dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak

Kusowo,kujawsko-pomorskie

439 000 zł98 m² 4 479,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:271 m²

Mamy dla Państwa ciekawą ofertę sprzedaży domu - bliźniaka, gotowego do zamieszkania w Kusowie. Miejscowość ta jest dobrze skomunikowana z Bydgoszczą oraz Świeciem i Grudziądzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żelazna

Gdynia,pomorskie

755 000 zł60 m² 12 531,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż prezentujemy Państwu piękne nowoczesne mieszkanie w Gdyni na Pogórzu przy ulicy Żelaznej 12. Mieszkanie: * Salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon (23,80m2) * Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

790 000 zł106 m² 7 452,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Dom - pół bliźniaka piętrowego - o powierzchni 105,55 mkw , plus garaż i pozostałe pomieszczenia w piwnicy, położony na Osiedlu Południe we Włocławku , w centrum spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

249 000 zł1 510 m² 164,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki w Budziwoju. Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie świetną ofertę. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

643 833 zł54 m² 11 870,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 teraz niższa cena! poprzednia cena 699 818 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nowy Lubiel,mazowieckie

790 000 zł121 m² 6 512,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Wyjątkowy drewniany dom w Nowym Lubielu - idealny na weekendowy odpoczynek poza Warszawą Zapraszamy do odkrycia niezwykłej nieruchomości - urokliwy, drewniany dom w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andromedy

Głogów,dolnośląskie

235 000 zł44 m² 5 340,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z panoramicznym oknem na Osiedlu Kopernik przy ul. Andromedy! Mieszkanie o powierzchni 44 m wyróżnia się przestronnym salonem z efektownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

526 698 zł42 m² 12 478 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

800 000 zł57 m² 14 085 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Hej. Dusisz się już w swoim niewielkim mieszkanku? albo w wynajmowanym, bo właściciel nie daje żyć spokojnie? A może masz już dość dzielenia lodówki z rodzicami lub teściami?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiaduktowa

Wrocław,dolnośląskie

645 608 zł52 m² 12 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,69 m2 z tarasem, na pierwszym piętrze kameralnego dwupiętrowego bloku, na wrocławskim Brochowie. Bez prowizji od klienta kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Złotniki Lubańskie

Złotniki Lubańskie,dolnośląskie

398 000 zł130 m² 3 062 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedstawiam Państwu niesamowitą nieruchomość. Dom położony nieopodal Jeziora Złotnickiego ok. 350 metrów, w uroczej miejscowości Złotniki Lubańskie zaledwie 3 km od znanego w całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Focha

Gdańsk,pomorskie

2 599 000 zł90 m² 28 877,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Discover a singular residence in Gdańsk, nestled on Marszałka Ferdynanda Focha Street, just moments from the historic Old Town, yet blissfully secluded. This exceptional apartment combines sweeping.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł49 m² 15 801,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Ochota, doskonała lokalizacja i pełne wyposażenie w cenie! Szukasz gotowego do wprowadzenia się mieszkania w świetnej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

375 000 zł58 m² 6 487,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie z balkonem w budynku na IV piętrze Zarzecze w Świdnicy Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 57.80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 780 000 zł225 m² 12 339,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:317 m²

Skrajny segment / wilanów zawady / po remoncie Marzysz o komfortowym domu w zielonej części Wilanowa, blisko terenów rekreacyjnych i z szybkim dojazdem do miasta? Ten świeżo wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

945 000 zł70 m² 13 550,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży w stanie deweloperskim nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Gotowe we wrześniu 2025 roku. Niedaleko pętli tramwajowej "nowy Bieżanów p+r".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

372 000 zł45 m² 8 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie przy ulicy Wyzwolenia. Doskonała lokalizacja, około 1 minuty od ścisłego centrum Rybnika, gdzie wszystkie sklepy, przychodnie czy galerie są w zasięgu ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

480 000 zł218 m² 2 201,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek użytkowy na sprzedaż Miasteczko Śląskie, żyglin, ul. Śląska 33 zadzwoń:| Boss House oferta na wyłączność lokalizacja Na sprzedaż budynek użytkowy o powierzchni 218 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

544 960 zł42 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowe mieszkanie w super lokalizacji! Na sprzedaż świeżo wykończone, jeszcze nigdy nie zamieszkałe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 100 m2 , zlokalizowane przy ul. Dębickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna

Gliśnica,wielkopolskie

57 000 zł896 m² 63,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych Szukasz idealnego miejsca na weekendowy wypoczynek lub nieruchomości pod budowę domu? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kadłubek

Chrzanów,małopolskie

340 000 zł47 m² 7 159,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie położone w samym centrum miasta, 200 m od rynku, 50 m od Biedronki. Idealny układ północ-południe. Jasny salon od południa, sypialnie i kuchnia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

425 509 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje przy ul. Wieniawskiego. Jest to Etap V obecnej już inwestycji przy ul. Wieniawskiego. Etap V obejmuje budowę 2 budynków: budynki C1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

13 000 000 zł2 000 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:garaż

NA sprzedaż działający wiele lat hotel w Szklarskiej Porębie położony na zagospodarowanej i zalesionej działce o powierzchni około 1 ha. Budynek hotelowy ma powierzchnię około 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Rzeszów,podkarpackie

433 166 zł40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje Pańska Park, położoną przy ul. Pańskiej w Rzeszowie. Pańska Park to nowoczesna inwestycja, która łączy komfort z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł50 m² 23 980 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie jest zarezerwowane jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej :) Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojowe mieszkanie usytuowane w cichej i zielonej okolicy na Pradze Południe (witolinie), w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszka I

Police,zachodniopomorskie

209 000 zł31 m² 6 741,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: kawalerka w Policach ul. Mieszka I 2 Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Powierzchnia: 31 m Piętro: 4/4 Rok budowy: 1975 Opis mieszkania: przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł50 m² 5 920 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż słoneczne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Podzamczu w Wałbrzychu pow. mieszkalnej 47,50m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

795 500 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice wysoki standard 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest gotowe do odbioru 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wigilijna

Łódź,łódzkie

849 000 zł131 m² 6 498,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Prezentujemy w yjątkowy, jasny i przestronny apartament z ogromnym potencjałem - nieopodal Parku na Młynku w Łodzi w dzielnicy Stare Chojny przy ul. Wigilijna 8. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

725 000 zł57 m² 12 768,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,78 m z dużym ogrodem o powierzchni 35,00 m . Mieszkanie znajduję się w kameralnej inwestycji przy ul. Leśnej. W jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułanów

Kraków,małopolskie

555 000 zł36 m² 15 259,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Nie szukaj dalej! oferta tylko W naszym biurze! polecamy! super mieszkanie 2 pokojowe do wejścia! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Ułanów w rejonie Ugorka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jutrosińska

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł30 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Lokal położony na 4. piętrze w bloku z 2003 roku (winda). Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej, czynsz 460 zł/m-c. Atuty mieszkania: - jasne i ustawne wnętrze. - dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Geodetów

Zielona Góra,lubuskie

657 000 zł74 m² 8 872,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:147 m²

Promocja! bezczynszowy 3 pokojowy apartament z ogródkiem oraz z dwoma miejscami postojowymi czarkowo - Łężyca. Standard deweloperski. Więcej informacji pod numerem telefonu - Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

431 904 zł38 m² 11 511,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

1 499 000 zł161 m² 9 289,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego domu w atrakcyjnej zabudowie szeregowej, krok od brzegu morza. Położony w urokliwym Mielnie, zaledwie 8 minut spacerem przez malowniczy las do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Płock,mazowieckie

489 000 zł44 m² 11 113,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż w centrum Płocka. Mieszkanie ma 43,70 metrów i jest częściowo zrobione. Podgrzewane podłogi, dzięki temu nie ma w mieszkaniu kaloryferów. Klimatyzacja jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rudzka

Łódź,łódzkie

380 500 zł36 m² 10 491 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie usytuowanego na parterze w 2 piętrowym budynku. Do mieszkania przynależy ogródek o powierchni 50m2. Mieszkanie dobrze sprawdzi się pod inwestycje Politechnika Łódzka-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Michałowskiego

Częstochowa,śląskie

89 000 zł66 m² 1 348,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż samodzielny pawilon Handlowo-Usługowy podpiwniczony zlokalizowany przy ul. Michałowskiego w dzielnicy Północ Częstochowa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Złota

Dzierżów,lubuskie

89 600 zł896 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta wyłącznie W naszym biurze Ofertą sprzedaży są działki budowlane zlokalizowane w Dzierżowie - 7 minut samochodem od Gorzowa Wielkopolskiego. Powierzchnie działek: od 896m2 do 1023m2 Na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij