dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gosławicka

Licheń Stary,wielkopolskie

435 000 zł110 m² 3 955 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

DO sprzedaży albo do zamiany na mieszkanie jednopokojowe W warszawie. Wyjątkowa, stylowa, nietuzinkowa nieruchomość w miejscowości Licheń Stary. Samo Centrum miasta, przy trotuarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

345 000 zł24 m² 14 508 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kontakt: tel. 728*341*653 Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania w którym można zamieszkać lub wykończyć wg własnej aranżacji z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Almeryjska

Pogórze,pomorskie

900 000 zł85 m² 10 647,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Apartament gotowy do zamieszkania! Okazja! Apartament w pełni umeblowany i wyposażony, z dwoma miejscami parkingowymi! W cenie mieszkania deweloperskiego na Ogrodach Tesoro! Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł47 m² 9 251,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena! Na sprzedaż jasne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 6. piętrze wieżowca na osiedlu Książąt Pomorskich. Nieruchomość zachwyca pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Bielsko-Biała,śląskie

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Widok, który zostaje w pamięci! 3 pokoje z balkonem - ul. Sternicza 2, bielsko-Biała Jeśli szukasz mieszkania z widokiem, który zachwyca każdego dnia - właśnie je znalazłeś! Na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Będziemyśl,podkarpackie

138 000 zł3 700 m² 37,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować państwu działkę o powierzchni 36,8a z wydanymi warunkami zabudowy. Charakterystyka działki: - kształt prostokąta - teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glinki

Gdańsk,pomorskie

1 310 000 zł109 m² 12 018,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Mam Państwu do zaoferowania przestronne i ustawne, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe znajdujące się w samym centrum urokliwej i tętniącej życiem dzielnicy Gdańsk Strzyża. Niewątpliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 199 000 zł260 m² 8 457,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Marzysz o przestronnym, nowoczesnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do centrum? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lniana

Szczecin,zachodniopomorskie

484 000 zł76 m² 6 351,71 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,20 m2, położone na 12. piętrze wieżowca z windą - Szczecin, ul. Lniana. Idealne dla rodziny Balkon z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Holenderska

Leszno,wielkopolskie

405 000 zł63 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową, funkcjonalną i przytulną trzypokojową nieruchomość usytuowaną na wysokim parterze w doskonałej lokalizacji. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

635 256 zł53 m² 12 020 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3- pokojowe mieszkanie 7 km od centrum z balkonem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bagniewko

Bagniewko,kujawsko-pomorskie

270 000 zł3 987 m² 67,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Bagniewku praktycznie na obrzeżach Pruszcza.Idealna miejscówka tereny spacerowe w bliskiej odległości sklepy i życie miejskie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

559 000 zł50 m² 11 261,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe i nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z antresolą, zlokalizowane na 2 piętrze niskiego, 3-kondygnacyjnego budynku na jednym nowych osiedli w Lubinie Małomicach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stysia

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam przestronne, trzypokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Wincentego Stysia - przedłużenie ulicy Lubuskiej. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Powązki

Powązki,mazowieckie

430 000 zł1 500 m² 286,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w najpiękniejszym rejonie wsi Powązki w podwarszawskiej Gminie Leszno. Na dziś jeszcze do wyboru działki po c 1500/1700m2 gruntu , który w tym miejscu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

562 948 zł58 m² 9 790,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

480 000 zł58 m² 8 290,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,9 m , położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Dworcowej w Olsztynie. Idealna lokalizacja sprzyja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

845 000 zł86 m² 9 883,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:101 m²

Nowa inwestycja na Krzekowie! Oferujemy na sprzedaż mieszkania zlokalizowane na zamkniętym i spokojnym osiedlu oddalonym zaledwie 8 minut od centrum Szczecina! Jest to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

1 199 000 zł230 m² 5 219,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Na sprzedaż - dom na dużej działce w Łodzi ul. Rojna | 229 m + poddasze gospodarcze | Garaż dwustanowiskowy | Działka 1734 m Jeśli szukasz przestronnego domu w Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowa

Chojęcin,wielkopolskie

342 000 zł45 m² 7 536,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości kwadrat przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań w nowej inwestycji - budynkach mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warka

Warka,mazowieckie

355 000 zł53 m² 6 728,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Twoja przystań spokoju z doskonałą komunikacją do Warszawy Szukasz miejsca, gdzie codzienność nabiera wyjątkowego charakteru? Przedstawiamy przestronne 52,76 m mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mielęckiego

Bieruń,śląskie

960 000 zł108 m² 8 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Odkryj swoją Alternatywę w Bieruniu. Lokalizacja: bieruń okolice ulicy Mielęckiego Od zaraz do zamieszkania. Powierzchnia lokalu: 108 m , powierzchnia działki 1495 m Dom , przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

685 000 zł85 m² 8 091,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 84,66 m , położone na 2. piętrze zadbanego, ocieplonego bloku. Przemyślany rozkład pomieszczeń zapewnia wygodę codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

930 000 zł92 m² 10 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękne mieszkanie o pokaźnej powierzchni 92m2 wraz z pomieszczeniem przynależnym dla którzy chcą korzystać z uroków poznańskiej Wildy, mieć na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zaczernie,podkarpackie

1 999 900 zł160 m² 12 499,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Wyjątkowa oferta parterowego domu na dużej, 15 arowej działce! Nieruchomość zlokalizowana jest w Zaczerniu, zaledwie 2 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

75 000 zł30 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Boguszów - ul. Kolejowa - 75 000 zł Na sprzedaż oferuje nieruchomość posiadająca duży potencjał aranżacyjny. Mieszkanie posadowione w kamienicy na II piętrze w miejscowości Boguszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

349 900 zł38 m² 9 298,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna Własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie frontowe 2 pokojowe (37,63m2) znajdujące się na 2 piętrze kamienicy. Budynek z ok. lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

1 120 000 zł5 600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana w Jędrzejowicach, koło Sobótki. Blisko góra Ślęza. Działka ma powierzchnię 5600 m2. + droga 600 m2 Cena działki: 1 120 000 zł do negocjacji Cena drogi: 48 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żarów

Żarów,dolnośląskie

1 998 000 zł230 m² 8 686,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zamieszkaj w wyjątkowym domu! Villa w sercu Żarowa! wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż niepowtarzalną, komfortową rezydencję o powierzchni 230 m , położoną na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

4 740 000 zł166 m² 28 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Tylko U nas! ekskluzywny dwukondygnacyjny penthouse W kompleksie qbik | ul. Woronicza 31, mokotów Designerski apartament w loftowym stylu z balkonem i komórką lokatorską Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włościańska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł54 m² 14 711,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie na Żoliborzu Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania przy ul. Włościańskiej 15! To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł21 m² 24 308,90 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania przestronna kawalerka o powierzchni 21 m2, znajdująca się w nowoczesnym apartamentowcu przy Alei Prymasa Tysiąclecia 83a w malowniczej dzielnicy Warszawy. Ten apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, ul. Wejherowska

Pobłocie,pomorskie

750 000 zł28 684 m² 26,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam 3 działki z prywatnym jeziorem w unikatowej lokalizacji Nieruchomość gruntowa położona jest w województwie pomorskim, blisko Gdańska w miejscowości Pobłocie. . W jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, al. Dębowa

Wrocław,dolnośląskie

447 000 zł32 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 31,5 m , usytuowanego na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z 2002 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Piła,wielkopolskie

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze W pile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

678 999 zł60 m² 11 297,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji! Polecam na sprzedaż przestronne, przytulne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,1 m2, usytuowane na piątym piętrze dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 208 000 zł87 m² 13 899 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości M2 Estate przedstawia na sprzedaż przestronne, pięknie położone mieszkanie w najbardziej pożądanej i prestiżowej lokalizacji w Olsztynie. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

1 086 950 zł76 m² 14 290,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc 3-pokojowe mieszkanie 76,06 m2 - Górka Narodowa, kraków Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,06 m2 zlokalizowane na dynamicznie rozwijającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

649 000 zł28 m² 23 178,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie kalwaryjska | stare podgórze | kraków Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł66 m² 18 084,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,10 m2 na ul. Aleja Pokoju / Sądowa Lokal usytuowany jest na 2-pietrze jedenastopiętrowego budynku z lat 70 z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł128 m² 9 395,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Emmerson prezentuje: nowoczesną inwestycję deweloperską w otoczeniu przyrody. " figaro garden" to kameralne osiedle mieszkań i domów w zabudowie bliźniaczej w rejonie Branic,.