dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 975 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Radonie

Radonie,mazowieckie

2 799 900 zł235 m² 11 894 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny Dom z 2020 Roku na Sprzedaż - Wyjątkowa Okazja Oferujemy Państwu przestronny, nowoczesny dom wybudowany w 2020 roku, o powierzchni całkowitej około 240 m. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolonijna

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł127 m² 9 055,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 m²

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% kup dom w stanie deweloperskim na bezobsługowym osiedlu! Inwestycja jest już gotowa do odbioru - zostały ostatnie wolne mieszkania i domy. Zachęcamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Studa Wybudowanie

Jamielnik,warmińsko-mazurskie

620 000 zł165 m² 3 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

0% prowizji dla kupującego. Dom przy jeziorze i lesie, projekt w stylu nowoczesnej stodoły, w stanie surowym zamkniętym. Cisza i spokój w pakiecie. Gdzie? Położony poza wsią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Sterławki Małe

Sterławki Małe,warmińsko-mazurskie

890 000 zł9 000 m² 98,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na Mazurach z linią brzegową jeziora Dejguny (65 m) - jezioro objęte jest strefą ciszy, ma 2 klasę czystości. Z działki roztacza się piękny widok na wodę. Gdzie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mikołajczyka

Otorowo,wielkopolskie

150 000 zł3 008 m² 49,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Miasta i Gminy Szamotuły o III przetargu ustnym, nieograniczonym na zbycie nieruchomości gruntowych, położonych w Otorowie, przy ulicy Mikołajczyka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wigilijna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

362 000 zł33 m² 10 976,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna! apartament W centrum elbląskiej starówki ul.WIGILIJNA CENA: 362 000 zł POWIERZCHNIA: 32,98 m2 IV PIĘTRO WINDA WSZYSTKIE MEDIA Z MIASTA BUDYNEK Z 2019 r. Niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieganów

Bieganów,mazowieckie

730 000 zł109 m² 6 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m ,na kształtnej działce o powierzchni 750 m w spokojnej okolicy koło Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł88 m² 8 529,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania w wyjątkowym budynku zlokalizowanym na Pogodnie? Zależy Ci na ogródku? Szybki dojazd do centrum ma dla Ciebie duże znaczenie? Na sprzedaż mieszkanie w niezwykle urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 610 zł50 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie kilka mieszkań w samym sercu Bydgoszczy, bardzo blisko Wyspy Młyńskiej. Mieszkania o powierzchni od 31 m2 do 51 m2 w cenie od 197 tyś. Mieszkania w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

845 000 zł68 m² 12 426,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Katowic Oferujemy komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Kielce,świętokrzyskie

334 000 zł28 m² 11 928,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 28 m2 usytuowana na wysokim parterze w doskonałej lokalizacji przy ul. Chopina 17. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówki

Grabówki,małopolskie

1 059 000 zł151 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:269 m²

Bliźniak z garażem i ogródkiem na kameralnym osiedlu domów - Grabówki k/wieliczki.! kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku pcc! Oferujemy funkcjonalny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Gdynia,pomorskie

1 345 000 zł79 m² 16 978 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie, wykończone pod klucz na 5 piętrze z panoramicznym widokiem na miasto i zatokę Atuty: -wyjątkowy widok na całą panoramę Gdyni oraz morze -bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Rzędzińska,małopolskie

1 199 000 zł147 m² 8 164,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny, wyróżniający się swoją lokalizacją w cichym otoczeniu oraz wysokim standardem wykończenia. Nieruchomość położona jest w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

423 000 zł37 m² 11 310,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta W jednej Z najlepszych lokalizacji miasta! ogłoszenie biura nieruchomości na wyłączność, klucze W biurze. Sprzedam 2 pok mieszkanie w sercu Wrocławia - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzeszów

Gorzeszów,dolnośląskie

679 000 zł169 m² 4 012,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedsprzedaż domków w zabudowie bliźniaczej! Oferta na wyłączność! Szukasz dla swojej rodziny idealnego miejsca do zamieszkania? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę sprzedaży nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

359 000 zł54 m² 6 627,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Legnicy, osiedle Kopernik. Zapraszam do zapoznania się z nowa ofertą mieszkania w topowej lokalizacji. Mieszkanie posiada wszystkie cechy aby mieszkało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł42 m² 14 939,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskich Bielanach Budynek & Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrościckiego

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł99 m² 14 575,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5 pokojowe duże mieszkanie dla rodziny z dwoma balkonami na warszawskich zielonych Włochach. 5-pokojowe jednopoziomowe idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

491 000 zł52 m² 9 424,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego i wykończonego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Nowy Targ,małopolskie

760 000 zł1 121 m² 677,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę, nowy Targ, os.Niwa Na sprzedaż piękna duża działka budowlana o powierzchni 1121 m , położona na osiedlu Niwa w Nowym Targu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wręczycka

Kalej,śląskie

2 100 000 zł16 486 m² 127,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży dużą działkę zlokalizowaną w miejscowości Kalej przy ul.Wręczyckiej o powierzchni 16 486 m2. Wymiary ; szerokość 21m x 785m długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Łagów

Łagów,dolnośląskie

1 343 000 zł6 715 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! nie szukaj dalej! działka inwestycyjna, pow. 6715 m2, łagów, gmina zgorzelec Na sprzedaż działka inwestycyjna usługowa o powierzchni 6715 m2, położona przy drodze wojewódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 499 000 zł380 m² 11 839,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Konstancin - Jeziorna | dom 260 + 126 m2 | sprzedaż | działka 5600 m2 | 4 499 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 260 m2, połączony z 126m2 pracownią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolbórz

Wolbórz,łódzkie

640 000 zł90 m² 7 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Nieruchomość gotowa do zamieszkania bez wkładu własnego, dla osób ceniących ciszę oraz komfort mieszkania we własnym domu z ogrodem, jak i dobrą komunikację z miastem. Proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 179 500 zł173 m² 6 810 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nowy dom, bliźniak ok.170m2. Piękny rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z Pompą Ciepła o powierzchni ok.170 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Szczecin,zachodniopomorskie

519 999 zł48 m² 10 732,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż wyjątkowo dobre mieszkanie położone w centrum Szczecina przy ul. Tkackiej 28. Nieruchomość o powierzchni 48,45m2, znajduje się na 2 piętrze, wystawa okien na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Studzienna

Szczecin,zachodniopomorskie

460 000 zł44 m² 10 560,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Przedmiotem oferty jest komfortowe, 2. pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m2 znajdujące się na 1. piętrze wyremontowanego budynku przy ul. Studziennej w cichej, zielonej, zadbanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdynia,pomorskie

1 380 000 zł140 m² 9 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:722 m²

Atuty Szybki dojazd do Gdyni, sopotu i obwodnicy Trójmiasta, ścieżki spacerowe, rowerowe oraz ścieżki zdrowia w bezpośrednim sąsiedztwie. Wysoki potencjał inwestycyjny działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

259 000 zł31 m² 8 354,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w stanie deweloperskim, położoną na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie jest gotowe do własnej aranżacji, co daje możliwość dostosowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Chełm,lubelskie

295 000 zł46 m² 6 344,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na 1 piętrze w centrum Chełma- ul. Adama Mickiewicza! Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone.