dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł58 m² 15 304,30 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane bardzo blisko Ronda onz oraz pkin. Lokalizacja ta zapewnia bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej w każdą stronę miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

727 870 zł38 m² 19 004,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Jeżeli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia blisko Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego to ta oferta może być idealna dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodzisławska

Turza Śląska,śląskie

148 000 zł30 m² 4 933,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne mieszkanie w bardzo zielonej i spokojnej okolicy. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku. Salon z dużym podwójnym oknem balkonowym daje poczucie dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pszów

Pszów,śląskie

65 000 zł896 m² 72,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla osób, które szukają ciszy i spokoju - nie rezygnując tym samym z dobrej lokalizacji! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana (20x45) o pow. 896 m2, usytuowana w 4 linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Rybnik,śląskie

349 000 zł46 m² 7 554,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne M3 o powierzchni 46,2 m z balkonem, położone na 4. piętrze w bloku z windą przy ul. Wawelskiej, osiedle Nowiny. Rozkład mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Serock

Serock,mazowieckie

599 900 zł52 m² 11 536,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament w Serocku przy lini brzegowej Do sprzedania idealny, gotowy do wprowadzenia się, apartament 52m2 w Serocku z dostępem do lini brzegowej wzdłuż brzegu rzeki Narwi. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

760 000 zł360 m² 2 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:261 m²

Głogów, osiedle Chrobry, ul. Głowackiego, budynek handlowo-usługowo-mieszkalny, 290m2, sprzedam, 760 000 zł. Ze względu na lokalizację nieruchomość idealna pod inwestycję Na sprzedaż budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

907 605 zł67 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,23m2. Mieszkanie składa się z : -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -sypialnia -przedpokój -łazienka -wc Do mieszkania można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wejherowo,pomorskie

749 000 zł109 m² 6 891 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest gotowe do wprowadzenia, dwupoziomowe, niezwykle przestronne mieszkanie położone w urokliwej, spokojnej i zielonej okolicy Wejherowa Śmiechowa w otulinie puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rostki Skomackie

Rostki Skomackie,warmińsko-mazurskie

114 000 zł1 904 m² 59,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odkryj unikalną okazję inwestycyjną - działkę z możliwością uzyskania warunków zabudowy, położoną w malowniczej miejscowości turystycznej Rostki Skomackie, w gminie Orzysz. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Księcia Władysława

Żory,śląskie

370 000 zł70 m² 5 248,23 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Perfekcyjna opcja dla rodziny! 4-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Księcia Władysława! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie(70,5 m2) ze świetnym widokiem! Mieszkanie jest w pełni gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Prynowo

Prynowo,warmińsko-mazurskie

395 000 zł210 m² 1 880,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 076 m²

W ofercie sprzedaży nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 3.076m kw. Działka nie posiada ogrodzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Sopot,pomorskie

649 000 zł38 m² 17 260,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Atuty: apartament, przygotowany do własnej aranżacji, znajdujący się w pięknej kamienicy, położonej przy kameralnej i cichej uliczce w Sopocie Dolnym. Budynek z 1904 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

279 000 zł37 m² 7 629,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,57 m2 , wraz z balkonem o powierzchni ok. 2m2 , oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 2 m2 na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Role

Sucha Beskidzka,małopolskie

249 000 zł1 389 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do kupienia działki w malowniczej i spokojnej okolicy, na pograniczu Suchej Beskidzkiej i Stryszawy, z łatwym i szybkim dojazdem do ul. Role w Suchej Beskidzkiej. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Graniczna

Bibice,małopolskie

959 000 zł137 m² 6 982,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

! kupujący nie płaci pcc I prowizji! mieszkania gotowe do odbioru! Osiedle zostało zaprojektowane na terenie przylegającym do ul. Granicznej w Bibicach, w otoczeniu zieleni. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Udzierz

Udzierz,pomorskie

2 990 000 zł600 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Zapraszamy do odkrycia urokliwej nieruchomości - posiadłości - działka z linią brzegową rezerwatu jeziora Udzierz. Oferta obejmuje działkę o powierzchni 4 ha oraz dwa domy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obrońców Westerplatte

Częstochowa,śląskie

210 000 zł20 m² 10 243,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie zlokalizowane w Częstochowie przy ul. Obrońców Westerplatte. Mieszkanie z oferty typu M-1 ma powierzchnie 20,50m2 znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł48 m² 11 829,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Gądów+balkon Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią i balkonem, położone na 3. piętrze z 10 w budynku z 1985.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bojszów

Bojszów,śląskie

1 690 000 zł234 m² 7 226,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Wyobraź sobie, że budzisz się rano w swoim nowym domu. Otwierasz okno, a świeże powietrze i śpiew ptaków witają Cię już od pierwszych chwil dnia. Wychodzisz na taras, trzymasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

390 000 zł48 m² 8 057,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

*** 2 niezależne pokoje *** *** do własnej aranżacji *** *** wysokie sufity *** Polecam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku ze starszej cegły na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Złocieniec,zachodniopomorskie

149 000 zł11 400 m² 13,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1,14 ha, chlebowo powiat drawski, pojezierze Drawskie, jezioro Siecino Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 11 400m2 w malowniczej wsi Chlebowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

675 000 zł84 m² 8 008,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Gorzów Wielkopolski Osiedle Górczyn Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 84,29m2 zlokalizowane w budynku wielorodzinnym na 3 piętrze w Gorzowie Wlkp. na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Bukowiec,łódzkie

324 000 zł2 348 m² 137,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2348 m2 znajdującej się w Bukowcu (powiat łódzki wschodni gmina Brójce). Działka objęta jest planem miejscowego zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Kobyłka,mazowieckie

839 999 zł162 m² 5 185,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:35 m²

Kupujesz bez prowizji, bezpośrednio od Dewelopera Powierzchnia użytkowa: 113 m Powierzchnia całkowita: 162,00 m Liczba kondygnacji: 2 + doświetlone poddasze z betonowymi schodami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Rzędów

Rzędów,opolskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż oferujemy przestronny dom letniskowy o powierzchni ok. 70m, usytuowany na pięknie zagospodarowanej i ogrodzonej działce o pow. ok 500 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jastarnia

Jastarnia,pomorskie

8 000 000 zł1 202 m² 6 655,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną w Juracie o powierzchni 1202 m2. Działka jest położona w centrum Juraty blisko deptaka 400m do morza 200 do zatoki przy ul. Ratibora. Zabudowana domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł60 m² 7 421,49 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro nieruchomości makler przedstawia na sprzedaż atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m , położone na 9. piętrze 11-piętrowego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

482 000 zł28 m² 17 214,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wykończone Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Wieliczka,małopolskie

760 000 zł48 m² 15 670,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z poddaszem użytkowym w cichym i zielonym otoczeniu. Lokalizacja: wieliczka, ul. Krakowska - tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Słupia,wielkopolskie

317 100 zł1 057 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko u mnie! Działka budowlana 1057 m (202/5) - Słupia, gm. Stęszew | Idealna dla rodziny | Blisko jeziora i szkoły Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 480 zł50 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż mieszkań na osiedlu Nowa Nakielska by phn prestiżowa inwestycja Z historycznym dziedzictwem Nowa Nakielska by phn to wyjątkowa inwestycja deweloperska, powstająca na terenach dawnej Fabryki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

957 500 zł50 m² 19 119,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania w budynku z 2024 roku, o powierzchni 50,08 m , położonego przy ul. Łaszkiewicza w Krakowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 235 000 zł49 m² 25 240,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę - mieszkanie o powierzchni 48,93 m , położone przy ulicy Jana Pawła II nr 35 w odrestaurowanej kamienicy z lat 50'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapolskiej

Łódź,łódzkie

271 900 zł37 m² 7 348,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję do sprzedaży przytulne dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 36,75 m2. Lokal mieści się na parterze w 4 piętrowym bloku w bardzo cichej i spokojnej okolicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

369 000 zł55 m² 6 750,82 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

! umowa przedwstępna! Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie do remontu, które znajduje się na osiedlu Łódź-Widzew przy ulicy Lermontowa. To doskonałe miejsce dla rodzin oraz inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Pabianice,łódzkie

322 000 zł33 m² 9 687,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż o powierzchni 33,24 m przy ulicy Skłodowskiej- curie w Pabianicach - prestiżowej lokalizacji w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

700 000 zł54 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem i przepięknym widokiem o powierzchni 55m2 ( 48m2 po podłodze ), znajdujące się w fajnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Słupsk

Słupsk,pomorskie

409 000 zł52 m² 7 923,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie A.1.1 w samym centrum Siemianic o powierzchni 51,62 m z ekspozycją południową: 3 pokoje, funkcjonalny układ, ogród 66,55 m . Prywatne wejście i parking przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

735 890 zł65 m² 11 321,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

+zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania +. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz specjalną ofertę. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Skopanie

Skopanie,podkarpackie

48 000 zł20 339 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod uprawę albo chcesz stać się rolnikiem? Działki zlokalizowane są w miejscowości Skopanie, gmina Baranów Sandomierski, powiat tarnobrzeski. Nieruchomość sprzedawana składa.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij