88,39m2 znajdującą się na pierwszym piętrze przy ulicy Niecałej. Pięć lat temu przeszła generalny remont i została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marynino

Marynino,mazowieckie

599 999 zł120 m² 4 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Dom: to projekt przeznaczony dla miłośników tradycyjnej architektury. Jest to zmodyfikowana wersja energooszczędnego domu piętrowego. Projekt wyróżniają przede wszystkim atrakcyjne przeszklenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Walerianowo,wielkopolskie

399 000 zł1 372 m² 290,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt - tel. Działka pod zabudowę jednorodzinną W walerianowie: - powierzchnia 1372 mkw - wymiary: 60x20 m - otoczenie: zabudowa jednorodzinna i rola - media: prąd, woda, kanalizacja, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

791 500 zł55 m² 14 338,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne udogodnienia, zieleń w pobliżu, prestiż, komfort i wygoda to zalety 3-pokojowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej inwestycji gdzie nowoczesność z klasą wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

645 280 zł59 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 750 000 zł104 m² 16 826,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament na sprzedaż - Biskupin, wrocław Pośpiesz się to już ostatni dostępny apartament w najlepszej dzielnicy w Polsce! Szanowni Państwo, cena 1 750 000 pln jest ceną wywoławczą za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

500 640 zł36 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mąkosy Nowe

Mąkosy Nowe,mazowieckie

1 790 000 zł52 400 m² 34,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:52 400 m²

Do sprzedania gospodarstwo z domem i ze stadniną o pow 52400m2 w miejscowości Mąkosy Nowe. Nieruchomość znajduje się w malowniczym miejscu, położona pomiędzy Puszczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szosa Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł62 m² 6 243,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z dużym aneksem kuchennym, po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2025 roku. Lokal znajduje się na parterze budynku, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł25 m² 7 960 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam lokal usługowy 25 m2 w nowym budownictwie. Lokal znajduje się na niskim parterze trzypiętrowego bloku z windą. Stan deweloperski. Ogrzewanie miejskie. W ofercie posiadam lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

479 000 zł46 m² 10 417,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanego z resztą miasta? To propozycja, która łączy komfort życia na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dziećmiarki

Dziećmiarki,wielkopolskie

295 000 zł1 000 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana oraz usługowa z dostępem do jeziora Osada Lednicka Marzysz o domu w otoczeniu jezior, lasów i wzgórz, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Trzyciąż

Trzyciąż,małopolskie

350 000 zł50 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo! Oferujemy na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m + strych, piwnica, garaż i działka rod! Lokalizacja: trzyciąż, woj. małopolskie - szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

459 000 zł43 m² 10 674,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w nowym bloku z 2018r. W centrum. Budynek z windą. Mieszkanie usytuowane na I piętrze Pow. 43 m2, tj. duży salon z aneksem kuchennym, wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łowicka

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł113 m² 24 756,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu elegancki 5 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany w samym sercu Starego Mokotowa na rogu ul. Łowickiej i Narbutta. Apartament jest dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 054 850 zł133 m² 7 928,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:143 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Miłość,śląskie

245 000 zł5 700 m² 42,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działką budowlano-rolną. Działka z dostępem do asfaltowej drogi z prądem i wodociągiem. Działka ma dostęp do rzeczki ( możliwość założenia stawu)polecam Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podgórska

Gdynia,pomorskie

579 000 zł60 m² 9 731,09 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nowa oferta wyłącznie w miocasa! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5m2 mieszczące się na parterze bloku z 1976 roku. Dzielnica Gdynia Obłuże. Atuty: - możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Legionów

Wołomin,mazowieckie

1 100 000 zł206 m² 5 345,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nieruchomość Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy 205,77 m | ul. Legionów Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i niezwykle funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mielec,podkarpackie

306 000 zł45 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania w idealnej lokalizacji , które możesz urządzić wg własnego pomysłu to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Czeka na Ciebie mieszkanie z balkonem na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł44 m² 13 011,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskich Włochach. Mieszkanie o powierzchni: 45,90 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

759 000 zł130 m² 5 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Spokojna i zielona okolica idealne miejsce do życia. Marzysz o spokojnym miejscu do życia blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piecowice

Piecowice,dolnośląskie

729 000 zł130 m² 5 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Bez prowizji! skrajny! bez pcc! zakup od dewelopera! pompa ciepła kanalizajca miejska Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej położony w gminie Długołęka. Budynek o pow 130 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł1 272 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w cieszącej się coraz większym prestiżem, zielonej dzielnicy Warszawy, gdzie możesz zrealizować swoje marzenia o wspaniałym, rodzinnym domu? Chcesz stworzyć miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Wiązowa

Młyniec Drugi,kujawsko-pomorskie

149 000 zł1 641 m² 90,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Młyniec II, gmina Lubicz, ul Wiązowa Młyniec II to malownicza i spokojna miejscowość położona w gminie Lubicz, zaledwie 17 km od centrum Torunia. Dzięki dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Brenna

Brenna,śląskie

120 000 zł33 m² 3 651,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Mamy przyjemność zaprezentować działkę z domkiem letniskowym w Brennej! D ziałka budowlana o powierzchni 495 m wraz z murowanym domkiem letniskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafera

Szczecin,zachodniopomorskie

509 000 zł63 m² 8 041,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Oferta sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 63,30 m2 zlokalizowanego w Szczecinie przy ulicy Szafera. Usytuowane jest ono na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 1977r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł57 m² 9 164,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 56,63 m2 z ogródkiem nawet do 106m2. Mieszkanie usytuowane na parterze w budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 840 000 zł140 m² 14 035 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Uroczy segment - Ursynów Budynek: nieruchomość o powierzchni 140m2 z 1984 roku w zabudowie szeregowej. Rozkład pomieszczeń: - parter - kameralny pokój z kominkiem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

569 000 zł57 m² 10 015,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,81 m z dużym ogrodem o powierzchni 100 m oraz tarasem o powierzchni 8,40 m . Mieszkanie znajduję się w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

740 925 zł67 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3- pokojowe mieszkanie (66,75 m2) położone na 1-szym piętrze, w Gdyni Chyloni. Mieszkanie: oferowane 3- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 900 zł113 m² 6 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:160 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży segmentów o powierzchni 113 m2 w doskonałej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim. Każdy segment znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Namysłów

Namysłów,opolskie

249 000 zł15 000 m² 16,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni ok. 1,5 ha położona w malowniczej, spokojnej miejscowości Kowalowice (k. Namysłowa). Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Reguły

Reguły,mazowieckie

10 500 000 zł9 050 m² 1 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-biurowa z możliwością prowadzenia nieuciążliwej produkcji. Położona w pobliżu Alei Jerozolimskich na terenach intensywnie rozwijających się i jest to rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Niepodległości

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

715 000 zł171 m² 4 181,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż (cena do negocjacji) lokal usługowo handlowy w ścisłym centrum po Banku pekao (z żubrem). Bank wynajmował ten lokal przez około 20 lat. Lokal składa się z bardzo dużej sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

750 000 zł56 m² 13 392,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

1.C.3.01 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 3 pokojowe 55,99 m2 - Kraków Prądnik Biały/ Tonie Osiedle położone zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Równowaga pomiędzy doskonałą.