dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 207 444 zł57 m² 21 220,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mówimy po polsku/ we speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

646 852 zł73 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe Centrum Inwestycyjne, oddanie II kwartał 2025 rok! Oferta Developera bez prowizji I podatku pcc! Zapraszamy do zakupu lokali mieszkalnych i usługowych w nowoczesnym budynku powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagrowa

Kraków,małopolskie

850 000 zł44 m² 19 486,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, prezentowany apartament położony jest na osiedlu Bagry Park, przy ul. Bagrowej , w dzielnicy Podgórze / Płaszów. To bardzo zielona i spokojna okolica w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nakło Śląskie

Nakło Śląskie,śląskie

1 290 000 zł176 m² 7 329,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny, komfortowy Dom w dzielnicy Świerklańca na Granicy Nakło śląskie/orzech! Do sprzedaży oferta domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 136 m2 + 40 m2 garaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 900 zł48 m² 6 183,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m , położonego na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Staszica przy ul. Kołłątaja. Układ mieszkania: przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązowa

Wrocław,dolnośląskie

444 000 zł37 m² 11 871,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche mieszkanie 2-pokojowe w zadbanym niskim bloku z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Grabiszynie - okolice ul. Brązowej. Mieszkanie dwupokojowe (37,4 m) Trzecie piętro, dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Radymno

Radymno,podkarpackie

839 000 zł2 973 m² 285,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje unikalną ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej w Radymnie o powierzchni 2973 m , usytuowanej przy głównej trasie. Lokalizacja: radymno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

449 000 zł29 m² 15 272,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy mieszkanie 1 - pokojowe Z balkonem W dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Sporniak

Sporniak,lubelskie

350 000 zł3 468 m² 100,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Siedlisko w Sporniaku, w gminie Konopnica, powiat lubelski. Nieruchomość gruntowa zabudowana murowanym domem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Katowice,śląskie

510 000 zł73 m² 6 986,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 73 m2 położone w Katowicach Bogucicach na osiedlu Kukuczki, okolica ul. Wrocławskiej super lokalizacja! Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Piła,wielkopolskie

299 000 zł42 m² 7 085,31 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,2 m , zlokalizowane w Pile przy ul. Roosevelta. Lokal znajduje się na 10 piętrze w wieżowcu z windą, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorlice

Gorlice,małopolskie

449 000 zł51 m² 8 843,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne mieszkanie w Gorlicach o powierzchni 50,77 m2 usytuowane na parterze w pięciokondygnacyjnym bloku w Gorlicach przy ul. Józefa Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 026 170 zł58 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy Państwu urokliwe 3 pokojowe, jasne mieszkanie 57,65 m2 w świetnej lokalizacji - na Pradze Południe. Nieruchomość usytuowana w bliskiej odległości do przyszłej stacji III linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Stok

Stok,podlaskie

40 000 zł15 362 m² 2,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Do kupienia las dwie działki w obrębie Stok gm. Korycin. Powierzchnia 7425 m2 oraz 7938 m2, łącznie 1,53 ha. Bardzo dobry dojazd z Białegostoku 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bistuszowa

Bistuszowa,małopolskie

120 000 zł3 400 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

34 ary | Bistuszowa, k. Tuchowa | 117 x 28 m 120 000 zł Spokojna okolica | Atrakcyjna cena | Dojazd asfaltem | Media na działce Cześć, jestem Twoją wymarzoną działką mam idealne proporcje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł43 m² 11 217,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle innych? To propozycja właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,7 m , położone w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

329 500 zł37 m² 8 985,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia? M40 to gotowy produkt inwestycyjny - kompaktowe 2 pokoje na parterze, z oknami na zielone patio i doskonałym układem, który przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Praska

Kraków,małopolskie

479 000 zł29 m² 16 494,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 250.00 zł; Budynek: blok, z lat 40-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: domofon, duża piwnica; W pobliżu: bulwary, biurowce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stronno

Stronno,kujawsko-pomorskie

298 000 zł3 320 m² 89,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca działkę budowlaną! Działka o powierzchni 3320m2 położona w miejscowości Stronno gmina Dobrcz. W trakcie załatwiania warunków zabudowy. W drodze prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kwiatkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł27 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem Nowa Cukrownia, ul. Kwiatkowskiego, szczecin Cena: 369 000 zł Powierzchnia: 27 m Rok budowy: 2017 Czynsz: 250 zł (w tym zaliczki na ogrzewanie z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

430 000 zł51 m² 8 431,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na os. Beskidzkim. Prywatnie, bez pośredników. Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 mkw na osiedlu Beskidzkim z balkonem i piwnicą. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

460 000 zł53 m² 8 715,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52,97 m przy ulicy Retkińskiej. Lokalizacja Ul. Retkińska znajduje się w samym sercu dzielnicy Retkinia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

179 000 zł13 m² 13 388,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Studio | centrum miasta | ul. Kilińskiego Na sprzedaż funkcjonalny miniapartament o powierzchni 13,37 m , zlokalizowany na parterze w oficynie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łążyn

Łążyn,kujawsko-pomorskie

125 000 zł1 191 m² 104,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1191m z projektem Słoneczko 2 i pozwoleniem na budowę. Dojazd do działki bezpośrednio z drogi asfaltowej, uzbrojona, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

640 000 zł360 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na obrzeżach miasta. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z 1985 roku o łącznej powierzchni użytkowej 360 m2. Dom został wybudowany z cegły, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 690 000 zł480 m² 3 520,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 850 m²

Na sprzedaż posiadłość z dużym potencjałem na dużej działce .Posiadłość posadowiona na działce 3.850 m2 z możliwością wydzielenia 2.000 m2 niezabudowanej działki.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szemud

Szemud,pomorskie

450 000 zł3 004 m² 149,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, obok przystanek, blisko Trasa kaszubska S6. Woda, prąd obok w drodze. Proszę o kontakt przez tą stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Radosna

Tokary,pomorskie

330 000 zł1 345 m² 245,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Świetna lokalizacja, działka obok małego, uroczego jeziorka. Do Tokary Golf Club 500m w linii prostej. Rzut beretem do Gdańska, ledwo 25min. W planie zagospodarowania przestrzennego gminy ujęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fiołkowa

Świdnik,lubelskie

999 000 zł141 m² 7 084,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 141,02 m 2 , pow. mieszkalnej 120,47 m 2 (pow. bez garażu i kotłowni). Okolica bardzo cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamieniec

Ustroń,śląskie

532 399 zł40 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ustroń, osada kamieniec, nowa jakość na mapie ustronia oferujemy na sprzedaż: mieszkanie z ogródkiem (ogródek za dopłatą) lokal 3: - na parterze - 2 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zbydniów

Zbydniów,małopolskie

99 000 zł2 500 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Zbydniów w gminie Łapanów. Piękna, duża działka widokowa. Leżąca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Kielce,świętokrzyskie

1 149 000 zł180 m² 6 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 651 m²

**unikalna okazja w Kielcach: dom na dużej działce z ogromnym potencjałem!** **homelia Nieruchomości prezentuje nietuzinkową nieruchomość gruntową zabudowaną domem jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

570 000 zł46 m² 12 391 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zlokalizowane przy samym węźle komunikacyjny Piaseczna a zarazem otoczone zielenią oraz dysponujące obszernym ogólnodostępnym parkingiem pod blokiem. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogwizdowska

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł111 m² 5 126,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 111 m2, zlokalizowany przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie surowym zamkniętym. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gajowa

Miasteczko Śląskie,śląskie

600 000 zł235 m² 2 553,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

NA sprzedaż Hala produkcyjno-magazynowa z częścią mieszkalną/biurową Miasteczko Śląskie, ul. Gajowa 40 zadzwoń: boss House oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

567 742 zł27 m² 21 200,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

545 914 zł51 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje miejsce w zielonym sercu Trójmiasta.Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj najważniejsze: Osiedle otoczone Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym Kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

415 000 zł30 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk Przymorze Powierzchnia: 30 m Piętro: parter (z podjazdem dla wózków, bez barier architektonicznych) Układ pomieszczeń: *przestronny pokój dzienny, *oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grzegorzewice

Grzegorzewice,mazowieckie

1 200 000 zł189 m² 6 349,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Dom 189 m + garaż 24 m gotowy do zamieszkania! Największe atuty nieruchomości: otoczenie przyrody lasy i malownicze stawy tuż obok Przemyślany, przestronny układ idealny dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł51 m² 12 843,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż jasne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 51 m Wrocław, grabiszynek | Balkon | zamknięte osiedle | gotowe do wprowadzenia Szukasz przestronnego, gotowego do zamieszkania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Adama Mickiewicza

Łódź,łódzkie

599 900 zł52 m² 11 552,10 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam bezpośrednio Lokalizacja: łódź- stare Polesie, metraż: 51,93m^2 + 3,66m^2 balkon Piętro: 4/12 Cena: 599 900 zł Tel.:   Mam do zaoferowania na sprzedaż przestronne 2-pokojowe.