dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Tomice

Tomice,dolnośląskie

499 999 zł1 751 m² 285,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

499 999 zł | sprzedaż | 1751 m2 | działka | tomice | gmina góra kalwaria Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą o powierzchni 1751m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

489 000 zł25 m² 19 560 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży wykończona kawalerka z balkonem do wejścia, w bloku z 2016roku. Do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie o pow. 25,5m2 w nowym budownictwie z 2016r, w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rychtal

Rychtal,wielkopolskie

450 000 zł87 m² 5 168,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Kameralne Osiedle mieszkań w Rychtalu - Nowoczesny Komfort w Spokojnym Otoczeniu! Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją w Rychtalu- kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Urzut

Urzut,mazowieckie

750 000 zł2 486 m² 301,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działkę o powierzchni 2486 m, zlokalizowana w cichej i zielonej części miejscowości Urzut, w gminie Nadarzyn. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubomirskiego

Kraków,małopolskie

2 254 000 zł103 m² 21 883,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Polecamy! mieszkanie 4 pokojowe 103 m2 przy ul. Lubomirskiego dzielnica: ( Stare Miasto ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 - piętrowej kamienicy z 1912 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 3-pokojowy

Gliwice,śląskie

555 555 zł65 m² 8 611,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż wyjątkowy loft w sercu Gliwic - Al. Wojciecha Korfantego 12 Oferujemy Państwu na sprzedaż stylowy i przestronny loft zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Gady

Gady,warmińsko-mazurskie

120 000 zł3 249 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż kompleks działek położonych w urokliwej miejscowości Gady. Oferowana działka numer 134/2 o powierzchni 3249 m2 stanowi grunty orny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł54 m² 13 425,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie Wrocław, krzyki, ul. Drukarska 28 Powierzchnia: 54 m + piwnica Piętro: 1 z 10 Forma własności: pełna własność z księgą wieczystą. Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narutowicza

Gdynia,pomorskie

3 100 000 zł230 m² 13 478,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Opis domu: dom składa się z 3 kondygnacji. I poziom to: pokój - 22,5 m2 pokój - 23,2 m2 kuchnia - 10 m2 holl - 9,8 m2 wc - 4,4 m2 Z salonu mamy wyjście na mały taras oraz zejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zasadowa

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł765 m² 888,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę o powierzchni 765m2 Działka mieści się w Radości w pobliżu skrzyżowania ulicy Zasobnej i Zasadowej Nieruchomość posiada kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

849 000 zł126 m² 6 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 81,06 m2. Budynek posadowiony został na działce o powierzchni 385 m2. Do dyspozycji właścicieli, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gdynia

Gdynia,pomorskie

5 500 000 zł602 m² 9 136,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z widokiem na morze z pozwoleniem na budowę oraz projektem domu położona w najbardziej pożądanej lokalizacji w Gdyni - jedna z nielicznych dostępnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

559 000 zł35 m² 15 971,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje do wejścia Z tarasem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Agatowej, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bażantowa

Bytom,śląskie

619 000 zł116 m² 5 313,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Nowe domy szeregowe W bytomiu szombierki (ul. Bażantowa) ani pcc 2%! dom: w zabudowie szeregowej Działka: 261 m Powierzchnia użytkowa: 116 m Stan: surowy zamknięty Parter: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

424 597 zł38 m² 11 292,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne. Bez prowizji, pcc 0% Opis ogólny i lokalizacja Lokalizacja: wrocław, ul. Strzegomska to dynamicznie rozwijający się obszar dzielnicy Popowice, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyrmanda

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł61 m² 9 771,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

W sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku przy ulicy Tyrmanda - osiedle Muchobór Wielki. Nieruchomość idealna dla rodziny, pary lub jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Grzybowo,zachodniopomorskie

1 200 000 zł249 m² 4 819,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:817 m²

N a sprzedaż gotowiec inwestycyjny z 10% stopą zwrotu w skali roku! Specyfika nieruchomości: * 13 pokoi - 12 pokoi 2 os., 1 pokój 3 os. * powierzchnia 249 m + nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

1 149 000 zł111 m² 10 351,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej wraz z dużą, piękną zadbaną działką , o powierzchni ponad 5a. Dom przeznaczony dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chmielnik,podkarpackie

850 000 zł80 m² 10 559 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący znajdujący się w miejscowości Chmielnik! Dom o powierzchni 80.5 m znajduje się na 13 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pułaskiego

Sopot,pomorskie

2 550 000 zł105 m² 24 216,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Sopot Dolny, ul. Pułaskiego Powierzchnia: 105 m | 2 poziomy | Balkon | Miejsce postojowe | Wysoki standard W Dolnym Sopocie nowe inwestycje budowlane to prawdziwa rzadkość, dlatego ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pawęzów,małopolskie

1 250 000 zł164 m² 7 616,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Nowoczesny dom z duszą i niskimi kosztami utrzymania Pawęzów Cena: 1 250 000 zł | Oferta na wyłączność w Nieruchomości Szukasz komfortowego domu z nowoczesnymi rozwiązaniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł61 m² 9 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem 91 m2 i dwoma miejscami postojowymi w cenie nieruchomości zaledwie 7 km od Galerii Rzeszów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

631 000 zł92 m² 6 893,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie na pierwszym piętrze w Gliwicach w bliskiej odległości Parku Grunwaldzkiego w zadbanej kamienicy. Lokal składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

2 200 000 zł400 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:556 m²

Przestronny dom jednorodzinny w Wejherowie z możliwością wydzielenia oddzielnego mieszkania z myślą o wynajmie. Idealna oferta dla rodzin potrzebujących domu wielopokoleniowego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rajcza

Rajcza,śląskie

200 000 zł5 427 m² 36,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 427 m²

Przed Państwem oferta sprzedaży nieruchomości w skład której wchodzą : dom ,zabudowanie gospodarcze oraz grunty budowlane ,rolne i leśne o łącznej powierzchni 5427 m2. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Stalowa Wola,podkarpackie

285 000 zł41 m² 6 990,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze w bloku z przy ul. Wolności bez pośrednika. Mieszkanie do remontu o powierzchni 40.77m, składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zboiska

Zboiska,mazowieckie

1 059 000 zł120 m² 8 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Piękny , Zadbany Dom w spokojnej i cichej okolicy Radziejowic. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, o powierzchni ok. 121 m2 gotowy do wprowadzenia, na bardzo ładnej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

329 000 zł50 m² 6 587,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy świetne 2pokojowe mieszkanie w Nowym Dworze Gdańskim. Przestronne dwupokojowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 49,94m2 składające się z: - 2 Pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbka

Gdańsk,pomorskie

669 500 zł52 m² 12 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w kameralnym osiedlu Gdańsk, ul. Dąbka Przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 51,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Prawiedniki,lubelskie

964 000 zł161 m² 5 987,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

W ofercie atrakcyjny bliźniak położony w urokliwej miejscowości - Prawiedniki! Budynek w trakcie budowy. Planowane oddanie w stanie deweloperskim na II kwartał 2026r. Połowa bliźniaka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mników

Mników,małopolskie

2 800 000 zł279 m² 10 052,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 523 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu D, wolnostojącego w inwestycji Mników Zielona Dolina. Dom gotowy do odbioru- pozwolenie na użytkowanie. Zachęcam do zapoznania się z ofertą największego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł50 m² 11 932,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji. Sprzedaż bez pośredników! Osiedle Projektant ul.Leska Powierzchnia: 50.2 M2 Osobna kuchnia z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Błędowo

Błędowo,mazowieckie

240 000 zł2 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana do zabudowy jednorodzinnej 2000m2 w miejscowości Błędowo pod Pomiechówkiem, 40km na północ od Warszawy. Działka znajduje się w malowniczej okolicy, tuż przy urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł65 m² 19 722,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskim Ursynowie Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Warszawskiej dzielnicy Ursynów. Dzięki doskonałemu połączeniu komunikacyjnemu szybko można udać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bobolin

Bobolin,zachodniopomorskie

261 760 zł818 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 818m2 na osiedlu nowych domów jednorodzinnych! Bobolin - 15 minut od Centrum Szczecina! Okolica przyjazna rodzinie! Oferta sprzedaży działki o powierzchni 818m2 zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obywatelska

Tychy,śląskie

689 000 zł79 m² 8 775,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2%. Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orzechówka

Orzechówka,podkarpackie

495 000 zł170 m² 2 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 980 m²

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż przestronny, solidny dom z lat 60., wybudowany z cegły, wraz z murowano-drewnianym budynkiem gospodarczym. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wiśniowa

Błądzikowo,pomorskie

479 000 zł4 322 m² 110,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej - Błądzikowo Małe, k. Pucka Najtańsza cena w okolicy za m2! Tylko 110zł/m2. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4322 m w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gdynia

Gdynia,pomorskie

729 000 zł920 m² 792,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka w dzielnicy Kacze Buki tuz przy lesie z pozwoleniem na budowę. Jeden dom- skrajny pod lasem z dużą działką zostawiasz dla siebie, 2 segmenty na drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Szarejki

Szarejki,warmińsko-mazurskie

179 000 zł2 000 m² 89,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości In-Home prezentuje atrakcyjne działki z warunkami zabudowy o powierzchni 2000 m2 każda, położone w miejscowości Szarejki (gmina Ełk). Odległość od Ełku to jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Żywiec

Żywiec,śląskie

490 000 zł76 m² 6 432,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Żywiec - duże mieszkanie z potencjałem Jeżeli wolisz mieszkanie niż dom i chcesz mieć dużo miejsca to zobacz naszą ofertę. Mieszkanie 4-pokojowe na parterze budynku 4 piętrowego na Osiedlu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij