dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Bielawa,mazowieckie

4 900 000 zł340 m² 14 411,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 320m2, 5 sypialni, przestronny salon, ogród, osiedle Konstancja, bielawa Dane techniczne: trzykondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 320m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

627 000 zł53 m² 11 830,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

713 987 zł65 m² 10 950,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 teraz niższa cena! cena przed obniżką 751 970 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł32 m² 18 656,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W ofercie na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31,57 m ! Nieruchomość położona jest w dzielnicy "tarnogaj" przy ul. Gazowej we Wrocławiu na osiedlu Di Trevi - bezpiecznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 3 Maja

Koło,wielkopolskie

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

W przepięknej lokalizacji wśród zieleni jednocześnie w centrum miasta powiatowego Koło posiadamy do sprzedaży lokal gastronomiczno-mieszkalny (była restauracja Mieszko) wraz z 8 miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solarza

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Solarza w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 57,9 m2 i usytuowane jest na 1 piętrze w niskim bloku. Nieruchomość składa się z: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 51 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Gromskiego. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

719 000 zł85 m² 8 442,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Drogi Z kostki brukowej! pompa ciepła! ogrzewanie podłogowe! duże działki! Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Dom składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł48 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedaję bezpośrednio mieszkanie na ul. Szpitalnej w centrum Wrocławia. Mieszkanie znajduje się w cichej okolicy, 15 min pieszo do rynku, z widokiem na Sky Tower. Mieszkanie ma 48 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Koszalińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

819 000 zł90 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedam słoneczne mieszkanie o bardzo wysokim standardzie, blisko do morza. W mieszkaniu są dwie łazienki, meble w zabudowie niemieckich firm, oświetlenie aqform, system nagłośnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł62 m² 20 223,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament z panoramicznym widokiem - ostatnie piętro, wysoki standard, gotowy do zamieszkania! we also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

834 000 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english blok oddany do użytkowania Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł45 m² 2 644,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal po remoncie 2 pokoje otwarta kuchnia łazienka z wc mieszkanie jasne i ciepłe, nowe instalacje oraz stolarka drzwiowa i okienna. W pokoju duża szafa w zabudowie. ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Glinik

Glinik,lubuskie

450 000 zł109 m² 4 128,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 912 m²

NA sprzedaż: dom Z potencjałem I bajkowym ogrodem W gliniku, gmina deszczno, woj. Lubuskie W miejscowości Glinik, w gminie Deszczno czeka na nowego właściciela niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł62 m² 13 643,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Słoneczne 3 Pokoje z Wyjątkowym Potencjałem na Kultowym Służewie Nad Dolinką Odkryj prawdziwą perłę na warszawskim rynku nieruchomości - mieszkanie, które jest czymś więcej niż tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś

Nowa Wieś,mazowieckie

580 000 zł100 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w gminie Brańszczyk na działce po powierzchni 3000 m2. Połowa działki jest zagospodarowana pięknym ogrodem, a druga połowa to nieogrodzony las. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

769 900 zł51 m² 15 221,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 50,58 m , usytuowane na wysokim parterze w świetnej lokalizacji Wrocławia - Komuny Paryskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Ocypel

Ocypel,pomorskie

151 950 zł1 013 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 1013 metrów kwadratowych w Ocyplu 150 metrów od linii brzegowej. Posiadam Miejscowy Plan Zagospodarownia Przestrzennego oraz Wypis i Wyrys do działki jak i drogi. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wierzyce

Wierzyce,wielkopolskie

1 049 000 zł215 m² 4 879,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Gorąco polecam : Wierzyce - Osiedle Pod Sosnami doskonały dojazd do Poznania ( S5 ) komfortowy dom wolno-stojący o pow. 215 m2 położony na zagospodarowanej działce o pow. 1100 m2 dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszewska

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł90 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Prezentujemy 4 pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Starym Mokotowie, ul Olszewska 17. To idealna propozycja dla osób ceniących spokojną okolicę w sercu miasta. Mieszkanie na 89.90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Częstochowa,śląskie

299 999 zł924 m² 324,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Neo Nieruchomości prezentuje działkę w rewelacyjnej lokalizacji! Działka o powierzchni 924 m2 ( około 40m x 23m ) usytuowana w dzielnicy Lisiniec Idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kasztanowa

Daszewice,wielkopolskie

340 000 zł1 000 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną położoną w Daszewicach, gmina Mosina przy ul. Liściastej - okolice ul. Kasztanowej. Spokojna, wewnętrzna uliczka, wokół zabudowa jednorodzinna. Działka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł33 m² 19 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę i Katedrę św. Jakuba Szczecin, ul. Celna / ul. Zielonego Mostu | 33 m | 3. piętro | balkon 11,9 m | 2 pokoje | 1 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiślana

Łomianki,mazowieckie

1 079 040 zł77 m² 14 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Łomiankach Dolnych, które łączy w sobie komfort, nowoczesność oraz doskonałą lokalizację. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Rybnik,śląskie

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:549 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Dom na sprzedaż - Rybnik, maroko-Nowiny, ul. Zielona Jeśli marzysz o własnym domu z ogródkiem , ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 830 051 zł100 m² 18 306 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy - nowoczesny budynek wielorodzinny z apartamentami o powierzchniach od 42 m do imponujących 130 m Projektem budynku - zarówno architektury, jak i wnętrz - zajęli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł42 m² 17 287 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkanie dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

439 000 zł80 m² 5 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Komfort w Świdnicy zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Centrum w Świdnicy o powierzchni 80m , położonej na parterze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

369 000 zł54 m² 6 897,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica wyspiańskiego, 3 pokoje, parter, ogródek, piwnica. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg oferuje trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrów

Opole,opolskie

309 000 zł36 m² 8 704,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Opole, chabry, 2 pokoje - świetne mieszkanie pod inwestycję Opis nieruchomości: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 35,5 m2, znajdujące się w bardzo dobrej lokalizacji w Opolu, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

680 000 zł1 279 m² 531,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1279m 2 zlokalizowana jest na osiedlu Stawki w Toruniu. Działka o ustawnym kształcie kwadratu, wymiarach ok 35,5m x 36m z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

475 000 zł27 m² 17 335,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przytulne dwupokojowe mieszkanie dla singla lokalizacja: nieruchomość wybudowana w 2007, zlokalizowana w spokojnej i cichej okolicy, ulica Obozowa, dzielnica Ruczaj. Osiedle i cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łaziska

Łaziska,śląskie

799 000 zł179 m² 4 470,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Rezerwacja! nowa niższa cena! wolnostojący dom W łaziskach k/wodzisławia oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący z 2016 r. o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Chorzów,śląskie

439 000 zł64 m² 6 859,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone w doskonałej lokalizacji w centrum Chorzowa, przy ul. Wolności 40a. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pogórze

Pogórze,pomorskie

555 360 zł624 m² 890 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko u nas! Dwie działki o pow.624m2 i 698m2. 890zł/m2. Usytuowane są w znakomitej lokalizacji Pogórza. Działki są objęte mpzp. Zabudowa: jednorodzinna, wolnostojąca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przerwy-Tetmajera

Ludźmierz,małopolskie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 2500m2. zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni ok. 200m2. Ludźmierz, ul. Kazimierza Przerwy - Tetmajera. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

632 000 zł39 m² 16 205,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie ze słonecznym dużym balkonem oraz pięknym widokiem na południe, o powierzchni 39 - zaraz obok Bonarka City Center w zgrabnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

605 640 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Funkcjonalny lokal użytkowy (57,68m2) z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na parterze w nowym budynku z 2025r., na bydgoskich Bartodziejach. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pszczelarska

Kębłowo,pomorskie

1 099 000 zł149 m² 7 358,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

543 900 zł62 m² 8 741,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem | 62 m | skrzetusko/bielawy | Umeblowane Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

765 016 zł74 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z ogródkiem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.