dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolarska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 549 000 zł186 m² 8 312,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:735 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący z ogrodem i tarasem, o powierzchni 186,34 m2, położony na działce 735 m2, w widokowej dzielnicy Szczecina - górny Stołczyn. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skrzeszew

Skrzeszew,mazowieckie

530 000 zł2 120 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio, jako właściciel prywatnie działkę budowlano-leśną z mediami - miejscowość Skrzeszew gmina Wieliszew. Działka ma swoją, czystą w każdym zakresie hipotekę, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliska

Kraków,małopolskie

869 000 zł51 m² 16 972,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Wyjątkowe, ciche mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń w sercu Krk Klimatyczne, wyjątkowe , otoczone zielenią mieszkanie o powierzchni 51,2 m , położone w sercu Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

820 000 zł92 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie: wyjątkowe, 3-pokojowe, 2-poziomowe, bardzo słoneczne, ustawne i funkcjonalne o powierzchni użytkowej 72.7 m2, a powierzchni całkowitej 92 m2 Poziom I: Salon: duży, bardzo jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 050 000 zł341 m² 3 075,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z lokalem usługowym na sprzedaż w Bielsku-Białej! Nieruchomość o łącznej powierzchni 341,46 m 2 zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Piła,wielkopolskie

840 000 zł280 m² 2 998,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

NA sprzedaż piła-zielona dolina Możliwość prowadzenia cichej działalności gospodarczej. Duży, przestronny dom w zabudowie szeregowej ( skrajny szereg) o powierzchni użytkowej 217,36 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ustroń

Ustroń,śląskie

1 100 000 zł380 m² 2 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Tylko w naszym biurze! Szukasz domu w spokojnej lokalizacji? Dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie? A może jesteś inwestorem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Opole

Opole,opolskie

543 000 zł60 m² 9 050 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Handel , usługi oraz prawdopodobna gastronomia to przeznaczenie lokalu również z racji lokalizacji oraz parkingu. Witryna i drzwi od ulicy ,a od podwórza dodatkowe drzwi. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królikarnia

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł48 m² 12 853 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

NA sprzedaż - klimatyczne mieszkanie W gdańsku śródmieściu - ul. Królikarnia Urokliwa część miasta, blisko wszystkiego komfort i wygoda w jednej nieruchomości! lokalizacja: gdańsk -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czyżyńska

Kraków,małopolskie

1 119 000 zł67 m² 16 701,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z otwartą jasną kuchnią, o powierzchni 66,69 m2 znajdujące się przy ulicy Czyżyńskiej, w Krakowie. * 2 piętro * gotowe do wejścia * duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

929 800 zł93 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł47 m² 12 823,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed promocją 668 999,80 zł Rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny zielona okolica, świetna komunikacja, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Lutynia,dolnośląskie

699 000 zł80 m² 8 703,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Polecam duże rodzinne mieszkanie w Wróblowicach / Lutyni pod Wrocławiem Mieszkanie na kameralnym osiedlu. Zabudowa bliźniacza z podziałem góra/dół. Lokal znajduje się na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł46 m² 32 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

[English below] Oferuję na sprzedaż elegancki, dwupokojowy apartament zlokalizowany przy ul. Koszykowej, tuż przy Placu Konstytucji - w samym sercu Warszawy. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Reda,pomorskie

390 000 zł37 m² 10 667,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W pełni wykończone, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w hali - Reda, ul. Leśna atuty Mieszkanie gotowe do zamieszkania - w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pleśna

Pleśna,małopolskie

710 000 zł240 m² 2 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom jednorodziny, z garazem w bryle budynku wykonany według projektu Archon Dom w Rododendronach 2 (p) (z kilkoma zmianami.). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Gałkowice Stare,łódzkie

270 000 zł80 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:80 000 m²

Oferuję bardzo atrakcyjną posiadłość rolną z częścią rolno - mieszkalną, 4,5 ha ziemi oraz 3,5 ha lasów. Przy drodze asfaltowej. W odległości 200m od drogi rozszerza się do 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

349 000 zł51 m² 6 856,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie po remoncie 50,90 m Dąbrowa Górnicza, ul. Mickiewicza Z przyjemnością prezentujemy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Owiesno

Owiesno,dolnośląskie

135 000 zł1 344 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Amg Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlą o powierzchni 1344 m2 oferta na wyłączność Działka budowlana znajduje się w Owieśnie. Dogodny dojazd do Dzierżoniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

349 000 zł37 m² 9 509,54 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na VI piętrze zadbanego i wyremontowanego wieżowca. Świetna inwestycja! Mieszkanie z ekspozycją wschodnią i oknami wychodzącymi na tereny Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Częstochowa,śląskie

218 000 zł28 m² 7 785,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie jednopokojowe w III Al nmp położone w bloku z cegły na drugim piętrze.Obok Empik , liczne restauracje i Jasna Góra W mieszkaniu wymieniono elektryke, hydraulikę, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mikołów

Mikołów,śląskie

360 000 zł53 m² 6 751,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż - Osiedle Słowackiego 12, mikołów Cena: 360 000 zł | Powierzchnia: 53 m | 3 pokoje | 2 balkony Jeśli szukasz przestronnego, zadbanego mieszkania w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kasprowicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

479 000 zł28 m² 17 101 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam do zaoferowania nowiutki jednopokojowy apartament typu studio z aneksem kuchennym i przestronnym balkonem na 5 piętrze w samym sercu dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Łódź,łódzkie

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio - 2-pokojowe mieszkanie na Dąbrowie, 1. piętro, balkon, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferuję komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,8 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sereno Fenn'a

Kraków,małopolskie

2 049 000 zł113 m² 18 132,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem zlokalizowanym przy ulicy Sereno Fenn a w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w kameralnej, odrestaurowanej kamienicy z lat 30. XX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

89 000 zł18 m² 5 042,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam garaż w bloku wielorodzinnym - Rumia, ul. Jeziorna 41 Na sprzedaż oferuję garaż o powierzchni 17,65 m w budynku wielorodzinnym przy ul. Jeziornej 41 w Rumi. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł71 m² 10 485,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie stanowiące 1/2 domu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia Grabiszyn, okolice ul. Makowej. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł61 m² 18 092,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,8 m , położone w Warszawie na Gocławku (praga-Południe), przy ul. Łukowskiej 9 (12 piętrowy budynek). Budynek jest monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariacka

Szczecin,zachodniopomorskie

720 000 zł59 m² 12 217,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Fantastyczna lokalizacja. Ulica mariacka na starym mieście. PO kapitalnym remoncie, nowoczesny styl. Możliwość parkowania na wewnętrznym podwórku! Polecam Państwu znakomitą ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

853 886 zł61 m² 13 954,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne ceny, doskonała lokalizacja! bez prowizji, bez podatku pcc 2%! Nowoczesne osiedle harmonijnie łączące atuty miejskiej infrastruktury z dostępem do terenów zielonych i rekreacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

780 000 zł1 680 m² 464 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu ładną i foremną działkę budowalną znajdującą się w gminie Brwinów miejscowości Owczarnia. Nieruchomość objęta mpzp z którego wynika przeznaczenie podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł64 m² 18 676 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,20m2 zlokalizowane na Wilanowie przy Świątyni Opatrzności. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ełk,warmińsko-mazurskie

289 000 zł48 m² 6 039,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, 47,85 m Ełk, ul. Kilińskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,85 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zarzecze

Zarzecze,śląskie

513 726 zł32 m² 15 831,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu w okolicy Bielska, szczyrku oraz Żywca. Laguna Beskidów to inwestycja nad Jeziorem Żywieckim charakteryzująca się wysoką dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Na Wzgórzu

Leźno,pomorskie

749 000 zł89 m² 8 378,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:369 m²

Na sprzedaż dom w Leźnie przy ul. Na Wzgórzu Oferuję na sprzedaż ekonomiczny, dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej okolicy Leźna, z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów Śląskich

Strzelce Opolskie,opolskie

335 000 zł58 m² 5 775,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie, położone na drugim piętrze niskiego bloku na Osiedlu Piastów Śląskich w Strzelcach Opolskich. Mieszkanie jest jasne, okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Białystok,podlaskie

519 000 zł53 m² 9 719,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na prezentacje trzypokojowego mieszkania położonego na wysokim parterze w bloku z 2008r. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Chmielnej, co sprawia że wszędzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

899 000 zł129 m² 6 968,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Karwianach. Funkcjonalne i przestrzenne domy jednorodzinne dwukondygnacyjne o podwyższonym standardzie wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł52 m² 12 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,5 m2 zlokalizowane na zielonych, wrocławskich Maślicach. Jest to idealne miejsce dla ludzi szukających komfortu życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł79 m² 8 797,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 79,1 m , położone na 5. piętrze budynku z połowy lat 90. Nieruchomość wyróżnia się doskonałą lokalizacją - tuż przy terenach.