dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł54 m² 16 753,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na granicy Stegien i Sadyby. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 12-piętrowym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

439 000 zł61 m² 7 208,54 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży częściowo wyposażone, komfortowe mieszkanie na 6. piętrze 11. piętrowego bloku z widokiem na panoramę Gliwic. Mieszkanie posiada przynależną piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża Góra

Kraków,małopolskie

699 000 zł57 m² 12 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

nr 25 Nie płacisz prowizji! Nie płacisz podatku pcc! Nowa inwestycja w dzielnicy Bieżanów - Prokocim. Przedsprzedaż! Mieszkanie o powierzchowni 56,77 m2 znajdujące się na 1 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł19 m² 24 517,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Opiekun oferty tel. Z przyjemnością prezentujemy Państwu elegancką kawalerkę o powierzchni 19,17 m, zlokalizowaną w prestiżowej części Starego Żoliborza, przy ulicy ks. Popiełuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rogoźnica

Rogoźnica,podkarpackie

549 000 zł176 m² 3 119,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

Na sprzedaż trzy domy w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w Głogowie Małopolskim. Powierzchnia całkowita domu wynosi 175,99 m ( w tym garaż i strych) powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żory

Żory,śląskie

1 600 000 zł856 m² 1 869,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Na sprzedaż Hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem socjalno-biurowym. Hala zlokalizowana jest w Mizerowie (powiat Pszczyński) obok Żor i wjazdu/zjazdu na Autostradę A1. Obiekt mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jasieniec

Jasieniec,mazowieckie

590 000 zł128 m² 4 627,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 365 m²

Bardzo ładny dom parterowy o powierzchni 127,5 m 2 położony w gminie Jasieniec k. Grójca. Dom znajduje się na działce o powierzchni 7.365 m 2. Składa się z: 3 pokoi 23,99 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

569 512 zł41 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 25 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadźwingów

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł42 m² 14 047,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m na warszawskim Mokotowie (służew) przy ul. Jadźwingów 5/7. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Osiedlowa

Szembekowo,kujawsko-pomorskie

135 000 zł1 354 m² 99,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1354 m , położona w malowniczej miejscowości Szembekowo, gminie Obrowo, w pobliżu Torunia. Lokalizacja i otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Poznań,wielkopolskie

670 000 zł56 m² 12 052,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i dużą loggią ul. Górczyńska, poznań Zapraszamy do zapoznania się z naszą interesującą ofertą wyjątkowym, przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 280 000 zł360 m² 9 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:418 m²

Atuty: elegancki, energooszczędny dom w sercu zielonej Gdyni - połączenie nowoczesności, komfortu i natury Dla kogo: dla dużej rodziny ceniącej przestrzeń i nowoczesne rozwiązania Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 379 900 zł231 m² 5 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom Parterowy w stanie deweloperskim + Dom z przestronnym poddaszem użytkowym łącznie o powierzchni ok 230 m2 posadowiony wśród pięknych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Opawska

Gliwice,śląskie

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:851 m²

Willa z duszą! Modernistyczna perła Gliwic! ul. Opawska! Oferujemy do sprzedaży willę z lat 30-tych XX wieku, która definiuje pojęcie elegancji, stylu i harmonii. W świecie gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Marianów

Marianów,mazowieckie

320 000 zł1 003 m² 319,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka budowlana pod planem mpzp 1003 M2 pod zabudowę jednorodzinna i/lub bliźniaczą Na pograniczu Grądy/ Marianów -woda miejska - przy działce -gaz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł235 m² 9 787,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:851 m²

Prezentowany dom z 1997 roku, o powierzchni całkowitej 235,2 m i użytkowej 157,3 m , zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy na Warszawskich Młocinach, tuż przy lesie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

1 390 000 zł71 m² 19 624,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: nowoczesna, kameralna inwestycja klasy premium na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Apartamenty z imponującą wysokością pomieszczeń 2,9 m, systemem Smart Home, klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

699 000 zł45 m² 15 468 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego mieszkania o powierzchni 45,19 m , zlokalizowanego przy ul. Mariana Domagały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

349 000 zł42 m² 8 349,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie na osiedlu Nowy Batory , o powierzchni 41,8 m . To doskonała propozycja dla osób szukających mieszkania do zamieszkania od razu lub jako inwestycji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sosnowy Las

Mielno,zachodniopomorskie

1 345 000 zł64 m² 20 979,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty - basen na dachu z widokiem na jezioro Jamno - mieszkanie znajduję się na ostatniej kondygnacji - narożny balkon o pow. 34 m2 z widokiem na zieleń - wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dolna Brama

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł102 m² 9 807,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny 3-pokojowy lokal z duszą, położony na kameralnej i cichej uliczce w okolicach bastionów, tuż przy Motławie. Atuty: lokal/mieszkanie w stanie deweloperskim, po generalnycm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Betonowa

Kraków,małopolskie

927 000 zł103 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny segment w zielonej okolicy - Domy w Wolicy Lokalizacja: wolica, kraków (nowa Huta) - przy granicy z Niepołomicami Inwestycja: domy w Wolicy - kameralne osiedle segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiejska

Pępowo,pomorskie

269 000 zł831 m² 323,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 831 m widok na las i nową zabudowę | Pępowo Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 831 m , położona w malowniczej części wsi Pępowo zaledwie 18 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

887 000 zł3 939 m² 225,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3939 m w Łochowie - blisko Górnego Kanału Noteckiego, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3939 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

611 000 zł52 m² 11 774,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania Starogardzka - komfort i bezpieczeństwo w zielonej części Gdańska Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 250 000 zł314 m² 7 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.300 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 1000 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lęborska

Żarnowska,pomorskie

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż gotowa w pełni umeblowana nieruchomość o powierzchni całkowitej 70m2 położona k. Łeby w miejscowości Żarnowska Atuty nieruchomości: - bardzo niski czynsz - ok 300 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 499 000 zł209 m² 7 172 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Stylowy Dom wolnostojący w okolicy Międzyborowa. Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 209m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 1215 m2. Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

630 000 zł75 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Do sprzedaży lokal mieszkalny 75m2, 3 pokoje położony w kamienicy w centrum Piaseczna za 630000zł. Lokal jest położony w kamienicy z 1911 roku po generalnym remoncie, który się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku na bydgoskim osiedlu Kapuściska - cenionym za spokój, zieleń i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

849 000 zł126 m² 6 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż ostatni w tej inwestycji dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni parteru 81,06 m2. Do dyspozycji właścicieli, jest dodatkowo poddasze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyrzecze

Warszawa,mazowieckie

1 799 000 zł190 m² 9 452,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Dom na sprzedaż - ul. Przyrzecze, warszawa Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 190 m , położony na działce 783 m . Budynek z 2015 roku, obecnie wykorzystywany jako siedziba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ochla-Czeremchowa

Zielona Góra,lubuskie

635 000 zł95 m² 6 656,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:403 m²

0% prowizji - Ostatni dom w inwestycji "czeremchowa - Płoty" Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera, bez pcc i prowizji. Wszystkie szczegóły pod numeremzapraszamy do kontaktu! Metraż domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Międzywodzie,zachodniopomorskie

459 000 zł44 m² 10 431,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj tam, gdzie inni tylko marzą, by spędzić urlop. Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast budzika słyszysz szum fal, a za oknem zamiast sąsiada las i morze. Tak blisko, że mewy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leyka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

489 000 zł72 m² 6 763,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro gethouse Estate oferuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,3 m , zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym budynku na popularnym osiedlu Jaroty, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł42 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ursus 2025: kiedy stereotypy spotykają rzeczywistość tak - większość z nas kojarzy Ursus. Fabryka traktorów, przemysłowe kominy, robotnicze osiedla z epoki prl-u. Ale czy ktoś sprawdził.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł75 m² 7 999,47 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczecin, centrum, plac Lotników, nowe mieszkanie, z windą, taras, standard developerski, sprzedaż. Poszukujesz mieszkania w centrum Szczecina? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje! Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętego Ducha

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

179 000 zł51 m² 3 479,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie Dwa Poziomy Stan Deweloperski to mieszkanie możesz kupić na raty bez udziału banku. Szczegóły W biurze nieruchomosci. Mieszkanie w odnowionej kamienicy. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Polna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

480 000 zł39 m² 12 454,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego! Budynek już po odbiorze! Ostatnie dostępne mieszkania w I etapie. Mieszkanie 2 pokojowe 38,54 m2 na II kondygnacji ( I piętro), z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Opole,opolskie

539 000 zł52 m² 10 407,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż: mieszkanie 2 pkł 51,8 m w Opolu Zaprojektowane z wyczuciem, urządzone ze smakiem i gotowe, by od razu w nim zamieszkać. Przestrzeń, która łączy wygodę codziennego.