dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stary Kraszew

Stary Kraszew,mazowieckie

2 650 000 zł35 400 m² 74,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna pod Warszawą - idealna na budowę domów wolnostojących ( min. bliźniaki ) lub pod usługi! Na sprzedaż dwie działki częściowo budowlano - usługowe oraz rolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

651 192 zł76 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w Osiedlu Wieniawskiego 75,72 m , 3 pokoje, stan deweloperski, gotowe do własnej aranżacji. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Amundsena

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł62 m² 11 522,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przestronne, jasne mieszkanie z widokiem na Zatokę, w spokojnej części Moreny - idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja. Lokalizacja i otoczenie Gdańsk, spółdzielnia Morena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Warszawa,mazowieckie

1 580 000 zł79 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące w prestiżowej inwestycji Marina Mokotów. Mieszkanie Jasne, północno - zachodnie, 3 pokoje o powierzchni 76,94m. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igielnicka

Gdańsk,pomorskie

795 000 zł44 m² 18 055,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży prezentujemy mieszkanie w Centrum Gdańska przy ulicy Igielnickiej. Prezentowana nieruchomość znajduje się w wyremontowanej kamienicy na 3 piętrze | mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Popowo-Letnisko

Popowo-Letnisko,mazowieckie

758 000 zł16 600 m² 45,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna duży teren składający się z 6 działek (każda około 2700m2) o powierzchni całkowitej około 16600m2. Kształtna o wymiarach około 138m x 120m. Działka jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Pabianice,łódzkie

220 000 zł35 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 34,74 m , położone na 3. piętrze wieżowca z windą, w Pabianicach, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miedziana

Szczecin,zachodniopomorskie

589 000 zł41 m² 14 500,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** uwaga! brak pcc w wysokości 2% Przedmiotem oferty, jest świeżo wykończone mieszkanie 2 pokojowe (40,62m2) z Garderobą i Loggią na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Bielkowo,pomorskie

199 900 zł1 035 m² 193,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

W naszej ofercie działka budowlana położoną w Bielkowie wraz z projektem budżetowego domu 108m2, w spokojnej okolicy, otoczonej naturą. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

460 000 zł62 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 62m 2 , składa się z: - salonu, - sypialni, - drugiej sypialni lub gabinetu, - kuchni, - łazienki, - wc - przedpokoju. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 006 314 zł75 m² 13 417,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja przy jednej z głównych arterii Wrocławia: 2 minuty piechotą do centrum handlowego Magnolia Park, 10 minut tramwajem do Rynku. 2-poziomowe garaże, zielone oranżerie i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Czysta

Wrocław,dolnośląskie

760 606 zł31 m² 24 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Marzysz o nowoczesnym, komfortowym mieszkaniu w samym centrum miasta? czysta4 to inwestycja, która redefiniuje miejskie życie, łącząc funkcjonalność, elegancję i dogodną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

255 000 zł38 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość, która mieści się na 1 piętrze ( umeblowane do zamieszkania od zaraz) Lokalizacja; głogów Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,80 m2, w którego skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

490 000 zł48 m² 10 208 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia się, 2-pokojowego mieszkania z osobną wyposażoną kuchnią i balkonem w otoczeniu bujnej zieleni, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

390 000 zł38 m² 10 372,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: piękne mieszkanie w Koszalinie przy ul. Hallera. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania usytuowanego na parterze w nowoczesnym bloku mieszkalnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Damianowo

Damianowo,dolnośląskie

52 000 zł800 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Damianowo-Księżyce Polecam działkę budowlaną położoną w okolicy dużej intensywności rozwoju Jawora. Działka położona przy drodze asfaltowej , kształt prostokąta , dostępne media : prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żytomierska

Nysa,opolskie

2 999 000 zł415 m² 7 233,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu weselnego z pięknie zaaranżowanym ogrodem, który stanowi doskonałą przestrzeń do prowadzenia działalności gastronomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

419 000 zł49 m² 8 617,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie położone na ulicy Energetyków na dobrze znanym i lubianym osiedlu Grunwaldzkim tuż przy Centrum miasta, a jednocześnie wśród zieleni i ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Białystok,podlaskie

649 000 zł78 m² 8 318,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokojowe,przestronne mieszkanie - nowe miasto, białystok| 78 m | do wejścia Lokalizacja: białystok, nowe Miasto Powierzchnia: 78 m Liczba pokoi: 3 pokoje, oddzielna kuchnia Piętro: 3/4 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

799 999 zł150 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

Oferta na wyłączność tylko W mazaro nieruchomości! Na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny w Bydgoszczy w dzielnicy Osowa Góra. Dom wybudowany z cegły, jego obecny stan to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Kraków,małopolskie

690 000 zł34 m² 20 294,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kraków, zwierzyniec ul. Piastowska Do sprzedania mieszkanie tuż przy krakowskich Błoniach, o powierzchni niespełna 34m2 położone na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Czerniejewo,wielkopolskie

1 845 000 zł5 428 m² 339,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz gruntu pod inwestycję pod Poznaniem w mniejszych miastach? Ta oferta jest dla Ciebie! : Charakterystyka oferty powierzchnia użytkowa działki: 5428 m2 aktualne pnb na 5 budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł28 m² 23 674,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,30m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku 1965 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Mordechaja Anielewicza. Bloku po ociepleniu i ma nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bełzy

Białystok,podlaskie

499 000 zł44 m² 11 468,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,51 m , zlokalizowane na 5. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, w nowoczesnej inwestycji przy ul. Władysława Bełzy 11 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łopianowa

Katowice,śląskie

749 000 zł182 m² 4 104,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

Pracujemy na zlecenie developera - nie płacisz żadnych prowizji! Bez pcc! Wyślij sms o treści Łopianowa na numer kontaktowy z ogloszenia, a dostaniesz dokładną lokalizację, mapkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 000 zł33 m² 14 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

724 000 zł717 m² 1 009,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 894 m²

Nieruchomość na której znajduje się budynek biurowo-warsztatowy (stolarnia) oraz magazyn-kopulak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Leżajsk,podkarpackie

384 000 zł64 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 64m2, iip, ul. Kołłątaja. 3 pokoje + kuchnia + łazienka + wc osobno, przedpokój. Dobra lokalizacja, wszędzie blisko. Przed blokiem parking tylko dla mieszkańców. Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

895 000 zł58 m² 15 431 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W pełni wyposażone mieszkanie gotowe do zamieszkania od razu lub po drobnym odświeżeniu, to idealna Alternatywa dla osób poszukujących przestronnego mieszkania w Krakowie dla siebie lub na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł60 m² 10 798,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Z przyjemnością prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,1 m2 zlokalizowane przy ulicy Nowosądeckiej w Rzeszowie, na prestiżowym osiedlu Projektant. To zadbane i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

806 000 zł62 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie 61,98 m z dwoma balkonami i projektem wnętrz | Gdańsk Letnica - osiedle Horizon - Lokalizacja: gdańsk, letnica, ul. Starowiejska 65 - Piętro: 4 | Winda - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raginisa

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł63 m² 8 357,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63.3 m2 zlokalizowane na 1 piętrze 3 piętrowego budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zasadowa

Warszawa,mazowieckie

2 549 000 zł180 m² 14 161,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bez podatku pcc - oszczędzasz nawet kilkanaście tysięcy złotych! Wyobraź sobie, że zamiast miesięcy pełnych kurzu, remontów i stresujących decyzji o każdym detalu po prostu odbierasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, komfortowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Szwedzkiej w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł42 m² 14 326,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Miłej w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 41,81 m usytuowane jest na 1 piętrze. W jego skład wchodzą: pokój, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł43 m² 13 465,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 43 m2 na Grabiszynie - idealne dla rodziny lub pod inwestycję. W skład mieszkania wchodzi: * salon * 2 sypialnie * oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł38 m² 7 842,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Duża kawalerka na bydgoskim Siernieczku! Możliwość przerobienia na 2 pokoje! Biuro Makler Nieruchomośc i poleca przestronne mieszkanie na 1 piętrze położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 588 671 zł97 m² 16 290 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Bemowo (chrzanów), przy ulicy Szeligowska. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kosów

Kosów,mazowieckie

998 990 zł133 m² 7 523 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 133 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pszczelarska

Kębłowo,pomorskie

256 000 zł1 282 m² 199,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż działka budowlana w Kębłowie przy ul. Pszczelarskiej o pow. 1282 m2. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do prostokąta, płaska. Uzbrojenie: woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Słubica-Wieś

Słubica-Wieś,mazowieckie

1 483 840 zł37 096 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow 37 000 w gminie Żabia Wola we wsi Słubica. Działka ma kształt czworoboku o długości około 460m (do 488m) i szerokości około 80m. Teren uzbrojony.