dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Meissnera

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł56 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe, przestronne mieszkanie w budynku z 2001 roku na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Mieszkanie do remontu, było wynajmowane (zdjęcia przed najmem). Salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

1 059 525 zł125 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Podana cena dotyczy budynku w stanie deweloperskim w wysokim standardzie. Budynek odebrany - dostępny od zaraz! Invest Dom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową odsłoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudzka

Łódź,łódzkie

306 283 zł39 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie usytuowanego na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku. Powierzchnia po podłodze: 48,62m2 Zdjęcia przedstawiają wizualizacje. Możliwość wykończenia pod klucz! Mieszkanie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł65 m² 6 722,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Śródmieście (ul. Dworcowa). Z racji niskiej kondygnacji oraz bardzo dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

373 415 zł40 m² 9 282 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,23 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 095 000 zł106 m² 10 339,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 105.9 m2 Najważniejsze informację; - media miejskie - nieruchomość znajduje się na 9 piętrze - budynek jest wyposażony w windę - do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nietuszkowo

Nietuszkowo,wielkopolskie

195 000 zł58 m² 3 333 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

NA sprzedaż mieszkanie bezczynszowe Z gruntem Nietuszkowo, gmina Chodzież. Nietuszkowo zlokalizowane jest w odległości 9 km od Chodzieży, 21 km od Piły! Przedstawiamy na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

990 000 zł127 m² 7 769,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:128 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł47 m² 10 319,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3/4 pokoje ul. Rembielińska - balkon - piwnica- metro! Mieszkanie usytuowane jest na 9 piętrze 10-piętrowego budynku. Stan do remontu. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Neseberska

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł70 m² 12 374,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*** *** Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,5 m z dużym balkonem, zlokalizowane na zielonych Stegnach jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warneńska

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł53 m² 10 828,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na warszawskim Mokotowie przy ul. Warneńskiej 1. Jeśli szukasz 3-pokojowego mieszkania w okolicy, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie ręki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kieźliny

Kieźliny,warmińsko-mazurskie

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Witamy serdecznie, na sprzedaż posiadamy piękne bezczynszowe mieszkanie, które znajduje się w samym centrum spokojnego miasteczka Kieźliny- 15 min samochodem od centrum Olsztyna. Blok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

407 000 zł27 m² 15 052 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Ełk,warmińsko-mazurskie

685 000 zł90 m² 7 594,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,2m2 powierzchni użytkowej (po podłodze ok. 115m2) położone w samym centrum Ełku. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Podleśna

Piaseczno,mazowieckie

2 199 000 zł310 m² 7 094,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż dobrze prosperująca z wielką tradycją od 40 lat restauracja z wydzieloną częścią mieszkalną 80 m2. Lokal położony jest w Piasecznie w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Floriana

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł64 m² 7 616,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż oferujemy czteropokojowe, poddaszowe mieszkanie o powierzchni 64,20 m2 (86,00m2 po podłodze) w topowej lokalizacji na trzecim piętrze w bloku z 1953 roku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 152 756 zł81 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipinki

Lipinki,małopolskie

289 000 zł64 m² 4 515,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Rezerwacja! Do sprzedaży oferuję dom jednorodzinny z lat 60. położony w miejscowości Lipinki, na działce o powierzchni 84 ary. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosoła

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł53 m² 14 948 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie blisko lasu i parku na warszawskich zielonych Kabatach. Mieszkanie o powierzchni 52,85 m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

622 000 zł64 m² 9 643,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego bloku z windą z poziomu zero na popularnym osiedlu w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wolin,zachodniopomorskie

750 000 zł118 m² 6 366,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Prezentujemy Państwu "osiedle Młyn", bardzo ciekawą inwestycję, która powstaje w malowniczym miejscu nad Zalewem Szczecińskim w Wolinie. Jest to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

790 000 zł285 m² 2 771,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:516 m²

Dom w pobliżu Złotna, z bardzo dużym potencjałem Dom dla rodziny lub na siedzibę firmy. Działka o powierzchni 516 m2, na której może być strefa do wypoczynku i rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kopytowa

Kopytowa,podkarpackie

54 999 zł900 m² 61,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Krótki opis nieruchomości Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy z przepięknymi widokami? Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 9 arów w miejscowości Kopytowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

75 000 zł709 m² 105,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż trzy działki o powierzchni 833m2, 709m2 i 623m2 usytuowane w Zduńskiej Woli. Działki posiadają wydaną decyzję z warunkami zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tryszczyn

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

195 000 zł1 222 m² 159,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Tryszczynie w gminie Koronowo. Teren położony jest w spokojnej okolicy w sąsiedztwie sadów i pól.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

569 000 zł47 m² 12 124,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Homelia Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na Osiedlu Ślichowice, na parterze czteropiętrowego bloku z 2020 roku. Mieszkanie ma 46,93 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chorzów,śląskie

157 900 zł42 m² 3 759,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przedstawiam mieszkanie w Chorzowie Starym. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, która jest obecnie w trakcie rewitalizacji. Mieszkanie jest idealne do zamieszkania lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

1 350 000 zł144 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowa inwestycja W świetnej lokalizacji! Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji położonej w dzielnicy Piotrowice w Katowicach. Tuż przy osiedlach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

432 864 zł38 m² 11 530,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

3 680 000 zł16 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuje atrakcyjna działkę inwestycyjna idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub magazynową, zlokalizowaną w Świebodzicach. Parcela o powierzchni 1.6ha Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

649 000 zł63 m² 10 257,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,27 m2, położone w nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji na granicy Białołęki i Jabłonnej. Układ pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starodworska

Gdańsk,pomorskie

638 484 zł37 m² 17 275 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - osiedle blisko centrum i udogodnień miasta - szeroki wybór mieszkań - termin realizacji: IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cynamonowa

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł63 m² 13 650,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8 m znajduje się na parterze zadbanego, ocieplonego budynku z początku lat 80. Zielona, spokojna okolica sprawia, że codzienne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł114 m² 17 421 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przestronny 4 Pokojowy Apartament ze słonecznym tarasem z widokiem na zieleń, blisko Wisły. Apartament mieści się na drugim, ostatnim piętrze, w kameralnym i eleganckim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

435 000 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości Dudek z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę atrakcyjnego trzypokojowego mieszkania, położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciechanów

Ciechanów,mazowieckie

1 150 000 zł188 m² 6 107,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż malownicza nieruchomość położona w miejscowości Mieszki Atle w spokojnej okolicy otoczonej lasem. Powierzchnia działki to 15 arów. Na działce znajduje się dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Poprzeczna

Rosanów,łódzkie

350 000 zł2 659 m² 131,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka o powierzchni 2659 m2, ogrodzona, z dala od głównej ulicy. Lokalizacja : Rosanów, przy ulicy Poprzecznej 18. Działka rekreacyjna z domkiem letniskowym. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Piekut

Piekut,mazowieckie

3 700 000 zł195 300 m² 18,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ciekawa działka rolno-leśna w gminie Chynów w której areał wchodzi 11ha starego lasu i około 5ha pola.Dojazd z drogi asfaltowej i 35300 m po przeciwnej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 190 000 zł159 m² 13 734,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:777 m²

Konstancin-Jeziorna Chylice | przedsprzedaż | 2 190 000 zł | 159,45 m2 | połówka lokalu jednorodzinnego dwulokalowego bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

708 461 zł60 m² 11 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie z ogrodem w którego skład wchodzi: 2 Pokoje Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Ogród 19.12m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij