dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł54 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w budynku z windą z 2020roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle zamknięte i monitorowane. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

237 000 zł48 m² 4 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzy Pokoje Rąbin Duży Potencjał informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: do remontu. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łysokanie

Łysokanie,małopolskie

520 000 zł56 m² 9 294,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:426 m²

Na sprzedaż dom 55,95 m2 - idealny do zamieszkania lub rekreacji! Oferuję na sprzedaż przytulny 3 pokojowy dom o powierzchni 55,95 m2, położony na zagospodarowanej działce 4,26 a. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

582 500 zł47 m² 12 483,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2- pokojowy apartament blisko morza, zalewu i rzeki w cichej, spokojnej okolicy! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ryn

Ryn,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł265 m² 4 147 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 445 m²

Prezentuje Luksusowy Dom Wolnostojący z Użytkowym Poddaszem Ryn, gm. Ostróda Marzysz o domu łączącym komfort, nowoczesność i bliskość natury? Prezentujeme wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie z widokiem na Wrocław, który poprawił Ci humor nawet w poniedziałek! Oferta na wyłączność pośrednikom i biuram nieruchomości mówimy kulturalnie zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

264 000 zł54 m² 4 864,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość usytuowana na III piętrze w wolnostojącej kamienicy - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł111 m² 5 145,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m2 z dużym tarasem! Mieszkanie znajduję się w nowopowstałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

828 590 zł44 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z prywatnym ogrodem przy Zalewie Bagry - bez prowizji i pcc To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, a jednocześnie cenią szybki dostęp do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 199 000 zł121 m² 9 870,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Iwiny pod Wrocławiem Powierzchnia domu: 150,77 m | Działka: 246,24 m | Opcjonalne poddasze: 29,30 m Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł38 m² 18 346,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kawalerka na sprzedaż w centrum Wrocławia z widokiem na Galerię Dominikańską! gorąco zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość na naszym kanale youtube - urbanestate Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł128 m² 9 395,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:177 m²

Emmerson prezentuje: nowoczesną inwestycję deweloperską w otoczeniu przyrody. " figaro garden" to kameralne osiedle mieszkań i domów w zabudowie bliźniaczej w rejonie Branic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rembertowska

Poznań,wielkopolskie

865 000 zł55 m² 15 862,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz wyjątkowego, wygodnego, przestronnego i nieszablonowego mieszkania w świetnej lokalizacji, to mam wrażenie, że dziś spełnimy Twoje oczekiwania nad wyraz. Apartament znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cząstków

Cząstków,świętokrzyskie

499 999 zł110 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Oferta bez Pośrednika, bez prowizji! Zapraszam do zakupu domu w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej ok 110m2, a użytkowej ok. 80 m2, położonego na działce o pow. 705 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

565 000 zł55 m² 10 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Bardzo zadbane mieszkanie w Redzie położone na osiedlu reda park. Mieszkanie świetnie skomunikowane z dostępem do całej infrastruktury, takiej jak sklepy, restauracje, szkoły, przychodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł143 m² 8 391 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy do sprzedaży segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.143m2 z działką ok 218m2 Zlokalizowany w otoczeniu zielonej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

644 322 zł40 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

460 000 zł73 m² 6 274,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Wyjątkowo przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zamość w Pile Doskonała inwestycja dla rodzin ceniących sobie przestrzeń i wygodę 73 m 2 przestronny salon osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana

Łódź,łódzkie

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Prowizja dla biura 1 % brutto. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 11 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Grobla

Kielce,świętokrzyskie

899 000 zł6 716 m² 133,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas W ofercie piękna działka o powierzchni 6700 m2. Działka mieści się nieopodal kieleckiej dzielnicy Dobromyśl, która znajduję się na zachodnich obrzeżach miasta. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawica

Morawica,świętokrzyskie

1 350 000 zł167 m² 10 119,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Na sprzedaż - komfortowy dom w gminie Morawica, 17 km od Kielc tylko U nas 0% prowizji! Jeśli marzysz o spokojnym życiu w stylu Flow w otoczeniu natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

357 500 zł42 m² 8 511,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na 1 piętrze kamienicy w samym sercu miasta! Renomowana kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wołomin

Wołomin,mazowieckie

996 096 zł78 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kupujesz bez prowizji, bezpośrednio od Developera. Jeśli interesuje Państwa inny metraż, proszę złożyć zapytanie. Mamy również inne mieszkania w tej inwestycji. Szczegóły inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 250 000 zł420 m² 2 976,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:710 m²

Działka inwestycyjna (mu) o pow 710 m2, w pobliżu kanapy na Skrzyczne, a hotelu "meta". Widokowa na Skrzyczne i Gondole- szczyrkowski Ośrodek Narciarski. Inwestycja w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Sanok,podkarpackie

339 000 zł75 m² 4 528,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,86m , zlokalizowane w Sanoku, przy ulicy Kolejowej. Mieszkanie znajduje się na II piętrze. Bardzo przestronny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dobromierz

Dobromierz,dolnośląskie

22 000 zł4 000 m² 5,50 zł/m²

 

 

 

Gdynia,pomorskie

4 490 000 zł275 m² 16 327 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atuty nieruchomości: wyjątkowo położony dom tuż przy lesie, w prestiżowej części Gdyni - Orłowie, w rejonie Zegarkowo. Nieruchomość przeszła kompleksowy remont wnętrza w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowe Ogrody

Warzymice,zachodniopomorskie

449 000 zł38 m² 11 847 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Warzymice, tęczowe Ogrody, małe 2 pokojowe mieszkanie, balkon, pomieszczenie gospodarcze, osiedle zamknięte. Na sprzedaż, piękne, przytulne i ustawne mieszkanie 35,76 m2 z piwnicą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zygmunta

Otwock,mazowieckie

980 000 zł78 m² 12 564,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartamenty Pod Sosnami Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą! Tylko u nas! Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78m , zlokalizowane w Otwocku ul. Zygmunta 21. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 249 000 zł85 m² 14 746,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycja Przystań Letnica to wyjątkowa inwestycja atal zrealizowana w malowniczej dzielnicy Letnica, znajdującej się w bliskim sąsiedztwie Zatoki Gdańskiej. Osiedle jest oddalone o ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Gdynia,pomorskie

449 950 zł50 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

-opis nieruchomości Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w Gdyni, na spokojnym i zielonym Grabówku. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gromady Grudziąż

Kraków,małopolskie

769 000 zł71 m² 10 831 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne, ustawne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na trzecim piętrze budynku z lat 80-tych, przy ul. Gromady Grudziąż, rejon Podgórze Duchackie. Lokal dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszka Białego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

279 000 zł53 m² 5 264,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Leszka Białego mieszcząca się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie rozkładowe do własnej aranżacji której niewątpliwym atutem jest duży balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kolbuszowa,podkarpackie

749 000 zł95 m² 7 884,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:371 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 95 m , usytuowanego na działce o powierzchni 3,71 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

3 350 000 zł96 m² 34 917,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Atuty: nieruchomość z niepowtarzalnym widokiem na Zatokę, hel oraz Westerplatte. Taras widokowy 50m2, przestronna część dzienna oraz dwie sypialnie mają bezpośredni widok na Zatokę. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Radzimów

Radzimów,dolnośląskie

1 250 000 zł1 597 m² 782,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Radzimów - kompleks obiektów przemysłowych, hala, magazyny, biura, plac, powierzchnia użytkowa 1596,7m2 , powierzchnia działki - 4700m2 - położenie blisko granicy polsko - czeskiej, polsko -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł52 m² 18 339,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta 2-pokojowego mieszkania znajdującego się na Kępie Mieszczańskiej! Jeśli szukasz mieszkania wykończonego w wyższym standardzie, gotowego do zamieszkania to jest to oferta dla Ciebie! Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

978 000 zł63 m² 15 618 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Złocień, 3 pokoje, balkon M. Postojowe W garażu podziemnym 50 000zł. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62,62m2 zlokalizowane przy ul. Henryka I karola czeczów - złocień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczyrk

Szczyrk,śląskie

500 000 zł41 m² 12 059,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dwupokojowy apartament o powierzchni 41,46 m , położony na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w Szczyrku. Opis apartamentu: - powierzchnia: 41,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Rzeszów,podkarpackie

293 712 zł25 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje przy ul. Wieniawskiego. Jest to Etap V obecnej już inwestycji przy ul. Wieniawskiego. Etap V obejmuje budowę 2 budynków: budynki C1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wileńska

Marki,mazowieckie

1 099 000 zł128 m² 8 585,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż komfortowy 3-pokojowy segment o powierzchni 128 m (109 m + 19 m garaż) zlokalizowany w Markach przy ul. Wileńskiej. Stan deweloperski Nieruchomość znajduje się.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij