dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 009 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 009 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Ciężkowo

Ciężkowo,kujawsko-pomorskie

99 000 zł98 m² 1 010,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek sklepu tuż przy głównej ulicy miejscowości Ciężkowo w gminie Szubin Przestrzeń podzielona na odrębne pomieszczenia daje możliwość dowolnej aranżacji w zależności od potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chylice

Chylice,mazowieckie

789 900 zł127 m² 6 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.127 m2, w stanie deweloperskim. Dom usytuowany jest w bardzo ładnej i malowniczej części Jaktorowa na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Masłowiec

Masłowiec,dolnośląskie

89 866 zł941 m² 95,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W ofercie na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Masłowiec, oddalonej zaledwie 10 minut od Trzebnicy. Działki otoczone są zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

789 000 zł63 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

405 000 zł38 m² 10 657,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe mieszkanie / ok. 38 M2 / na 2 piętrze - teren zamknięty w Bydgoszczy - dzielnica: bielawy, ulica Chodkiewicza. Ofertę szczególnie polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jednorożca

Gdańsk,pomorskie

879 000 zł77 m² 11 371,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mam Państwu do zaoferowania przestronne i ustawne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe znajdujące się w samym centrum urokliwej i tętniącej życiem dzielnicy Gdańsk Osowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Prawiedniki,lubelskie

1 365 000 zł118 m² 11 567,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż - Prawiedniki, tylko 50 m od lasu Dąbrowa! Z przyjemnością prezentujemy ofertę komfortowego i w pełni wyposażonego domu jednorodzinnego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Okrzeszyn

Okrzeszyn,mazowieckie

1 760 000 zł2 200 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Okrzeszynie gm. Konstancin-Jeziorna. Lokalizacja świetna, pogranicze Konstancina i Wilanowa. 5 km do nowo budowanej południowej obwodnicy Warszawy. Cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł45 m² 16 644,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Designerskie mieszkanie | 2 pokoje z możliwością wydzielenia | Balkon | Zielona okolica | 749 000 zł Na sprzedaż wyjątkowe, designersko wykończone mieszkanie z dwoma oddzielnymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

1 079 000 zł31 m² 34 806,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Mamy przyjemność zaoferować Państwu niepowtarzalny apartament w inwestycji Piotra 4, która powstaje tuż przy gdyńskim nabrzeżu, przy ul. Św. Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowogród Bobrzański

Nowogród Bobrzański,lubuskie

19 000 zł74 m² 256,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż, w trybie z wolnej ręki w drodze trzeciego pisemnego przetargu ofertowego, udziału 1/8 we własności nieruchomości, którą stanowi nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł56 m² 8 875,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez Prowizji! Zakup od dewelopera! Bez podatku pcc! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i poddaszem do zagospodarowania, położone w spokojnej, zielonej okolicy. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 599 000 zł440 m² 5 910,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Oferuję na sprzedaż wolnostojący dom w świetnej lokalizacji na ulicy Zdunów w dzielnicy Łagiewniki - Borek Fałęcki. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 18,9 ar! Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ofiar Grudnia '70

Gdańsk,pomorskie

715 000 zł52 m² 13 779,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Gdańska! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni 51,89 m zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Majowa

Ruda Śląska,śląskie

1 190 000 zł143 m² 8 322 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfortowy dom szeregowy z ogrodem - Halemba Cena: 1 190 000 zł (+ 49 000 zł za wyposażenie) | Powierzchnia domu: 143 m | Powierzchnia działki: 188 m | Liczba pokoi: 5 | Rok budowy: 2018 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkanocna

Ełk,warmińsko-mazurskie

380 000 zł44 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wygodne mieszkanie blisko jeziora! Na sprzedaż oferujemy wygodne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,60 m2 , usytuowane na parterze w jednym z nowszych bloków na osiedlu (z 2006 r.), przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Zielona Góra,lubuskie

399 000 zł48 m² 8 347,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o przestronnym, jasnym mieszkaniu w sercu miasta? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice-Wieś

Michałowice-Wieś,mazowieckie

4 099 000 zł333 m² 12 309,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Nowoczesny dom z ogrodem | Michałowice-Wieś | 333 m | 7 pokoi Powierzchnia: 333 m Liczba pokoi: 7 Działka: 1085 m Rok budowy: 2016 Cena za m : 13 510,51 pln Numer oferty: ec488822.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sztygarska

Katowice,śląskie

723 000 zł60 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja Przy Parku Boguckim i Muzeum Śląskim. Bądź w centrum wydarzeń i poczuj jak żyje miasto. Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Pierwsze 7 nieruchomości Z rabtem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Szczecin,zachodniopomorskie

429 900 zł36 m² 11 898,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Nowa Cena! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,13 m , położone na parterze nowoczesnego, niskiego budynku z windą, zlokalizowanego na nowym osiedlu przy ulicy Panoramicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kasztanowa

Szczodre,dolnośląskie

1 180 100 zł153 m² 7 713,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż bliźniak z rynku pierwotnego w miejscowości Szczodre. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada ogród, to ta propozycja jest dla Ciebie! Numer mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Malinowskiego

Kraków,małopolskie

832 000 zł2 774 m² 299,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy! - do sprzedania bardzo ładną (widokową) działkę budowlaną (2774 m2) w Swoszowicach ul.Bronisława Malinowskiego. Działka oznaczona w mpzp jako "m7u" - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

419 000 zł58 m² 7 209,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią na 3 piętrze. Idealne mieszkanie dla rodziny! Prezentujemy Państwu 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Parlino

Parlino,zachodniopomorskie

405 000 zł101 m² 4 009,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa niższa cena Consulting prezentuje do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej z zabudowaniami gospodarczymi, położony w Parlinie, gmina Stara Dabrowa, powiat stargardzki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 220 000 zł115 m² 10 568,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy, wykończony i w pełni wyposażony dom w zabudowie szeregowej (środkowy segment) w Gliwicach Ostropie.Parter:salon z aneksem kuchennym,wc,I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleśnicka

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł30 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2 pokoje | doskonała lokalizacja | W pełni wyposażone | po remoncie generalnym Na sprzedaż - stylowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Oleśnickiej, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaszyn

Gaszyn,łódzkie

661 000 zł200 m² 3 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 180 m2 posadowiony na działce o powierzchni 19 arów w Gaszynie, gm. Wieluń. Nieruchomość usytuowana w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Będzin,śląskie

299 000 zł58 m² 5 197,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na dziesiątym piętrze wieżowca. Genialny widok z okien! Mieszkanie ma bardzo dobry rozkład, a przez to, że wymaga generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

649 000 zł63 m² 10 257,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,27 m2, położone w nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji na granicy Białołęki i Jabłonnej. Układ pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Poznań,wielkopolskie

408 000 zł30 m² 13 830,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położona na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Strzałowej w samym Centrum Poznania. Na powierzchnię 29,5m2 składają się: - pokój połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Szkolna

Suwałki,podlaskie

795 000 zł110 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:958 m²

Sielska Przystań w Sercu Suwałk. Cena: 795 000.00 zł do negocjacji. Powierzchnia domu: 110 m2 - 70 m2: parter z salonem, kuchnią, jadalnią, 2 sypialniami, łazienką - 40 m2: poddasze użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł61 m² 7 515,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,07 m usytuowane na 1 piętrze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. Mieszkanie sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

4 000 000 zł335 m² 11 940,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:650 m²

Super oferta! Do sprzedaży nowy, wyjątkowo piękny, wolnostojący dom o pow. 335m2, położony w centrum miasta w ok. ul. Legnickiej , posadowiony na 650-metrowej działce. Zaprojektowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kalinówka

Kalinówka,lubelskie

330 000 zł1 210 m² 272,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna, prostokątna działka w Kalinówce (gm. Głusk) o powierzchni 1210 m2. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: wymiary: powierzchnia 1210m2, boki ok. 78x16m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dywizjonu 303

Knurów,śląskie

385 000 zł67 m² 5 746,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Duże, czterokpokojowe mieszkanie w Knurowie, prawie na granicy Gliwic Cztery ustawne pokoje: - salon z wyjściem na balkon, - sypialnia z wejściem z salonu, oddalona od zwykle ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szewczenki

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł180 m² 8 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zmiana ceny! Na powierzchnię całkowitą domu składa się: - piwnica: - pokój 20m2 - pokój 20m2 - garaż 19m2 - spiżarnia 8m2 - kotłownia 6,8m2 - hall 12m2 Taras na poziomie piwnicy oszklony 12m2 Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

105 000 zł39 m² 2 661,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** do remontu *** atrakcyjna cena**** Oferuję na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Boguszów-Gorce- ulica Kasprowicza Lokal mieszkalny o powierzchni 39,45 m 2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łomnicka

Wrocław,dolnośląskie

634 000 zł47 m² 13 523 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam bezpośrednio! Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m w nowym budownictwie, budynek z 2016 roku. Nieruchomość zlokalizowana na Stabłowicach Wrocław Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł49 m² 10 995,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 49m2 znajdujące się przy ul. Żmigrodzkiej w Rzeszowie. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem widocznym na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Ablewicza

Tarnów,małopolskie

336 490 zł35 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy do sprzedaży lokal handlowo-usługowy w prawie już ukończonej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Wzgórze Ablewicza. Budynek realizowany jest w północno-wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zagony

Zagony,warmińsko-mazurskie

119 000 zł5 499 m² 21,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5499 m2 z mediami leżąca w spokojnej okolicy z dojazdem asfaltowym. Lokalizacja Działka jest położona w niewielkiej wsi.