cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
199 977 ogłoszeń
Od najnowszych
199 977 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona Niepołomice
Niepołomice,małopolskie
229 000 zł1 050 m² 218,10 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, Armii Krajowej
Poznań,wielkopolskie
570 000 zł64 m² 8 948,19 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Szarotki
Szczecin,zachodniopomorskie
445 000 zł28 m² 15 892,90 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej
Sopot,pomorskie
999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Benedyktowicza
Kraków,małopolskie
880 000 zł6 417 m² 137,14 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka
Poznań,wielkopolskie
899 700 zł68 m² 13 230,90 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego
Rzeszów,podkarpackie
395 000 zł35 m² 11 237,50 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie
958 900 zł120 m² 7 978 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
409 000 zł54 m² 7 642 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Mokotowska
Warszawa,mazowieckie
2 199 000 zł93 m² 23 747,30 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej
Wrocław,dolnośląskie
1 152 756 zł81 m² 14 200 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej
Warszawa,mazowieckie
900 000 zł48 m² 18 781,30 zł/m²
Archiwalne
Willa z garażem, ul. Jaworowa
Podkowa Leśna,mazowieckie
3 490 000 zł380 m² 9 184,21 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska
Łódź,łódzkie
655 370 zł71 m² 9 230,56 zł/m²
Archiwalne
Apartament z ogródkiem, ul. Zabłocie
Kraków,małopolskie
1 560 000 zł58 m² 26 896,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska
Ruda Śląska,śląskie
279 000 zł48 m² 5 776,40 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia