dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Zabrze,śląskie

304 000 zł56 m² 5 408,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,21 m2, zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym bloku po modernizacji (2019 r.) w Zabrzu przy ul. Gabrieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stwosza

Jelenia Góra,dolnośląskie

435 000 zł54 m² 8 100,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie na Osiedlu Orlim. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,7m2, znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku: w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Warszawa,mazowieckie

1 275 000 zł57 m² 22 486,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów - 56,70 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 56,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 099 000 zł106 m² 10 367,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:814 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować tylko w naszym biurze ofertę sprzedaży zadbanego, wolnostojącego domu z 2011 roku o powierzchni 106 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

999 000 zł73 m² 13 610,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Urokliwe mieszkanie w stylowej kamienicy z 1900 roku, usytuowane na parterze, tuż przy granicy między Sopotem, a Gdańską Oliwą. To niezwykła oferta dla tych, którzy pragną cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kwiatowa

Opole Lubelskie,lubelskie

89 000 zł1 670 m² 53,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szeroka, działka obok ulicy Kwiatowej w Opolu Lubelskim. Spokojne miejsce, dobre sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych, dobry dojazd do centrum, blisko obwodnicy. Lokalizacja: nieruchomość leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulęczyno

Sulęczyno,pomorskie

599 000 zł290 m² 2 065,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu nowoczesny dom w stanie deweloperskim! Budynek położony jest w gminie Sulęczyno, w miejscowości Węsiory. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł38 m² 26 267 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Do sprzedaży 2-pokojowe częściowo umeblowane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrocławska

Dobrzykowice,dolnośląskie

840 000 zł111 m² 7 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

405 000 zł49 m² 8 265,31 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok. 49m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - sypialni, - kuchni, - łazienki i wc, - przedpokoju Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

529 000 zł59 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 usytuowane na 6/10 piętrze w bloku zlokalizowanym przy ul. Kleeberga, w atrakcyjnej części miasta - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

449 000 zł57 m² 7 921,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przecław, mieszkanie, 2 pokoje, II piętro, 1999 rok budowy, balkon, spółdzielczo-własnościowe. Przecław. Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem zlokalizowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łaziska Górne,śląskie

410 000 zł47 m² 8 756,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż po kapitalnym remoncie - Łaziska Górne, ul. Dworcowa 12 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46,82 m z dodatkową piwnicą 3,82 m , położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Pułkowa

Białystok,podlaskie

1 630 000 zł323 m² 5 046,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny bliźniak w sercu Białegostoku - wyjątkowa okazja inwestycyjna! Szukasz pewnej inwestycji w nieruchomości w szybko rozwijającym się mieście? Oferujemy na sprzedaż dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyszewska

Warszawa,mazowieckie

1 267 000 zł70 m² 18 141,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,84 m , usytuowane na 2. i 3. piętrze nowoczesnego 8-piętrowego budynku z 2017 roku, przy ul. Wawrzyszewskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

605 380 zł60 m² 10 088 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie biura sprzedaży Inwestycji. Bez prowizji! Panorama to nowoczesna inwestycja składająca się z 7 budynków wielorodzinnych, realizowana w 3 etapach, w których zaplanowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wrzosowa

Mostówka,mazowieckie

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 882 m²

Wyjątkowy, całoroczny dom z bali o pow. ok 120m2 usytuowany na działce o pow. 1882m2 w otulinie sosnowego lasu we wsi Mostówka zaledwie 35 minut od Warszawy trasą S8. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

741 402 zł58 m² 12 736,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 797 206 zł Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Katowice,śląskie

970 000 zł102 m² 9 509,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! Na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Śródmieścia! Nieruchomość znajduję sie na 3 piętrze w 6 piętrowej willi z 1936r projektu Filipa Brennera. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

307 000 zł34 m² 8 981,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży Ustawnego, widokowego, 2 pokojowego mieszkania w Centrum Kielc! Idealne dla pary jak i pod inwestycje z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzeźnicka

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe do remontu, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Gdańsk Śródmieście, ul. Rzeźnicka. Atuty nieruchomości: *doskonała lokalizacja w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Górki Małe

Górki Małe,łódzkie

1 450 000 zł800 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 204 m²

Proponujemy do sprzedania nieruchomość pod działalność gospodarczą. Teren O pow. 8204 m2 wraz Z budynkiem dostosowanym pod działalność produkcyjno - magazynową O pow. 800 m2. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

899 000 zł400 m² 2 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Zapraszamy do zakupu nieruchomości idealnej pod inwestycję! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Informacje ogólne: oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 400m, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem

Rzeszów,podkarpackie

563 500 zł64 m² 8 757 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: kolejny etap inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Mieszkanie 64,35 m2 z balkonem znajduje się na drugim poziomie sześcio piętrowego budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

690 000 zł168 m² 4 115,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Atrakcyjny dom w doskonałej lokalizacji do wykończenia! Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny wolnostojący, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym zlokalizowanym w Zduńskiej Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł10 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana usługowo-mieszkaniowa zlokalizowana na terenie Ursynowa o powierzchni 1ha. Nieruchomość objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł33 m² 19 161,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Strefowana kawalerka (33,4 m2) Z ogródkiem (26 m2) ekspozycja południowa z miejscem w parkingu podziemnym pod samą stacją metra Chrzanów (w budowie do końca 2026r.) Mieszkanie zawiera: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrośna

Chrośna,kujawsko-pomorskie

1 110 000 zł152 m² 7 297,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w przepięknej okolicy Puszczy Bydgoskiej w miejscowości chrośna bardzo blisko Solca Kujawskiego , Bydgoszcz 25 km ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Kamień,dolnośląskie

614 985 zł17 571 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie pięknie usytuowane działki z widokiem na góry. Lokalizacja: kamień, gm. Mirsk, pow. lwówecki Pow. łączna: 17.571 m2 Działka: 1. 229/7 - 8774 m2 Kształt: trapez Wymiary: 35 m od frontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Resko,zachodniopomorskie

525 000 zł180 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 832 m²

Na sprzedaż urokliwy dom w stylu dworkowym 180m2, działka 3832m2 Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu dworkowym - 180 m2, malownicza działka 3832 m2 Zapraszamy do zapoznania się z unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

547 308 zł60 m² 9 083,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. German

Warszawa,mazowieckie

1 875 000 zł75 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowy 3-pokojowy apartament o powierzchni 75 m Położonego na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Żoliborz, w obrębie Sadów Żoliborskich. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Skrajna

Szamotuły,wielkopolskie

135 700 zł969 m² 140,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Miasta i Gminy Szamotuły o III przetargu ustnym, nieograniczonym na zbycie nieruchomości gruntowych, położonych w Szamotułach, przy ulicy Skrajnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Połoń

Połoń,mazowieckie

110 000 zł43 226 m² 2,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-leśna z dojazdem asfaltowym - Połoń, gm. Jednorożec Na sprzedaż grunt rolny o łącznej powierzchni 4,32 ha zlokalizowany w miejscowości Połoń, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

638 900 zł47 m² 13 593,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Gaju. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 6. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

750 000 zł52 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokojowe mieszkanie na ruczaju lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Kobierzyńskiej , dzielnica Dębniki. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jugowice

Jugowice,dolnośląskie

116 300 zł1 163 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1163 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości około 40metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł61 m² 17 899 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację przestronnego, trzypokojowego mieszkania z ogromnym potencjałem, położonego w jednej z najlepszych lokalizacji w Gdańsku - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Garibaldiego

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł44 m² 17 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży 50 % udział w nieruchomości o powierzchni 88 m2 - gabinet stomatologiczny usytuowany w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym w Warszawie przy Rondzie Wiatraczna. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Plac Ćwiczeń

Wschowa,lubuskie

369 000 zł80 m² 4 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:444 m²

Dom z ogrodem w cenie mieszkania! Idealna propozycja we Wschowie Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Wschowy. To idealna alternatywa dla mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Garbocza

Żory,śląskie

640 000 zł1 845 m² 346,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezydent miasta żory ogłasza nieograniczony przetarg ustny (licytacja) na sprzedaż prawa własności nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Żory położonej w Żorach przy ul.