dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

679 000 zł1 000 m² 679 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Tyniec Mały, położonej w bliskim sąsiedztwie Kobierzyc oraz Wrocławia. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieganów

Bieganów,mazowieckie

730 000 zł109 m² 6 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m ,na kształtnej działce o powierzchni 750 m w spokojnej okolicy koło Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

2 880 520 zł125 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atuty Elegancki penthouse o powierzchni 125,24m2 z tarasem Lokalizacja Nieruchomość znajdująca się w dzielnicy Mały Kack przy ul. Olgierda, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiełły

Grodków,opolskie

215 000 zł37 m² 5 801,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Grodkowie, woj. opolskie, 10 km od autostrady A4. Mieszkanie ma 32,9 m2 powierzchni użytkowej i położone jest na I piętrze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koziorożca

Gdańsk,pomorskie

781 000 zł71 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 71 m - Gdańsk Osowa Oferuję przestronne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 71 m z dużym balkonem, miejscem w hali garażowej i piwnicą (2,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, plac Św. Brunona

Kartuzy,pomorskie

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Serdecznie zapraszam na Dzień Otwarty Mieszkania w Kartuzach! Sobota, 27.09.2025r. w godz. 10:00-14:00 Twoje wymarzone 54 m w sercu Kartuz czekają! Dzień Otwarty sobota 27.09 Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poniatowskiego

Kraków,małopolskie

1 499 000 zł234 m² 6 395,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą przestronnej połowy bliźniaka położonego w okolicy domów zabudowy szeregowej przy ul. Poniatowskiego na Wzgórzach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Poznań,wielkopolskie

791 466 zł57 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych poprawek i jest gotowe na przyjęcie nowych właścicieli od zaraz? Apartament M19 w Rezydencji Rejtana 4 to połączenie świetnego designu, wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźniców

Kraków,małopolskie

630 000 zł34 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje do wejścia na czyżynach! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy - na uboczu ul. Centralnej. Osiedle cieszy się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na Bronowicach przy ul. Krańcowa lub zamiana na mniejsze mieszkanie bez dopłaty. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty Funkcjonalne, wygodne i eleganckie 2 pokoje z widokiem na miasto i Ergo Arenę. Lokalizacja Nowa Letnica to kameralnie położone osiedle, znakomicie skomunikowane z centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

624 000 zł52 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Krzyki ul. Gliniana Blisko? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 2,5 km = 8 minut Do Dworca pkp/pks = 0,5 km = 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłońskiego

Gdańsk,pomorskie

659 000 zł63 m² 10 460,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu świetne mieszkanie w kapitalnej lokalizacji! mieszkanie Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Białystok,podlaskie

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Białystok, ul. Wiejska, os. Nowe Miasto | 63 m Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mosty

Mosty,pomorskie

2 300 000 zł363 m² 6 338,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 641 m²

Przestronny dom wolnostojący podpiwniczony Mosty w sąsiedztwie rezerwatu Mechelińskie Łąki, tuż nad Zatoką Pucką- na dużej działce 1641 m2 Dla kogo: nieruchomość idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł630 m² 4 603,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka na gocławku pod zabudowę wielorodzinną. W obowiązującym planie zagospodarowania nieruchomość przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną, położona w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jana z Kolna

Gdańsk,pomorskie

321 519 zł25 m² 12 703,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Inwestycja przy dawnej Stoczni Gdańskiej Brak czasu na czytanie? Zanotuj tylko najważniejsze: apartamenty inwestycyjne Możliwość odliczenia vat Kilka minut do Starówki Gdańska Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Osiek

Osiek,lubuskie

139 000 zł37 m² 3 736,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie Blisko Jeziora - Idealne dla Miłośników Natury Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,20 m , zlokalizowane zaledwie 1,5 km od plaży głównej malowniczego jeziora Osiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbuszowa

Kolbuszowa,podkarpackie

799 000 zł157 m² 5 089 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, podpiwniczony pod całością z wiatą na dwa samochody w Kolbuszowej zaledwie 900 metrów od centrum miasta. Oferuję na sprzedaż dom w Kolbuszowej po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dekerta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

530 000 zł62 m² 8 616,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

NA sprzdaż mieszkanie dwupoziomowe O powierzchni 61,51 M2 znajdujące się W niskim bloku na os. Górczyn przy ulicy dekerta W gorzowie wlkp. Mieszkanie jest idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Na Grobli

Stargard,zachodniopomorskie

260 000 zł1 400 m² 185,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do oferty działki znajdującej się na ulicy Na Grobli w Stargardzie. Urocze miejsce z dala od zgiełku miasta. Jednocześnie - odległość do centrum Stargardu to tyko 3 min jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kupca

Gdynia,pomorskie

565 318 zł42 m² 13 563,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera cena zawiera obowiązkowy udział W terenie osiedlowym I terenie rekreacyjnym. Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Chojna,zachodniopomorskie

580 000 zł8 007 m² 72,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna w doskonałej lokalizacja w pobliżu Chojny! Działka o powierzchni 8 007 m2, położona przy drodze krajowej nr 26, co zapewnia do niej szybki i prosty dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł56 m² 18 732,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: ochota - Szczęśliwice - ul. Włodarzewska 78 A. Świetna lokalizacja: blisko centrum, a zarazem położenie w cichej i zielonej części miasta. Park Szczęśliwicki i Fort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

25 000 zł12 m² 2 083,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mam do sprzedania miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ul. Żwirki i Wigury 14-18 (skrzyżowanie z ul. Gagarina, muchobór Wielki). - garaż znajduje się w budynku mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romanowicza

Tarnów,małopolskie

399 000 zł54 m² 7 416,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Cześć, jestem mieszkaniem na ul. Romanowicza w Tarnowie Mam 53,8 m pełnych ciepła i dobrych historii do napisania. Na 4. piętrze czekam na nowych właścicieli, którzy docenią mój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Skęczniew

Skęczniew,wielkopolskie

120 000 zł1 538 m² 78,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 1538 m2 w miejscowości Skęczniew w województwie wielkopolskim. Działka znajduje się przy asfaltowej, cichej drodze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

350 000 zł60 m² 5 852,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! przestronne mieszkanie na manhattanie! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 59,80 m2, stanowiące idealną propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 390 000 zł58 m² 24 173,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przestronny Apartament z Ogrodem w Sercu Sopotu - Idealny na Mieszkanie lub Lokal Usługowy Marzysz o wyjątkowym miejscu w prestiżowej lokalizacji? Oto lokal na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowa Wola

Kraków,małopolskie

959 000 zł53 m² 18 060,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie podgórze / zabłocie balkon, klimatyzacja, piwnica lokalizacja: na sprzedaż przytulne, gotowe do zamieszkania mieszkanie zlokalizowane przy ul. Janowa Wola, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Do Morza

Mechelinki,pomorskie

711 382 zł38 m² 18 909,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty Widok na morze, 200 m od plaży, gotowiec inwestycyjny. Lokalizacja Mechelinki to malownicza miejscowość, położona w sąsiadującej z Gdynią gminie Kosakowo - między Zatoką Pucką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górka

Gdańsk,pomorskie

1 095 000 zł106 m² 10 330,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Atuty Świetna lokalizacja pod kątem inwestycyjnym - kilka minut spacerem do gdańskiej starówki i centrum handlowego Forum. Kamienica po remoncie elewacji. Możliwość łatwego podziału na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kubicy

Tychy,śląskie

335 000 zł48 m² 6 921,49 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie typu M3, zlokalizowane w 9-piętrowym bloku w samym centrum Tychów. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sczanieckiej

Szczecin,zachodniopomorskie

100 000 zł17 m² 5 882,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż garaż o powierzchni 17m2 (w dokumentach 16m2) położony na pograniczu centrum Szczecina i dzielnicy Grabowo. Nieruchomość położona jest tuż obok ulicy Emilii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Widokowa

Czeladź,śląskie

639 000 zł124 m² 5 160,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oraz podatku pcc 2% Widokowa to nowa wizytówka Czeladzi nowoczesne szeregowce z ogrodem i garażem, idealne dla rodzin i inwestorów. Podstawowe informacjelokalizacja: czeladź, ul. Widokowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łazy Wielkie

Łazy Wielkie,dolnośląskie

131 900 zł1 319 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Łazy Wielkie działki przy lesie! Oferujemy odpłatną usługę pośrednictwa przy kupnie działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową, szer. frontu 24m, długość 60m media : woda, energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Chorzów,śląskie

277 000 zł45 m² 6 210,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w Chorzowie przy ul. Wiosennej - idealna propozycja dla osób szukających funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy. Mieszkanie jest słoneczne, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

409 000 zł36 m² 10 958,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Atuty 2 pokoje - Osmeckiego - piwnica - balkon Tylko u mnie, nie szukaj dalej. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36,50 m2. Położone jest na trzecim piętrze w niskim 4-piętrowym bloku.