dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Olszewo Węgorzewskie

Olszewo Węgorzewskie,warmińsko-mazurskie

420 000 zł98 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:48 800 m²

Urokliwe siedlisko położone w zasięgu zwartej zabudowy wsi Olszewo Węgorzewskie, gm. Budry. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym oraz 3 budynkami gospodarczymi. Wszystkie obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Za Stawem

Prądki,kujawsko-pomorskie

290 000 zł1 625 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlana 1625 m w Prądkach. Połowę powierzchni zajmuje las. Działka w kształcie prostokąta 25 m x 65 m. Gmina Białe Błota. Dojazd autem do Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

105 000 zł899 m² 116,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja Działka budowlana 12mnr z dużym potencjałem, jastrzębie-Zdrój, dzielnica Ruptawa. Działka o powierzchni 899 m2. Atrakcyjna lokalizacja, atrakcyjna cena 105.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

1 845 000 zł3 278 m² 562,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o pow. 0,3278 ha usytuowany w centralnej części osiedl a mieszkaniowego w Chojnowie, przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

960 000 zł128 m² 7 506,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

600 000 zł50 m² 11 952,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z własnym ogródkiem - przy parku doliny silnicy I zalewu kieleckiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu, bez nakładów i stresu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

435 000 zł51 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 51 m na Osiedlu Leśnym, ul. Bukowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m na 2. piętrze w 2-piętrowym bloku z cegły na Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

849 000 zł46 m² 18 333 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3 pokoje, 46.31 M2 W CENTRUM KOŁOBRZEGU, Z TARASEM, MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ! Przedstawiamy komfortowe i przytulne mieszkanie, w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

3 108 283 zł142 m² 21 821,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

! we speak english! 0% pcc! gotowe na już! Ogłoszenie ma charakter informacyjny. Przedstawione ceny, metraże oraz dostępność mieszkań mogą się zmieniać i nie stanowią oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

1 249 000 zł57 m² 21 923,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje na zabłociu! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Pana Tadeusza, dzielnica Zabłocie. Dzielnica ta posiada mnóstwo punktów usługowo-handlowych: sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Mikołów,śląskie

770 000 zł181 m² 4 254,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w Mikołowie - 181,23 m Lokalizacja: oferujemy na sprzedaż dom w doskonałej lokalizacji, w cichej i zielonej dzielnicy Mikołowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Astronomiczna

Łódź,łódzkie

799 999 zł100 m² 7 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:981 m²

Rezerwacja! Nieruchomość z ogromnym potencjałem! Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi! Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 981 m2 zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Butryny

Butryny,warmińsko-mazurskie

180 000 zł1 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż uzbrojoną działkę w Butrynach, położoną w gminie Purda, w powiecie olsztyńskim. Grunt o powierzchni 1200 m2 z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Toruńska

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

850 000 zł135 m² 6 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 640 m²

Piękny dom, o powierzchni 135m2, 5 pokoi, duża działka, 600 m od Centrum miasta. Przedstawiam wyjątkowy dom na sprzedaż na pięknej, zadbanej działce u podnóża Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cytrowa

Gdańsk,pomorskie

2 300 000 zł260 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Szukasz domu idealnego dla rodziny ceniącej sobie ciszę I spokój, a do tego dobrze skomunikowanego? atuty: - wysoki standard wykończenia - użytkowe poddasze - spokojna okolica, trójmiejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 220 000 zł285 m² 25 368,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal usługowy na Bliskiej Woli, przy głównej arterii. Instalacje- wentylacja mechaniczna, klimatyzacja. Lokal wyeksponowany, bardzo duże natężenie ruchu. Witryny, wejście z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 149 900 zł133 m² 8 626 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Dom - 1/2 przestronnego i komfortowego bliźniaka o powierzchni ok. 133 m2 usytuowanego na pięknej i ustawnej działce 500 m2 w miejscowości Osowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Okole,pomorskie

3 900 000 zł250 m² 15 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Atuty Parterowy dom w kameralnym otoczeniu willowych domów jednorodzinnych, z pięknie zagospodarowanym ogrodem. Opis Przestronny, parterowy dom wolnostojący o łacznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

750 214 zł57 m² 13 095 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: nowoczesne osiedle bardzo dobra lokalizacja gotowe do odbioru kupujesz bez prowizji i podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krzywa

Krzywa,dolnośląskie

3 030 zł31 m² 97,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Spółdzielnia mieszkanowo-administracyjna w Budziwojowie ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki nr 378/33/79 położonej w miejscowości Krzywa gm. Chojnów dla której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zacisze

Wiślinka,pomorskie

319 000 zł1 505 m² 211,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną na sprzedaż objętą mpzp, o powierzchni 1505 m w malowniczej miejscowości Wiślinka, zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyjaciół

Konikowo,zachodniopomorskie

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:852 m²

Dom położony osiedlu Przyjaciół w miejscowości Konikowo. Przedstawiona nieruchomość, skierowana jest do Klientów ceniących sobie idealne położenie, funkcjonalność oraz komfort zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Odrzykoń

Odrzykoń,podkarpackie

199 000 zł100 m² 1 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 927 m²

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Odrzykoń, gmina Wojaszówka, oddaloną około 2 km od granic Krosna. Dom drewniany o powierzchni około 70m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł53 m² 16 539,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Okazja! Po remoncie z pełnym wyposażeniem! Polecam apartament w prestiżowym budynku justin center we Wrocławiu. Dojście do Rynku deptakiem - ulicą Oławską bez ruchu samochodów zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chwaliszów

Chwaliszów,dolnośląskie

249 000 zł100 m² 2 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego z dużym potencjałem. Nieruchomość usytuowana w Chwaliszowe gmina Stare Bogaczowice. Dom wolnostojący o powierzchni 80 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Suchań,zachodniopomorskie

159 000 zł52 m² 3 063,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie, centrum miejscowości Suchań o powierzchni 51,9 m . Przynależne do mieszkania garaż i pomieszczenie gospodarcze. Na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błażka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

299 000 zł60 m² 4 958,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 60,3 m , położonego w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Inowrocławia na osiedlu Rąbin, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł48 m² 16 642,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie, gotowe do zamieszkania na Kępie Mieszczańskiej. W ofercie posiadamy ponad 70 wykończonych mieszkań dostępnych od ręki! 0% prowizji dla kupującego! Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solipska

Warszawa,mazowieckie

1 055 000 zł69 m² 15 327,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brief: solipska 1 | Włochy-Warszawa.Idealne mieszkanie dla rodziny ,w kameralnym i nowoczesnym budynku z windą.3 pokoje.Metraż 68.83m2.Do własnej aranżacji.Jasne wnętrza,balkon.Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Plac Rybaków

Sopot,pomorskie

5 300 000 zł152 m² 34 776,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Prezentujemy Państwu Dom jednorodzinny w wyjątkowo historycznym miejscu przy Placu Rybaków w Dolnym Sopocie. Nieruchomość z działką 217m na Placu Rybaków, zlokalizowana 100 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeszotary

Rzeszotary,małopolskie

850 000 zł260 m² 3 269 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Więcej informacji 604*196*759 Jeśli szukasz domu do wykończenia na dużej, widokowej działce w spokojnej okolicy z doskonałym połączniem z Krakowem, to ta alternatywa jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Półwiejska

Kostrzyn,wielkopolskie

355 000 zł45 m² 7 947,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Własne mieszkanie Z ogrodem I poddaszem za 355.000 ZŁ NA WSPANIALE ZAPROJEKTOWANYM OSIEDLU! ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA DOMU ZALEDWIE 15 MINUT OD POZNANIA! BEZ prowizji! BEZ podatku PCC! ZAKUP od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Smolec,dolnośląskie

565 708 zł57 m² 9 903,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gościnna

Rzeszów,podkarpackie

446 880 zł53 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,20 m2 na piętrze z ogrodem w nowej inwestycji w Rzeszowie przy ul. Gościnnej - przedsprzedaż. W ofercie mamy mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

729 900 zł91 m² 8 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. , stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Słupia,wielkopolskie

209 100 zł697 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko u mnie! Działka budowlana 697 m (202/4) - Słupia, gm. Stęszew | Idealna dla rodziny | Blisko jeziora i szkoły Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

413 000 zł69 m² 5 985,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu zadbane mieszkanie przy ulicy Żeromskiego w Polanicy Zdrój. Mieszkanie o powierzchni ok 70 m2 , składające się z dwóch dużych pokoi, kuchni, łazienki, werandy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł81 m² 12 985,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! wykonczenie smartkomfort W cenie! Świetna opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trakt Napoleoński

Rokietnica,wielkopolskie

484 614 zł42 m² 11 538,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości abak poleca do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowego przy ul.Trakt Napoleoński w nowym budownictwie w Rokietnicy. Mieszkanie położone jest na parterze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 290 000 zł125 m² 10 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 125 m2, zlokalizowane na Podolanach w Poznaniu. Układ pomieszczeń: parter: pokój dzienny: 34m2 Kuchnia: 5,15m2 Wiatrołap: 3,85m2 wc: 1,52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł38 m² 18 289 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Tylko w ip- properties opis nieruchomości: dla kogo? Dobrze odnajdzie się tu zarówno singiel/ka jak i para. Zakup będzie również dobrą inwestycją.