dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

400 000 zł45 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - pokój młodzieżowy - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

647 145 zł59 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Feliksów

Feliksów,łódzkie

55 000 zł1 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Feliksów. Działka budowlana o powierzchni 950 m2. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

655 028 zł51 m² 12 746,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: nowoczesne osiedle bardzo dobra lokalizacja termin realizacji: IV kwartał 2025 kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnowskiego

Tarnobrzeg,podkarpackie

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na sprzedaż na pierwszym piętrze, po remoncie,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł32 m² 16 049,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami( aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zapole

Zapole,mazowieckie

1 099 900 zł145 m² 7 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kocmyrzów

Kocmyrzów,małopolskie

950 000 zł121 m² 7 848,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej realizowany wg projektu Dom pod miłorzębem 20 (gb). Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej i zielonej miejscowości Głęboka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Brzeg,opolskie

599 896 zł68 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i balkonem | 68,17 m | Brzeg, ul. Piastowska 54 | Stan deweloperski Na sprzedaż unikatowe, przestronne mieszkanie dwupoziomowe o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Dobrodzień

Dobrodzień,opolskie

2 650 000 zł30 000 m² 88,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotowa nieruchomość położona jest miejscowości Pludry, gmina Dobrodzień, powiat oleski, we wschodniej części województwa opolskiego (na granicy z województwem śląskim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

655 000 zł55 m² 11 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe, 55m2, powierzchnia po podłodze 78m2! Przy Uniwersytecie Rzeszowskim! W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 4 pokojowe o pow. 55 m2/78m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł59 m² 20 425,90 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gajówka

Kraków,małopolskie

1 800 000 zł106 m² 17 022,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! nowy 3-pokojowy apartament 105,74m2 zlokalizowany na ul.Gajówka. (dzielnica: przegorzały). Apartament w stanie developerskim zlokalizowany jest 1 kondygnacji w 3 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł41 m² 2 902,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy sobięcin. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,99m2 i całkowitej 42,97m2 usytuowane na 2 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Piaskowa

Rzeszów,podkarpackie

310 000 zł1 000 m² 31 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 10 ar, położonej w spokojnej okolicy Rzeszowa w dzielnicy Drabinianka. Nieruchomość jest otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Józefa

Rumia,pomorskie

990 000 zł165 m² 6 017,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż całkowicie odnowiony dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 164,51m oraz pow. użytkowej 106,06m , posadowiony na działce o pow. 360m , zlokalizowany w Rumi przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

676 500 zł58 m² 11 661,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które połączy wygodę, nowoczesny styl i świetną lokalizację? To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m to idealna przestrzeń dla rodziny, pary lub każdego, kto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

415 000 zł40 m² 10 331 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o cechach domu - bardzo niskie koszty utrzymania Mieszkanie jak dom, z osobnym wejściem, z balkonem lub ogródkiem. Bardzo niskie koszty utrzymania Nieruchomości. Na osiedlu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Poznań,wielkopolskie

829 000 zł44 m² 18 646 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

630 000 zł84 m² 7 455,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Nietuzinkowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 84,50m2 z widokiem na rynek świdnicki :) Nieruchomość składa się z: - salonu o powierzchni 30m2 - kuchni 12m2 - sypialni 25m2 (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciecha

Katowice,śląskie

479 000 zł65 m² 7 391,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Katowicach przy ul. Wojciecha (dzielnica Giszowiec ). Mieszkanie składa się z: 3 pokoi Przedpokoju Łazienki z wc, dodatkowo Piwnica, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nakielska

Tarnowskie Góry,śląskie

409 999 zł57 m² 7 186,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** apartament bezczynszowy z tarasem W spokojnej części tarnowskich gór **** - oferta tylko W naszym biurze - Szukasz własnego miejsca na ziemi ? - zobacz tą lokalizację , która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krzywa

Jazgarzewszczyzna,mazowieckie

1 010 000 zł111 m² 9 083,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

1 010 000 zł | sprzedaż | 111,19 M2 | bliźniak | ul. Krzywa | jazgarzewszczyzna kameralna inwestycja! sprawdzony, solidny deweloper! wszystkie media miejskie! Przedmiotem sprzedaży jest połówka domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Otomino

Otomino,pomorskie

160 000 zł942 m² 169,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Klient agencje zapraszam do współpracy. Działka rolna nr. 128/9 lokalizacja: pomorskie, kartuski, żukowo, otomino Duża piękna działka o pow. 942m2 z wydanymi warunkami zabudowy z przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 110 000 zł147 m² 7 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.148m2,usytuowany na działce ok 500m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrębowa

Rybnik,śląskie

229 000 zł46 m² 4 978,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie 46 m Rybnik, ul. Wrębowa Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze bloku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

2 449 000 zł82 m² 29 865,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Prestiżowy apartament w sercu Warszawy idealny dla koneserów kamienic z duszą Na sprzedaż niezwykły, dwustronny apartament o powierzchni 81,24 m , położony na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł41 m² 15 048,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na cichym i dobrze skomunikowanym osiedlu przy ul. Kochanowskiego 32. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

699 000 zł67 m² 10 432,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta prywatna węglin południowy ul. Kryształowa 1 67 m2 3 pokoje Mieszkanie położone w Lublinie przy ul. Kryształowej 1 - mieszkanie o powierzchni 67 m2 plus dwa balkon duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pęgów

Pęgów,dolnośląskie

799 000 zł163 m² 4 901,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Polecam nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone w Pęgowie o powierzchni całkowitej 163m2 na co składa się parter i piętro o pow. 118m2 oraz poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barcza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

619 000 zł57 m² 10 802,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mamy do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie, z dużym balkonem, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Barcza 44 w Olsztynie. Budynek położony na zamykanym osiedlu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Poręba Radlna

Poręba Radlna,małopolskie

210 000 zł1 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 7,5 ara każda, z możliwością zakupu całości - 15 arów w miejscowości Poręba Radlna. Cena: działka 7,5 ar - 110 000 złdziałka 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

949 900 zł151 m² 6 278 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowoczesny Dom - 1/2 bliźniaka na malowniczym osiedlu otoczonym zielenią. Prezentujemy Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka o pow. ok. 151 m 2, który posadowiony jest na działce o pow. ok. 480 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Pisz

Pisz,warmińsko-mazurskie

460 000 zł111 m² 4 144,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowy dom letniskowy położony na terenie Portu Euforia w Piszu nad jeziorem Roś. Teren ogrodzony i zagospodarowany. Możliwość korzystania z portu i plaży. Prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

420 000 zł71 m² 5 915,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m ,położone na 3 piętrze w zadbanym budynku w Świdnicy Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łepkowskiego

Kraków,małopolskie

647 292 zł39 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Łepkowskiego Kameralna inwestycja w doskonałej lokalizacji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania typu o powierzchni 38,76 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polaka

Świętochłowice,śląskie

139 000 zł34 m² 4 031,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Koniecznie zobacz spacer 3 D ! Na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 34,48 m2 w doskonałej lokalizacji na granicy chorzowa/świętochłowic ze świetnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tkacka

Rzeszów,podkarpackie

689 200 zł68 m² 10 124,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Kurpiel Nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68.08 m2 usytuowane na 1 piętrze szeregowca. Układ pomieszczeń: - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Komitetu Obrony Robotników

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł26 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Agencja dobrachata prezentuje do sprzedaży: nowe, przytulne mieszkanie zlokalizowane w doskonałym miejscu przy ul. Komitetu Obrony Robotników 54 na warszawskich Włochach (okęcie). To całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

579 087 zł52 m² 11 038,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko komfortowe mieszkanie, ale także wysoki standard życia. Położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jaczkowice,dolnośląskie

920 000 zł127 m² 7 244,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o charakterze dworkowym komfortowy, wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni 127 m , usytuowany w malowniczych Jaczkowicach, w otoczeniu bujnej.