dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

538 770 zł26 m² 21 037,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Budzewo

Budzewo,warmińsko-mazurskie

140 000 zł21 105 m² 6,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży nieruchomość niezabudowana o powierzchni 2,1105 ha, nieruchomość składa się z dwóch działek, dla jednej z nich wydano decyzję o warunkach zabudowy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ozimska

Opole,opolskie

5 535 zł196 m² 28,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:196 m²

5535 zł to cena brutto. Netto 4500. Wystawiamy pełną fakturę vat 23%. Ogłoszenie dotyczy najmu, a nie sprzedaży. Nastąpił błąd przy dodawaniu oferty. Do wynajęcia praktycznie od zaraz obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarocka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

589 000 zł61 m² 9 655,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem ul. Jarocka, olsztyn Z przyjemnością prezentujemy komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 680 000 zł59 m² 28 474,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atuty: znakomita lokalizacja w samym centrum Gdańska , wysoki standard wykończenia, w budynku dla mieszkańców strefa spa z basenem. Nieruchomość idealnie nadaje się pod wynajem oraz jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jawor,dolnośląskie

270 000 zł49 m² 5 556,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży atrakcyjne, jasne i przytulne mieszkanie 3 pokojowe z loggią, położone w bloku na osiedlu mieszkaniowym w Jaworze. Lokalizacja bardzo korzystna, w pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Igrzyskowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł40 m² 11 158 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkaniowej w sercu Fordonu, prestiżowej inwestycji przy ul. Igrzyskowej 1b w Bydgoszczy. Oferta dostępna wyłącznie. W jawa nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Krapkowice,opolskie

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie położone w centrum Krapkowic, na ul. Konopnickiej. Lokal mieści się na pierwszym piętrze, wielorodzinnego budynku. Blok ocieplony, zadbany, zarządzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnowiec,małopolskie

421 420 zł55 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tarnowiec, ul. Księżycowa. Mieszkanie B3 Parter - 55,45m + ogródek 40,18m Cena: 421 420 zł Mieszkanie C6 Piętro - 58,52 m + Poddasze do adaptacji 26,31 m Cena: 534 429 zł Cześć, jestem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia I blisko centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

771 316 zł46 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja oferty Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu w nowym prestiżowym budynku i w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Suwałki,podlaskie

328 000 zł59 m² 5 525,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,36 m , usytuowane na IV piętrze budynku przy ul. Reja w Suwałkach. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu, - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

884 000 zł52 m² 16 970,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty: trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem przy Wyspie Spichrzów w pełni wyposażone i umeblowane. Lokalizacja, komunikacja, okolica: mieszkanie położone w sercu Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ziółkowskiego

Bąkowo,pomorskie

650 000 zł96 m² 6 779,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Dom z potencjałem - nowoczesna szeregówka na granicy Gdańska i natury. Szukasz miejsca, które łączy bliskość miasta z ciszą i spokojem natury? Poznaj wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bonerowska

Kraków,małopolskie

1 780 000 zł115 m² 15 478,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Polecamy! Mieszkanie -4 pokojowe ,115 m , 2 Piętro , ul. Bonerowska lokalizacja: mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy w okolicy ul. Westerplatte/zyblikiewicza w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gródek

Gródek,podlaskie

420 000 zł178 m² 2 359,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 744 m²

Na sprzedaż nieruchomość w centrum Gródka (powiat białostocki). Dom murowany z cegły, wybudowany w latach 80., o powierzchni 178 m . Budynek jest dwukondygnacyjny: parter :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

324 900 zł64 m² 5 037,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Wyjątkowe mieszkanie w topowej lokalizacji ul. Leona Wyczółkowskiego Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych i trudno dostępnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Złota

Morawica,świętokrzyskie

1 090 000 zł179 m² 6 089,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:867 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny z 2008 roku, położony w cichej, zielonej części Morawicy przy ulicy Złotej idealny dla osób ceniących spokój, prywatność i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Goleniów,zachodniopomorskie

3 499 000 zł180 m² 19 438,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Dwie nieruchomości w jednej cenie - nowoczesny dom i przestrzeń pod biznes Dwie niezależne nieruchomości na osobnych działkach z oddzielnymi księgami wieczystymi - jedna cena, wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Zdobywców Wału Pomorskiego

Wałcz,zachodniopomorskie

669 000 zł74 m² 9 030,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe na III piętrze przy Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 379 900 zł231 m² 5 966 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom Parterowy w stanie deweloperskim + Dom z przestronnym poddaszem użytkowym łącznie o powierzchni ok 230 m2 posadowiony wśród pięknych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Westerplatte

Tarnów,małopolskie

387 000 zł60 m² 6 407,28 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4-pokojowe mieszkanie w Tarnowie ul. Westerplatte 387 000 zł Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Westerplatte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Katowice,śląskie

1 590 000 zł226 m² 7 045,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:763 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Bez pcc! ** reprezentacyjna willa ** dwustanowiskowy garaż ** 4 sypialnie na górze + dodatkowy pokój na dole + salon ** salon z jadalnią ponad 68m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 539 000 zł162 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:245 m²

Oferuję Państwu unikalną nieruchomość zlokalizowaną na granicy Targówka i Ząbek, w rejonie ul. Łodygowej. Pół bliźniaka składające się z trzech poziomów, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Mikołów,śląskie

292 500 zł976 m² 299,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka Z widokami na łąki, pola i lasy. Cicha I spokojna okolica dostępne media : prąd, woda, kanalizacja idealnie płaska działka Na sprzedaż działka oznaczona nr geodezyjnym 1980/353.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

1 362 420 zł92 m² 14 778,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 1 464 968 zł Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

499 900 zł31 m² 16 336,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskim Ursynowie. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Ursynów. Do Centrum Warszawy dojazd zajmuje około 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Namysłów

Namysłów,opolskie

179 000 zł46 m² 3 891,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie do remontu o pow. ok. 46,55m2 usytuowane na III piętrze w centrum Namysłowa. Lokal mieszkalny składa się z: kuchni, dużego przestronnego pokoju, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kolonia Maszewo

Kolonia Maszewo,zachodniopomorskie

1 900 000 zł262 m² 7 251,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Idealna, klimatyczna posiadłość dla konesera, z dala od zabudowań w otoczeniu pól i lasów z własnym stawem i pomostem, składająca się z nowo wybudowanego piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bursztynowa

Jantar,pomorskie

760 000 zł39 m² 19 487,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jantar to malownicza, nadmorska miejscowość wypoczynkowa położona na Mierzei Wiślanej. Okolica miejscowości to miejsce najbardziej zasobne w bursztyn, miejscowość leży na dawnym Bursztynowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny w Centrum? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2 usytuowane na parterze w kamienicy w Centrum. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiosny Ludów

Gdańsk,pomorskie

922 802 zł33 m² 27 604 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Luksusowy 1- pok apartament nad Motławą 2 km do centrum! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

730 000 zł29 m² 25 172,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka blisko centrum! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Rakowickiej, dzielnica Grzegórzki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Okrężna

Stanisławka,kujawsko-pomorskie

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą umeblowanego, pięciopokojowego domu parterowego, położonego w miejscowości Stanisławka (gm. Szubin) w bardzo malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

580 000 zł87 m² 6 681,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1938

Inwestycja pod wynajem. Mieszkanie oryginalnie 3 pokojowe zostało przerobione na 6 pokojowe z pokojami o powierzchni po ok. 10 m2, położone w centrum miasta, blisko przystanków tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strumień,śląskie

539 000 zł120 m² 4 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej! Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok 120 m , podpiwniczony z dużym garażem, wiatą oraz dodatkowym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł77 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jedyne takie mieszkanie na Białołęce - 77m2 + 33m2 balkonu Mieszkanie w najbardziej prestiżowym budynku na warszawskiej Białołęce. Inwestycja to połączenie - kameralności - tylko 37 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Drygały,warmińsko-mazurskie

629 000 zł143 m² 4 394,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 143,14m2, położony przy ul. Mickiewicza w Drygałach. Dojazd do domu odbywa się drogą asfaltową, w okolicy znajdziemy szkołę, sklep czy kościół. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbowa

Lublin,lubelskie

759 000 zł70 m² 10 842,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na zakup pięknie położone i znakomicie wykończone mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie 10 lat temu. Os. Błonie na Czubach powstało w latach 80-tych i znane jest z zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Smolec

Smolec,dolnośląskie

850 000 zł101 m² 8 415,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

% pcc | 0% prowizji - oferta dewelopera Na sprzedaż gotowy domy w zabudowie szeregowej o pow. 101 m z ogrodem o pow. 70 m . Dom w stanie deweloperskim, wykonany z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 399 900 zł145 m² 9 654 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Grodzisku mazowieckim!oferujemy parterowy dom wolnostojący z 2008r o powierzchni ok. 145m2, usytuowany na działce 1000m2 w spokojnej okolicy Grodziska.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij