cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 208 ogłoszeń
Od najnowszych
200 208 ogłoszeń
735 000 zł66,40 m² 11 069,28 zł/m²
Dom z garażem Fałkowo
Fałkowo,wielkopolskie
1 889 000 zł210 m² 8 995,24 zł/m²
2 805 000 zł11 000 m² 255 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²
Dom wolnostojący Ołużna
Ołużna,zachodniopomorskie
390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska
Wrocław,dolnośląskie
520 000 zł37,29 m² 13 944,76 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego
Warszawa,mazowieckie
533 000 zł42,50 m² 12 541,18 zł/m²
Dom z tarasem Błonie
Błonie,mazowieckie
3 000 000 zł280 m² 10 714,29 zł/m²
Dom z tarasem Konikowo
Konikowo,zachodniopomorskie
799 000 zł188 m² 4 250 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica
Oleśnica,dolnośląskie
449 000 zł53,01 m² 8 470,10 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Wrocław,dolnośląskie
537 000 zł44 m² 12 204,55 zł/m²
Działka budowlana Przykory
Przykory,mazowieckie
120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²
1 495 000 zł16 133 m² 92,67 zł/m²
Dom z garażem, ul. Krakowska
Bolęcin,małopolskie
899 000 zł300 m² 2 996,67 zł/m²
Działka, ul. Polna
Nekla,wielkopolskie
268 980 zł4 483 m² 60 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzesińska
Gniezno,wielkopolskie
249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²
Rynek pierwotny
613 536 zł36,96 m² 16 600 zł/m²
185 000 zł1 430 m² 129,37 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego
Oleśnica,dolnośląskie
649 000 zł84 m² 7 726,19 zł/m²
Dom wolnostojący Stanisławowo
Stanisławowo,wielkopolskie
299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²
169 000 zł990 m² 170,71 zł/m²
Dom z garażem
Rybnik,śląskie
1 100 000 zł384,34 m² 2 862,05 zł/m²
Lokal handlowy Szczecin
Szczecin,zachodniopomorskie
626 000 zł73,18 m² 8 554,25 zł/m²
8 000 000 zł750 m² 10 666,67 zł/m²
Dom Borzysławiec
Borzysławiec,zachodniopomorskie
560 000 zł160 m² 3 500 zł/m²
1 353 000 zł404 m² 3 349,01 zł/m²
Dom wolnostojący Popowo-Parcele
Popowo-Parcele,mazowieckie
399 999 zł96 m² 415,80 zł/m²
Apartament z ogródkiem Józefosław
Józefosław,mazowieckie
1 179 000 zł84 m² 14 035,71 zł/m²
213 850 zł1 645 m² 130 zł/m²
Dom z garażem, ul. Artylerzystów
Lębork,pomorskie
2 100 000 zł238,18 m² 8 816,86 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg
Kołobrzeg,zachodniopomorskie
665 000 zł81 m² 8 209,88 zł/m²
Działka rolna z dojazdem asfaltowym Rychówko
Rychówko,zachodniopomorskie
346 000 zł90 000 m² 3,84 zł/m²
Działka Wielka Wieś
Wielka Wieś,łódzkie
119 000 zł1 161 m² 102,50 zł/m²
Działka komercyjna zabudowana, ul. Rozwadowska
Poznań,wielkopolskie
247 000 zł1 000 m² 247 zł/m²