dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Konstantynów,mazowieckie

1 199 900 zł61 619 m² 19,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny -> na sprzedaż -> powiat płocki Możliwość dokupienia działek bezpośrednio sąsiadujących -> Oferujemy ponad 120.000m2 (~13 ha) terenu z głównym przeznaczeniem na przemysł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Świdnik,lubelskie

384 000 zł50 m² 7 680 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne I jasne mieszkanie o powierzchni 50m zlokalizowane w zacisznej uliczce w centrum Świdnika. Mieszkanie składa się z: dwóch ustawnych pokoi Jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 000 zł47 m² 11 541,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z bardzo dużym, narożnym balkonem, znajdujące się w nowym apartamentowcu adria na ul. Toruńskiej. Nietuzinkowa oferta do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł47 m² 16 346,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie w cichej części Ursynowa z doskonałą lokalizacją. Zalety: + mieszkanie dwustronne + rozkładowe, 2 osobne pokoje + blisko tereny spacerowe, spokojna okolica + doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

334 241 zł40 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od Grudzień 2026r / Styczeń 2027r Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

690 000 zł53 m² 13 019 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kontakt: tel. 728*341*653 Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania gotowego do zamieszkania oraz z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

2 100 000 zł168 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny Dom Premium na Sprzedaż zapraszam na oględziny na inwestycji! możliwość wejścia Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż przestronny dom o wyjątkowym standardzie, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

927 000 zł48 m² 19 192,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: nowoczesna, kameralna inwestycja klasy premium na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Apartamenty z imponującą wysokością pomieszczeń 2,9 m, systemem Smart Home, klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Perkoza

Głosków,mazowieckie

1 199 000 zł173 m² 6 911,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Niewielka inwestycja deweloperska, w sumie 3 domy w zabudowie szeregowej, z dostępem do drogi publicznej, zlokalizowana w Centrum Głoskowa, miejscowości na południowy zachód od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gabrysiak

Gdańsk,pomorskie

765 000 zł71 m² 10 774,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam Państwu do zaoferowania przestronne, ustawne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na parterze w 2-piętrowym bloku osiedlowym wybudowanym w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

660 000 zł40 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 usytuowane na 2 piętrze w 8 piętrowym bloku przy Walerego Slawka. Planowany termin zakończenia budowy inwestycji: IV kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

689 000 zł125 m² 5 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak w Osowcu o powierzchni całkowitej ok.125 m2. Parter w stanie deweloperskim, poddasze do własnej aranżacji w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łąkowa

Odargowo,pomorskie

315 000 zł1 247 m² 253 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad morzem, blisko lasu i jeziora, pod budowę domu wolnostojącego lub bliźniaka, wakacyjnych domków, oraz usług z tym związanych. Lokalizacja: działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Wejherowo,pomorskie

237 000 zł26 m² 9 115,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | do wejścia | centrum | blisko park oraz dworzec skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na ulicy Dąbrowskiego, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staniszewskiego

Gdynia,pomorskie

570 000 zł48 m² 11 974,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2-pokojowe Chwarzno-Wiczlino os.Sokółka Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m2 zlokalizowane na I piętrze (budynek 3 piętrowy). W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świerczek

Świerczek,mazowieckie

399 000 zł163 m² 2 447,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Jeśli poszukujesz domu, który da Ci możliwość zamieszkania na obrzeżach miasta w pięknej i uroczej okolicy w niedalekiej odległości od centrum miasta (około 3 km) - możesz przestać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wapnica

Wapnica,zachodniopomorskie

781 800 zł3 909 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka z potencjałem ok. 300 m od Jeziora Turkusowego, 10 km od Międzyzdrojów. Istnieje możliwość podziału działki na mniejsze. Szczegółowe informacje: przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jana z Kolna

Gdańsk,pomorskie

321 529 zł25 m² 12 743,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Inwestycja przy dawnej Stoczni Gdańskiej Brak czasu na czytanie? Zanotuj tylko najważniejsze: apartamenty inwestycyjne Możliwość odliczenia vat Kilka minut do Starówki Gdańska Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gowarzewo,wielkopolskie

549 000 zł52 m² 10 535,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, urządzonego mieszkania w nowoczesnym budynku na spokojnym i kameralnym osiedlu w Kleszczewie. To miejsce, gdzie cisza, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

602 999 zł41 m² 14 779 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,7 m , usytuowane na 2. piętrze budynku z 2017 roku z windą. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

585 000 zł46 m² 12 656,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie w 4 piętrowym nowym bloku z 2022r. Inwestycja osiedle enter położona jest w południowej części Naramowic. To lokalizacja, która pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

1 995 000 zł15 923 m² 125,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1,59 ha, z własną linią brzegowa Jeziora Łaźno. Nieruchomość położona w sercu Puszczy Boreckiej, na Mazurach Garbatych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Nad Przeźmierką

Poznań,wielkopolskie

2 500 000 zł620 m² 4 032,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 995 m²

Nieruchomość na sprzedaż - Poznań, ul. Nad Przeźmierką 4 Oferujemy do sprzedaży unikalną nieruchomość położoną w granicach miasta Poznania, usytuowaną ok 300 m od zachodniego brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

1 199 000 zł120 m² 9 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

*** ekskluzywny dom typu bliźniak *** *** bagnówka *** *** zadbany ogród *** *** Z klimatyzacją *** Polecamy wyjątkowy dom typu bliźniak dom wolnostojący z 2017 roku , zlokalizowany blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Wspólna

Pawłówek,kujawsko-pomorskie

94 000 zł1 451 m² 64,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu niezabudowanego położonego w gminie Sicienko w miejscowości Pawłówek przy ulicy Wspólnej (dojazd za Karczmą Rzym) w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rossiniego

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł68 m² 12 509,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

- 0% - re/max maraton Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na Warszawskiej Białołęce przy ul. Rossiniego 6. Atutem lokalizacji jest położenie osiedla w odległości 100 metrów od Szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabrska

Gliwice,śląskie

520 000 zł100 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Zabrskiej. Pierwsze piętro, balkon, 3 pokoje nieprzechodnie, na podłogach panele, ściany pomalowane, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Zielona Góra,lubuskie

1 990 000 zł273 m² 7 289,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Oferta tylko w biurze prospace Wyjątkowa oferta sprzedaży domu w Zielonej Górze! Idealny dom dla Twojej Rodziny i pod biznes! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

1 249 000 zł143 m² 8 740,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:569 m²

Szukasz nowego, gotowego do wprowadzenia domu? Marzysz o tym, aby zamieszkać w miejscu, które zostało zaprojektowane z dużą dbałością o każdy szczegół? Jeśli tak, to ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

346 513 zł32 m² 10 815 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł49 m² 5 090,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie w zielonej i cichej uliczce Nowego Miasta. Nieruchomość składa się z: 2 pokoje , duża kuchnia z jadalnią, łazienka. Mieszkanie z o grzewaniem gazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Katowice,śląskie

299 000 zł38 m² 7 827,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W realton Zapraszam inne biura do współpracy Klucze w biurze Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,2 m , zlokalizowane w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włoska

Kraków,małopolskie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu ustawne mieszkanie z wydzieloną przestrzenią sypialnianą przy ul. Włoskiej w dzielnicy Wola Duchacka. Mieszkanie ma 40m i jest zlokalizowane na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Taylora

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł59 m² 16 804 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje / Świetnie skomunikowana część Ursusa / 59,45 m2 / Miejsce w garażu podziemnym / Balkon 4 m2 Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogrodowa

Kiełczów,dolnośląskie

2 199 999 zł212 m² 10 352,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z pięknie utrzymanym ogrodem. Nieruchomość posiada słoneczny salon z wyjściem na taras, wyodrębnioną jadalnię z widokiem na ogród, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bieganów

Bieganów,mazowieckie

715 500 zł15 900 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka rolno-budowlana w Bieganowie idealne miejsce na Twój dom! Na sprzedaż nieruchomość o atrakcyjnym położeniu w malowniczej miejscowości Bieganów, z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szczecińska

Słupsk,pomorskie

7 400 zł390 m² 18,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem hala z 3 pomieszczeniami (możliwość wynajęcia 1-2 lub całości). Hale z pomieszczeniem socjalnym. 18zł/ m2. Hale dostępne od grudnia. kontakt   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

939 900 zł180 m² 5 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przestronny Dom w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 180 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 1000m2, usytuowany w przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chojnów

Chojnów,mazowieckie

550 000 zł2 631 m² 209,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2631m2, położoną w Chojnowie za 550tys. zł. Jest mpzp - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ptaszkowa

Ptaszkowa,małopolskie

1 150 000 zł210 m² 5 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 677 m²

Oferujemy do sprzedaży: nieruchomość zabudowaną dwoma budynkami mieszkalnymi. Lokalizacja: ptaszkowa, gmina Grybów , powiat nowosądecki, woj.małopolskie. Działka o powierzchni. 16,77 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł69 m² 8 275,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną przy ul. Warszawskiej w Rudnej Małej. Inwestycja w zabudowie szeregowej dwu.