dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

622 205 zł61 m² 10 173,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko komfortowe mieszkanie, ale także wysoki standard życia. Położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaski

Piaski,lubelskie

350 000 zł105 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę, wolnostojącego domu, położonego w spokojnej i malowniczej okolicy. Dom o powierzchni zabudowy 105m i powierzchni użytkowej 136,45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 169 000 zł3 941 m² 297 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

* tylko u nas * Do sprzedania działka o pow. 3941 m2 (wymiary 87x45 m), położona w otulinie lasu w sercu Aleksandrowa (wawer). Działka położona jest na terenie, dla którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

749 000 zł44 m² 16 945,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie w najbardziej prestiżowym i pożądanym miejscu w Sopocie - ul. Bohaterów Monte Cassino! Unikatowe położenie nieruchomości pozwala cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Krzczonów

Krzczonów,lubelskie

480 000 zł4 812 m² 99,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Czy zastanawiali się Państwo jak to jest żyć w bajce, pośrodku wspaniałych widoków, drzew, ptaków, dzikiej zwierzyny?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zgłobice,małopolskie

420 000 zł214 m² 19,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom marzeń w Zgłobicach! Marzysz o przestronnym, nowoczesnym domu, który stworzysz na własnych zasadach? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Wspaniała nieruchomość o powierzchni 214.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 279 900 zł109 m² 11 721 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Narożny segment 109 m z ogrodem , Grodzisk Mazowiecki, okolice Stawów Walczewskiego Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Górne

Ujście,wielkopolskie

210 000 zł38 m² 5 511,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w spokojnym i zadbanym osiedlu Górnym w Ujściu. Lokal znajduje się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Olimp ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

569 000 zł58 m² 9 810,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie przy ulicy Kaliskiej w Lublinie (dzielnica lsm). Mieszkanie mieści się na parterze w niskim bloku. Nieruchomość po kapitalnym remoncie, gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Komfortowy dom wolnostojący wykończony wysokiej klasy materiałami budowlanymi! świetna lokalizacja - budynek położony przy samym lesie! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

369 000 zł67 m² 5 507,46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Łodzi. Mieszkanie o powierzchni 67m2 w kamienicy. Do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kręta

Simoradz,śląskie

139 000 zł1 012 m² 137,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1012 m Simoradz, gm. Dębowiec, pow. cieszyński Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1012 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maratońska

Radom,mazowieckie

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie w Radomiu o powierzchni 47m , usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Blok mieści się przy ul. Maratońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

899 000 zł66 m² 13 627,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Płaszów, 3 pokoje, do wejścia znakomita lokalizacja blisko tramwaj dworzec płaszów negocjacja ceny Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 65,97m2 zlokalizowane przy ul. Wielickiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Raciborsko

Raciborsko,małopolskie

230 000 zł1 353 m² 169,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka budowlana - 13,53a Szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć od zgiełku miasta, a jednocześnie być w zasięgu Krakowa? Ta działka to idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wesele

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł97 m² 12 886,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie przy ulicy Wesele w dzielnicy Bronowice. Lokalizacja: bronowice - stąd wszędzie blisko. W okolicy wiele parków oraz punktów rekreacyjnych tj. Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

598 000 zł59 m² 10 135,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 58,79 m z tarasem, osiedle Bursztynowe, pruszcz Gdański Oferuję komfortowe i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 58,79 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podhalańska

Bytom,śląskie

280 000 zł51 m² 5 511,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Bytomiu - Szombierki Oferujemy Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w Bytomiu , przy ul. Podhalańskiej w dzielnicy Szombierki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 300 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Długa

Kraków,małopolskie

1 990 000 zł88 m² 22 639,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Nowoczesny I W pełni wyposażony apartament po generalnym remoncie ul. Długa, stare miasto, kraków lokalizacja: na sprzedaż stylowy, w pełni wyremontowany apartament zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Biała Podlaska,lubelskie

218 000 zł34 m² 6 337,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Warszawskiej 4 w Białej Podlaskiej. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja na wynajem. Metraż: 34.4 m Piętro: 2 Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł64 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem w apartamentowcu na warszawskim Gocławiu. Budynek/ osiedle: apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

229 000 zł39 m² 5 870,29 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrium Nieruchomości oferuje na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 8 piętrze wieżowca na osiedlu Zazamcze we Włocławku. Lokal dwustronny, bardzo słoneczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Letniskowa

Kielno,pomorskie

580 000 zł2 253 m² 257,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z panoramicznym widokiem na Jezioro Bożanka. Lokalizacja: miejscowość Bożanka granicząca z Koleczkowem, miejsce wyróżniające się w tamtej okolicy. Dojazd do trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

520 000 zł55 m² 9 420,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży niezwykle komfortowego mieszkania na osiedlu Wrzosy Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni 55,20m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Konopnickiej

Żary,lubuskie

305 000 zł64 m² 4 773,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem Żary, (osiedle Pisarzy) Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,9 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Nowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

675 000 zł3 344 m² 201,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna z dobrym dojazdem Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3 344 m2 , położona w Inowrocławiu, przy ul. Nowej. Teren w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Chojna,zachodniopomorskie

2 999 999 zł617 m² 4 862,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:28

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w centrum Chojny. Chojna to miasto leżące w północno- zachodniej Polsce, zajmuje powierzchnię 12,6 km2 i zamieszkałe jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Reda,pomorskie

449 000 zł64 m² 7 018,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam lub zamienię jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 63,97 m2, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Redy, na osiedlu Marianowo. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 149 900 zł112 m² 10 230 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 112 m, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 1050 m, z bliskim dostępem do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Łąkowa

Przeworsk,podkarpackie

499 000 zł99 m² 5 018,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu dwupoziomowego o powierzchni 99,44 m2, położonego w miejscowości Przeworsk. To doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kossaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

623 000 zł98 m² 6 357,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 85,5 m (68,5 m + 17 m użytkowych na drugim poziomie), położone w spokojnej, zielonej okolicy przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Musuły,mazowieckie

1 200 000 zł136 m² 8 797,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Tylko u nas w ofercie wygodny dom parterowy z poddaszem na działce ponad 1000 m2 w miejscowości Musuły między Grodziskiem Maz. i Żabią Wolą. Budynek o pow. 136,4 m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Ślesin

Ślesin,wielkopolskie

3 099 000 zł2 500 m² 1 239,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: żaneta Ledzińska biuro nieruchomości Prestige Luksusowa działka z domem i kompleksem rekreacyjnym w okolicy Ślesina. Cena: 3.099.000,00 PLN Jeżeli szukasz luksusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefa

Toruń,kujawsko-pomorskie

415 000 zł49 m² 8 469 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! mieszkanie 49 M2 rozkładowe!, 2 pokoje! W centrum dzielnicy Chełmińskie przedmieście/bielany!, ul. ŚW. Józefa!. Nowa cena Z 439.000 ZŁ NA 415.000 ZŁ! CENA PODLEGA DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Łomianki,mazowieckie

805 000 zł54 m² 14 987,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament położony w centrum Łomianek o powierzchni 53,71 m wykończony w wysokim standardzie, budynek wybudowany w 2015 r. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

529 000 zł44 m² 11 903,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc i 0% prowizji, bez ukrytych opłat. Prezentuję Państwu inwestycję w Centrum Trzebnicy składającą się z 4 kameralnych, 2-piętrowych budynków. Inwestycja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Okrężna

Sulechów,lubuskie

310 000 zł71 m² 4 379,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż, dostępne od zaraz, mieszkanie 4-pokojowe dwustronne wewnętrzne o powierzchni 70,78 m2. Mieszkanie znajduje się na ulicy Okrężnej, na parterze w piętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

382 335 zł36 m² 10 679,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

813 000 zł43 m² 18 780,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie na 2. piętrze(ostatnim) w budynku z 2016 roku w dzielnicy Wilanów na osiedlu Zawady, przy ul. Bruzdowej. Bardzo dobra oferta dla osób szukających niedużego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

872 641 zł79 m² 11 060,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: nowoczesne osiedle bardzo dobra lokalizacja termin realizacji: IV kwartał 2025 kupujesz bez prowizji.