dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Warszawa,mazowieckie

1 824 000 zł80 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zoliborz artystyczny 4 pokoje winda budynek ogrodzony dwustronne płn/wsch druga strona płd /zach kuchnia w aneksie z salonem (24,79 m2) 3 sypialnie ( 10,88 : 10,01 ; 10,48 m2) na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Storczykowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

750 000 zł136 m² 5 518,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:366 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i garażem - Siemianowice Śląskie, ul. Storczykowa Kupujący nie ponosi opłat za usługę pośrednictwa i podatku od czynności cywilno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Powidz,wielkopolskie

850 000 zł168 m² 5 327,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, która spełni oczekiwania osób szukających przestrzeni, spokoju i bliskości natury. Ten nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

259 000 zł1 033 m² 250,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka nieopodal Wieliczki! Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną zlokalizowaną w Koźmicach Małych (gmina Wieliczka), w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Świętokrzyska

Warszawa,mazowieckie

1 895 000 zł90 m² 20 981 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż | I piętro | Centrum | Metro Świętokrzyska i onz | Biuro, kancelaria, centrum Terapeutyczne | Gotowy do wejścia Szukasz miejsca, które szybko pozwoli Ci rozwinąć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ryglice

Ryglice,małopolskie

160 000 zł7 700 m² 20,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka 77 arów Ryglice Marzysz o domu z pięknym widokiem i ciszą wokół? Ta działka to strzał w dziesiątkę! Na sprzedaż oferujemy przepięknie położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł126 m² 10 297,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż - ostatni gotowy dom w zabudowie bliźniaczej 126,24 m | Wrocław - Ołtaszyn Oferujemy ostatni dostępny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 126,24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błądzim

Błądzim,kujawsko-pomorskie

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta na wyłączność! Szanowni Państwo. Dbając o komfort osób obecnie zamieszkujących nieruchomość, uprzejmie proszę o umawianie się na prezentację za moim pośrednictwem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

12 450 000 zł224 m² 1 917,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 492 m²

Działki zabudowane, położone w Dzielnicy bielany/radiowo przy ul. Arkuszowej w otulinie Kampinowskiego Parku Narodowego. Teren z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową, brak mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kromera

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

589 000 zł71 m² 8 280,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

NA sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe na wysokim parterze o powierzchni 71,13 m2, w pełni wyposażone, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia. Lokal posiada dwa duże balkony, obydwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bielsko-Biała,śląskie

559 000 zł36 m² 15 450,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament z bajecznym widokiem - u stóp Szyndzielni Bielsko-Biała | 2 pokoje | 36,18 m + loggia 3,85 m | 4. piętro | Widok na góry i las | gotowy do zamieszkania |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

949 900 zł126 m² 7 521 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy Dom w atrakcyjnym rejonie! Pompa ciepła gruntowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok .130 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

569 000 zł58 m² 9 827,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie ( z możliwością zrobienia 4 pokojowego), dwustronne -północ/południe, zlokalizowane w dzielnicy lsm-ul. Kaliska! Nieruchomość idealna na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sadowa

Sadowa,mazowieckie

1 414 000 zł130 m² 10 876,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

To może być Twoje miejsce na ziemi, a na pewno to jest oaza spokoju i miejsce relaksu dla obecnych właścicieli :) Oferujemy Państwu lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Biała Podlaska,lubelskie

447 415 zł2 081 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę w kształcie foremnego prostokąta z równym terenem. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. W pobliżu przystanek autobusowy, sklepy, szkoła, przychodnia, kościół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

1 299 000 zł72 m² 18 041,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, nowoczesne, bardzo jasne - stan do wprowadzenia - bez podatku 2% pcc - 3pokojowy apartament 72m2 + bardzo duże miejsce postojowe W garażu podziemnym + komórka lokatorska - na osiedlu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

1 759 000 zł167 m² 10 532,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowy, ekskluzywny dom jednorodzinny wykończony w 100% z najwyższej jakości materiałów i zamieszkały dopiero od lutego 2024 r. - cena do negocjacji Każdy detal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 537 000 zł80 m² 19 169,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

WE speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

565 000 zł71 m² 8 010,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Stoprocent- nieruchomości na sprzedaż mieszkanie na piętrze w zabudowie szeregowej dwulokalowej w Rudnej Małej. Jest to kameralne osiedle dobrze skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

484 900 zł31 m² 15 641,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji na Mokotowie. Mieszkanie Jasne, 2 pokoje o powierzchni 31m2. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

580 092 zł55 m² 10 547,10 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o funkcjonalnym układzie z przestronnym salonem i dużym tarasem o powierzchni ponad 10 m , z ekspozycją południową, gwarantującą świetne doświetlenie wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kiełpin

Kiełpin,mazowieckie

850 000 zł800 m² 1 062,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży 1 działkę pow 800m2 o wymiarach 29x28m Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jędrusik

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł62 m² 24 088,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością ( bez pośredników!) zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu w jednym z najmodniejszych miejsc Warszawy, na nowoczesnym osiedlu "żoliborz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hołdu Pruskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 000 000 zł129 m² 7 741,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zapraszam na prezentację wyjątkowej nieruchomości. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy przy ulicy Hołdu Pruskiego. Na 129,17 m2 składa się przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bieszczadzka

Gdynia,pomorskie

299 000 zł29 m² 10 159,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż kawalerka położona w atrakcyjnej dzielnicy Gdyni - Wielki Kack To miejsce stworzone z myślą o tych, którzy poszukują równowagi między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Wieliszew,mazowieckie

660 000 zł53 m² 12 452,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe o powierzchni 53 m ,3 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 2018 roku-Wieliszew, ul. Kościelna. Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, aneks kuchenny Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Huta Podgórna

Huta Podgórna,mazowieckie

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:958 m²

Działka z domkiem w Puszczy Białej na działce drzewa świerki i sosny w mniejszości brzozy i dęby. Dojazd do działki drogą leśną utwardzoną około 1.5 km od szosy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Upalna

Wrocław,dolnośląskie

2 300 000 zł305 m² 7 540,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się we Wrocławiu na dzielnicy Krzyki. Nieruchomość posiada garaż, ogródek z tarasem, oraz duży salon do spędzania wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł67 m² 12 275,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Miło mi zaprezentować klimatyczne mieszkanie przy ul. Skarbka z Gór 132h, białołęka. Nieruchomość położona jest na bardzo cichym, spokojnym i zielonym osiedlu z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

899 000 zł130 m² 6 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

ok. Dom wolnostojący z 2012r. o pow. użytkowej ok. 130m2 - dz. 10a. Opis : ok. 130 m powierzchni użytkowej, 4 pokoje (4 sypialnie), 2 łazienki; technika budowy: tradycyjna ; materiał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wołomin,mazowieckie

748 000 zł59 m² 12 678 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w centrum Wołomina idealne dla rodzin! Kupujesz bez prowizji, bezpośrednio od Developera. Jeśli interesuje Państwa inny metraż, proszę złożyć zapytanie. Mamy również inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

620 000 zł60 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie znajduje się w spokojnym sąsiedztwie. Na piętrze znajdują się tylko dwa mieszkania. Sąsiedztwo jest spokojne, klatka zamykana z domofonem. Układ mieszkania to kuchnia i mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

999 000 zł49 m² 20 471,30 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty Blisko plaży i centrum miasta, dobrze skomunikowane, gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję. Lokalizacja Położenie na granicy Gdyni Śródmieście oraz nowej, rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sucha

Sucha,kujawsko-pomorskie

79 900 zł965 m² 82,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż działkę o powierzchni 972 m , położoną w samym centrum miejscowości Sucha , w gminie Lubiewo, powiat tucholski. Atrakcyjna lokalizacja.